Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Mustafa Doda"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Institucionet arsimore që nesër rifillojnë punën - IndeksiOnline

Komuna e Prishtinës përmes një komunikate për medie ka dërguar listën e institucionve edukative, në të cilat nesër rifillon mësimi, dhe at&eum
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Meta: Koalicioni LSI-PS pozitiv,Vrasjet e '21 janarit', kriminale - Shqiptarja.com

TIRANE- Kryetari i Kuvendit dhe njėherėsh lideri i LSI-sė, Ilir Meta, i ftuar nė emisionin televiziv "Opinion" ėshtė shprehur se, "koalicioni me Partinė Socialiste ėshtė i natyrshėm dhe po ecėn mjaft
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Humbja e deputetit Sokol Olldashi, mesazhe ngushėllimi nga miqtė dhe kolegėt - BalkanWeb

TIRANE – Politika ėshtė tronditur nga humbja tragjike e deputetit Sokol Olldashi, si pasojė e njė aksidenti nė aksin rrugor Tiranė- Elbasan. Kolegė dhe miq tė deputetit janė shprehur tė pikėllye
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Humbja e ish-ministrit Olldashi, mesazhe ngushėllimi nga miqtė dhe kolegėt - BalkanWeb

TIRANE – Politika ėshtė tronditur nga humbja tragjike e deputetit Sokol Olldashi, si pasojė e njė aksidenti nė aksin rrugor Tiranė- Elbasan. Kolegė dhe miq tė deputetit janė shprehur tė pikėllye
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Humbja e ish-ministrit Olldashi, mesazhe ngushėllimi nga miqtė e kolegėt - BalkanWeb

TIRANE – Politika ėshtė tronditur nga humbja tragjike e deputetit Sokol Olldashi, si pasojė e njė aksidenti nė aksin rrugor Tiranė- Elbasan. Kolegė dhe miq tė deputetit janė shprehur tė pikėllye
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit - BalkanWeb

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Nishani: KLD institucion i pavarur, sulmet politike tė pabaza – reforma e gjyqėsorit do tė vazhdojė - Gazeta 55

06-07-2013 / Gazeta 55 Këshilli i Lartë i Drejtësisë miraton kandidaturat për strukturat bazike të Gjykatës Administrative si dhe për plotësimi
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Shkolla në CV-të e liderëve - IndeksiOnline

  Ata janë liderë dhe pushtetarë ‘të fortë’, zotër të politikës aktuale kosovare, por jo rallë edhe të kritikuar. Ndonj&eu
- Shtuar 1 vit mė parė


»Edhe mediat serbe u detyruan tė raportojnė pėr Betejėn e Lumės, mė 1912 - Gazeta 55

06-12-2012 / Nga Isuf Spahiu Në këtë shqyrtesë, po bazohemi te “Histori e Shqipërisë, shkruar nga Streten Drashkiq, djali i gjeneralit serb Panda Drashk
- Shtuar 1 vit mė parė

»Basha kredi pėr shtėpi Agim Llupos, vrasėsit tė 21 Janarit - Shqiptarja.com

TIRANE - Lulėzim Basha ka futur nė listėn e personave qė pėrfitojnė kredi tė buta pėr shtėpi nė Tiranė familjen e Agim Llupos. Nė listėn e kredive tė shpėrndara nė Kėshillin Bashkiak, bie nė sy emri i
- Shtuar 3 vite mė parė


»Lista e familjarėve qė pėrfitojė kredi nga bashkia - Metropol

03/04/2012  Robert Adem Goxaj Nikollė Ndue Qehajaj Gjergji Ilir Bashari Violeta Ismail Bego Valentina Luftim Minxhozi Jolanda
- Shtuar 3 vite mė parė

»Lista me emrat e 158 ushtarakėve, qė u ėshtė lidhur pėrfitimi me datė 5 shkurt - Panorama

Emer                  Atėsia                Mbiemer                     Perfitimi                      Qyteti Adem    Ramiz    Mula    P.Parakohshem    Kukes Agim    V
- Shtuar 3 vite mė parė
< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 118 ->118 0 total_found -> total_found 1 118 ->118 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 mustafa ->mustafa 0 docs[0] -> docs[0] 1 7886 ->7886 0 hits[0] -> hits[0] 1 15359 ->15359 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 doda ->doda 0 docs[1] -> docs[1] 1 2530 ->2530 0 hits[1] -> hits[1] 1 4765 ->4765

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos