Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Matematicien"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»“Edi Rama vullnet pėr tė bllokuar integrimin - po e shndėrron zgjedhjen e Presidentit nė pazar” - Gazeta 55

30-05-2012 / Gazeta 55 Kryeministri Sali Berisha njëkohësisht edhe Kryetar i PD-së drejton mbledhjen e Kryesisë së kësaj partie Kryeministri
- Shtuar 2 vite mė parė
»Kryeministri Berisha njėkohėsisht edhe Kryetar i Partisė Demokratike drejton mbledhjen e Kryesisė sė Partisė Demokratike   - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Berisha, njëkohësisht edhe Kryetar i Partisë Demokratike mblodhi sot pasdite kryesinë e Pa
- Shtuar 2 vite mė parė


»Presidenti emrat e maxhorances ne oret ne vijim - Top Channel

”Mazhoranca është përfshirë në bisedime intensive dhe do të publikojë një listë me emrat e kandidatëve potencialë për president në
- Shtuar 2 vite mė parė


»Presidenti mazhoranca me liste kandidatesh - Top Channel

”Mazhoranca është përfshirë në bisedime intensive dhe do të publikojë një listë me emrat e kandidatëve potencialë për president në
- Shtuar 2 vite mė parė


»Xhezair Zaganjori kandidat per President - Top Channel

Një ndër emrat kryesore  në mos kryesori i listës së kandidatëve për president që qarkullojnë në tryezën e negociatave mes palëve ë
- Shtuar 2 vite mė parė»Spanje-Gjermani finalja e Euro2012 - Top Channel

Për pak ditë nis kampionati europian i futbollit dhe ethet e tij kanë përfshirë miliona tifozë, në Europë e në mbarë botën. Kur ende s’&eum
- Shtuar 2 vite mė parė


»Berisha: S’marrim kredi pėr shpenzime, rritja ekonomike 3-4 % - Gazeta 55

28-04-2012 / Gazeta 55 Në intervistën te “Zëri i Amerikës”, kryeministri Sali Berisha ka përshëndetur partneritetin e fortë me SHBA-në,
- Shtuar 2 vite mė parė


»Berisha Reformat Kodi presidenti... - Top Channel

Kryeministri Sali Berisha është shprehur i gatshëm për konsultime me opozitën për një sërë çështjesh, si për atë për zgjedhjen e
- Shtuar 2 vite mė parė


»Tėrhiqet Berisha: Pėr Presidentin konsultime tė plota - Ora News

Kryeministri Sali Berisha nga studioja e Zërit të Amerikës i ka hapur rrugë konsultimteve me palët e tjera politike, përfshirë edhe opozitën për gjetjen
- Shtuar 2 vite mė parė


»Intervista e Kryeministri Berisha dhėnė pėr Zėrin e Amerikės, Uashington   - Keshilli i Ministrave

Zëri i Amerikës:  Zoti Kryeministër, ku u përqendrua takimi me Sekretaren e Shtetit Hillary Clinton, cilat çështj
- Shtuar 2 vite mė parė


»Berisha: Vizita nė Uashington, konfirmim i marrėdhėnieve tė shkėlqyera Shqipėri-SHBA - Gazeta 55

27-04-2012 / Gazeta 55 Kreu i qeverisë, intervistë për VOA-n: Shqiptarët janë me fat që kanë një mikeshë të shquar si Sekretarja Clinton
- Shtuar 2 vite mė parė


»Njė lojė e shpifur me presidentin - Shekulli

Orges Zoto Ditėt ė fundit kam lexuar dhe dėgjuar shumė analistė tė flasin pėr presidentin e ardhshėm tė Republikės. Ė
- Shtuar 3 vite mė parė


»Zgjedhjet ’92, Nosi: Berisha donte fitore pa rival në Kavajë - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit "Si erdhi Berisha në pushtet" TIRANE - Sali Berisha kërkonte të fitonte në Kavajë, edhe pa rivalë". Niko Nosi, ish-kryetar i
- Shtuar 3 vite mė parė


»Misioni “ungjillor” i Topallit - BalkanWeb

Kohë përpara në esenë “Dua më shumë Shqipër-hi-në” lidhur me koncertin pseudomadhështor nga performanca pseudo-patriotike, kritikova çif
- Shtuar 3 vite mė parė


»Numri 12 - mistik, magjik, i shenjtė - Gazeta Express

Numrat janė mė shumė se njė masė pa vlerė. Ata shėrbejnė pėr ilustrim dhe organizim dhe kanė njė formė tė veten estetike, sidomos shifra thuajse magjike 12.Numrat janė pėr njerėzit e zyrave dhe eko
- Shtuar 3 vite mė parė


»Tė shėrbesh me shpirtin e mjekut - Panorama


- Shtuar 3 vite mė parė


»Qeveria amerikane mohon kontaktin me jashtėtoksorėt - Ora News

Qeveria e Shteteve të Bashkuara hodhi poshtë kategorikisht ekzistencën e kontakteve me forma jete jashtëtokësore, në një deklaratë të bërë gja
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 97 ->97 0 total_found -> total_found 1 97 ->97 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 matematicien ->matematicien 0 docs[0] -> docs[0] 1 97 ->97 0 hits[0] -> hits[0] 1 110 ->110

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos