Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Mushkerite"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Cfare mund ta lendoje foshnjen gjate shtatzenise - Shekulli

brbrKafshet dhe ushqimibrbr brbrRreziku me i madh i cili vjen nga kafshet eshte infektimi me toksoplazme nga macet dhe listeria gjendet ne djathin dhe qumeshtin e pa pasterizuar Tek shtatzena e infek
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Nje veprim lidhur me telefonin qe shkurton jeten - News of Albania

Transmetuar me 01042014 - 1557 PUBLICITET Jane te shumte personat te cilet qendrojne te fiksuar para aparatit celular duke derguar mes
- Shtuar 4 javė mė parė


»OBSH 7 milione viktima nga ndotja e ajrit ne 2012-en - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 5 javė mė parė


»Rruga e Elbasanit projekt i ri - Vizion Plus

brbrQe te shmangni per mushkerite tuaja kete re pluhuri qe gjendjet gjithnje ne Rrugen e Elbasanit prane Fakultetit Filologjik keshilla qe ju japim eshte qe te perpiqeni te mos kaloni ne kete zone edh
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Nje veprim i bere shpesh ne pishine demton rende mushkerite - News of Albania

Transmetuar me 07032014 - 1557 Te besh urinen ne pishine mund te shkaktoje probleme te renda shendetesore Elementet qe permban urina te perziere me klorin q
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Zbuloni organin qe nuhat njesoj si hunda - News of Albania

br br Sipas zbulimeve te fundit edhe mushkerite kane disa receptore te ererave te ngjashem me ata te hundes Pra nuk eshte vetem hunda ajo qe ndjen eren dhe nuhat Mushkerite kane funksion nuhates q
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ja cndodh pasi hiqni doren nga cigarja - Shekulli

pShkencetaret kane identifikuar rreth 4000 kimikate ne tymin e duhanit dhe ne mesin e tyre rreth 50 patogjene te kancereve te ndryshem Organizata Boterore e Shendetesise ka deklaruar se per shkak te p
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Mushkerite gjashte simptomat e semundjes - Shekulli


- Shtuar 6 muaj mė parė


»Kuriozitete qe nuk i dini per hunden tuaj - Shekulli

p styletext-align justifyHunda duhet mbi te gjitha per te marre fryme lirisht dhe deri ketu nuk ka asgje te re Me pas nevojitet per te nuhatur dhe per te ndiere ererat Per disa te tjere eshte edhe nje
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Kuriozitete per hunden qe nuk i dini - Shekulli

p styletext-align justifyHunda duhet mbi te gjitha per te marre fryme lirisht dhe deri ketu nuk ka asgje te re Me pas nevojitet per te nuhatur dhe per te ndiere ererat Per disa te tjere eshte edhe nje
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Berisha-Rames: Do ndeshkohesh per bllokimin e statusit Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Kryeministri, Sali Berisha, tha dje nga qyteti i Durresit se qeveria e tij do te vazhdoje perpjekjet per te rrugen e integrimit evropian, ndersa theksoi se Rama do te ndeshkohet per bllokimin e tij. G
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ekzaminimet gjate 9 muajve te shtatzenise Luljeta Ndoka - Koha Jonë

Te gjitha femrat qe duan te ngelen shtatzene, apo kane ngelur tashme, duhet t'u nenshtrohen nje sere analizash dhe ekzaminimesh. Mjeku Nurian Ohri rekomandon qe vizita e pare prenatale te kryh
- Shtuar 2 vite mė parė


»ShBA transplantimi i fytyres 36 ore operim - Zėri i Amerikės

Kirurget amerikane kane kryer transplantimin me te plote te nje fytyre deri me sot. Javen e kaluar ne nje operacion qe zgjati 36 ore nje ekip i perbere nga mbi 100 kirurge e infermiere ne Universit
- Shtuar 3 vite mė parė


»Semundjet e Mushkerive1000 te prekur cdo vit - Shqiptarja.com

TIRANE- Semundjet e mushkerive po shtohen nga viti ne vit. Ne spitalin Universitar te Semundjeve te Mushkerive Shefqet Ndroqi Sanatoriumi ne Tirane paraqiten mbi 1000 raste te reja me diagnoza te ndry
- Shtuar 3 vite mė parė


»Rrefimi i vajzes se Kaninesfirmetarit te Pavaresise - Shqiptarja.com

Ne moshen 83 vjecare Safo Kanina nje zonje e vecante dhe fisnike tregon kujtimet e saj per te atin Zihni Kaninen nje prej nenshkruesve te aktit te Pavaresise Kombetare. Safo duket sikur vjen nga nj bo
- Shtuar 3 vite mė parė


»Thyhen ndricuesit parku i liqenit zhytet ne erresire - Shqiptarja.com

TIRANEuml - Parku i liqenit artificial te Tiranes nuk eshte me vetem nje vend ku qytetaret shkojne per te pushuar por eshte kthyer edhe ne nje vend ideal per ata qe duan te praktikojne se sa nishan ka
- Shtuar 3 vite mė parė


»Korce fluks pacientesh ne sanatorium - Top Channel

Sanatoriumi i Korçës është pushtuar nga pacientët, të cilët kanë probleme me mushkërite. Te ndikuar edhe nga i ftohti polar i muaji
- Shtuar 3 vite mė parė


»Mentor Petrela: "Leka Zogu, ende ne gjendje te rende" - Koha Jonë

Pretendenti per Fronin Mbreteror, Leka Zogu, vazhdon te ndodhet ne reanimacionin e neurokirurgjise, ne gjendje te renduar per jeten, pavaresisht permiresimeve qe ka pasur. Mentor Petrela, mjeku qe esh
- Shtuar 3 vite mė parė


»Vdekja e oficerit te SHISH-it ekspertiza pas nje jave - Gazeta Standard

Prokuroria Presim ekspertizen mjekoligjore qe te percaktojme llojin e vepres Drejtori i Institutit te Ekspertizes Ligjore Besim Ymaj Pergjigjja mbi shkakun e vdekjes do te
- Shtuar 3 vite mė parė


»...si duket ska vend per shkrimtaret - Gazeta Standard

Per here te pare ne keta 20 vjet protagonizmi politik permes librave komerciale mbyt atmosferen letrare qe ofron nje ngjarje per librin sic eshte panairi qe organizohet cdo vi
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 126 ->126 0 total_found -> total_found 1 126 ->126 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 mushkerite ->mushkerite 0 docs[0] -> docs[0] 1 126 ->126 0 hits[0] -> hits[0] 1 137 ->137

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos