Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Mijera"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mbyllja e konsullates ne New York PD Rama demton marredheniet me SHBA - News of Albania

Transmetuar me 24042014 - 1757 Kreshnik ollaku PUBLICITET Tirane 24 prill 2014 NOAal- Ish-zevendesministri i Jashtem Kreshnik ollaku ka
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Pse nuk duhet votuar per formimin e Gjykates speciale per UK-ne - News of Albania

Transmetuar me 23042014 - 1206 Glauk Konjufca PUBLICITET Kjo Qeveri e nisi mandatin dhe po e perfundon ate me dy ngjarje jo vetem te pa
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Basha Rinia po vershon drejt PD revolte ndaj qeverise - News of Albania

Transmetuar me 23042014 - 1841 Kryetari i PD Lulzim Basha PUBLICITET Tirane 23 prill 2014 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Lamtumira e fundit per Gabriel Garcia Marquez - News of Albania

Transmetuar me 22042014 - 1519 PUBLICITET Admirues te shumte te Gabriel Garcia Marquez i bene respektet e fundit shkrimtarit te madh k
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ushqimet qe duhet te hani per nje jete seksuale te kenaqshme - Shekulli

brbrQe ne lashtesi burrat dilnin per gjah ne kerkimin e nje afrodiziaku natyral qe me tu kaperdire ti transformonte ne makina seksi Ne Kine mund te kerkonit nje pjate kastravece deti reputacioni i te
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Cudira shqiptare Shetit me Ferrari pa patente neper Tirane 30-vjecari rrezikon 10 dite burg - Shekulli

brbrKishte para per te blere nje makine Ferrari qe vlen me shume se qindra mijera euro por pertonte te shkonte ne nje kurs per te marre patenten Kjo eshte historia e permbledhur e nje qytetari 30 vjec
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Krishti u ringjall - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Mesha e madhe e Pashkeve - Vizion Plus

brbrMes lutjeve dhe urimeve besimtaret ortodokse dhe katolike kremtuan ringjalljen e Krishtit Ne mesnate ne Katedralen e Shen Palit monsinjor Rrok Mirdita ne pranine e qindra besimtareve mbajti meshen
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Papa ben thirrje per zgjidhjen e konflikteve - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Historite e miqesite qe la pas eksodi kosovar - Vizion Plus

brbr850 mije shqiptare te Kosoves u detyruan te braktisni trojet e tyre ne vitin 1999 nga keta gjysme milioni njerez kaluan nga pika kufitare e Morines Ne 11 javet qe zgjati bombardimi i NATO-s mbi te
- Shtuar 1 javė mė parė


»Udhetim ne Vergo te Delvines - Top Channel

Nƫ letƫr duhet tƫ ishte njƫ zonƫ me zhvillim tƫ jashtƫzakonshƫm, por pƫrtej kƫsaj nƫ Komunƫn Vergo tƫ Delvinƫs nuk ƫshtƫ bƫrƫ kurrƫ asgjƫ, asgjƫ pƫr tƫ qenƫ tƫ paktƫn, sepse
- Shtuar 1 javė mė parė


»Basha Rama-Meta pergjegjes per degradimin e dinjitetit te qytetareve - News of Albania

Transmetuar me 15042014 - 1347 Kryetari i PD Lulzim Basha PUBLICITET Tirane 15 prill 2014 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike ne mble
- Shtuar 1 javė mė parė


»Panariti show me sigurine ushqimore - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 javė mė parė


»Shkolla jone e menise - News of Albania

Transmetuar me 13042014 - 0805 Nga Fatos Baxhakubr br Kno o muze menine e Akil Pelidit Keshtu hapet Iliada e Homerit e perkthyer mjeshterisht ne shqip nga
- Shtuar 2 javė mė parė


»Fermeret mbeten pa subvencione - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 javė mė parė


»Sondazhet Socialistet ne France force e trete - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 javė mė parė


»Reforma territoriale Peleshi Nga Rilindja Urbane do hapen mijera vende pune - News of Albania

Transmetuar me 11042014 - 1155 Zevendeskryeministri Niko Peleshi PUBLICITET Tirane 11 prill 2014 NOAal- Zevendeskryeministri Niko Pele
- Shtuar 3 javė mė parė


»Rama: Reforma territoriale u jepjetė qyteteve, fund copėzimit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE/ Prezantohet "Rilindja Urbane" TIRANE – Prezantohen projektet e pėrzgjedhura pėr rivita
- Shtuar 3 javė mė parė


»Rilindja Urbane Rama Do tju rikthejme dinjitetin qyteteve - News of Albania

Transmetuar me 11042014 - 1234 Kryeministri Edi Rama PUBLICITET Tirane 11 prill 2014 NOAal-Do tju rikthejme dinjitetin qyteteve dhe qy
- Shtuar 3 javė mė parė


»Te dielen zhvillohen zgjedhjet presidenciale ne Maqedoni - News of Albania

Transmetuar me 11042014 - 1109 foto ilustruese PUBLICITET Maqedoni 11 prill 2014 NOAal- Maqedonia po pergatitet per raundin e pare te z
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 4953 ->4953 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 mijera ->mijera 0 docs[0] -> docs[0] 1 4953 ->4953 0 hits[0] -> hits[0] 1 6160 ->6160

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos