Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Mark Antoni"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»50 gratė qė ndryshuan botėn - Tirana Observer


- Shtuar 2 muaj mė parė


»Biblioteka e heshture Kasem Trebeshinės... - Shqiptarja.com

Pėr Kasem Trebeshinėn, e kisha dėgjuar shpesh tė flite Xhaxhoja (Spiro Gjoka) n'ato orė pafund mbasditesh dhe mbrėmjesh qė kalonim bashkė nė biseda pafund... aty n'at barrakėn e tij tė zymtė e
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Rebelimi i themeluesve: Berishadiktat tė thekur, shkatėrruan PD - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Basha-Olldashi, ēfarė i lidh 2 rivalėt Mblidhet kryesia e PD pėr emrat Basha zyrtarizoi dje kandidaturen Biberajt, Merkoēit dhe Nikolli i refuzohen kandidaturat VIDEO/
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Lopez dhe Smart, kapen nė Hauai - Shekulli


- Shtuar 3 vite mė parė


»Mrekullitė qė gjenden nė Jeruzalemin e Simon Sebag Montefiores - Gazeta 55

27-07-2011 / Nga Bron Sibree (The West Australian) Kur doli në fillim të këtij viti, “biografia” monumentale e Jeruzalemit prej 600 faqesh e Simon Sebag Montefio
- Shtuar 3 vite mė parė»Super Bowl, Obamado e shohė meXhenifer Lopez - BalkanWeb

TEKSAS- Te dielen nė mbrėmje nė Arlington tė Teksasit do tė zhvillohet finalja e Super Bowl apo siē njihet ndryshe, finalja e madhe e futbollit amerikan. Pėrballė do tė jenė Bay Packers dhe Pittsburgh
- Shtuar 4 vite mė parė


»Yjet gjigante te NBA-se - Albania

The National Basketball Association Shoqata Kombetare e Basketbollit apo shkurt e njohur si NBA e ku marrin pjese 29 ekipe amerikane dhe nje skuader kanadeze eshte nje kampionatet me te njohu
- Shtuar 4 vite mė parė


»Yjet gjigante te NBA-seMagjiku Xhonson avokati i seksit te sigurt. Shak ONil repisti i basketbollit. Supergjiganti Mureshan vinci 231 cm. Sasha Vujavic i zjedhuri i Sharapoves. Sasha Vujavic i zjedhuri i Sharapoves. Drazhan Petrovic ylli i shuar ne n - Albania Sport

SPECIALE - The National Basketball Association Shoqata Kombetare e Basketbollit apo shkurt e njohur si NBA e ku marrin pjese 29 ekipe amerikane dhe nje skuader kanadeze eshte nje kampionatet me te
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ku e kishte pikenisjen Egnatia - Gazeta Standard

Per nje histori korrekte/ Kohe me pare me nje grup studentesh zhvilluam nje vizite ne muzeun arkeologjik te Durresit. Ne pavijonin e antikitetit ne katin e pare ne nje stende qe paraqiste rrugen Eg
- Shtuar 4 vite mė parė


»Cheerleader josheset e sportit1.5 milione persona e ushtrojne aktivitetin qe cmendin me provokime tifozet. Shfaqja qe cdo tifoz kerkon gjate ndeshjeve te Orlando Mexhik eshte nje striptize Publikoje ne rrjetet socia - Albania Sport

Cheerleader cirlider apo nxitesi i tifozeve eshte shume i perhapur ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes ku sipas vleresimeve jane 1.5 milione persona qe e ushtrojne aktivitetin me performanca joshese
- Shtuar 4 vite mė parė


»Cheerleader performanca joshese e sportit - Albania

Cheerleader cirlider apo nxitesi i tifozeve eshte shume i perhapur ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes ku sipas vleresimeve jane 1.5 milione persona qe e ushtrojne aktivitetin me performanca j
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kleopatra E kujdesshme dhe mendjendritur ne kerkim te mbretereshes se vertete - Gazeta Shqip

Dy biografi te reja hedhin drite mbi fakte te tjera per jeten e sovranes se Egjiptit. Mbreteresha e bukur pati vetem dy te dashur dhe nuk vdiq nga pickimi i gjarprit Ne fund te fundit kishte te dr
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kleopatra nuk vdiq nga pickimi i gjarprit, por pasi piu njė pėrzierje kukute dhe opiumi - Gazeta Shqip

Njė studim pėrgėnjeshtron tregimin e Plutarkut. Mbretėresha u vra me njė mėnyrė mė pak tė dhimbshme Hunda e saj do tė mbetet simbol i pavdekshėm i profilit perfekt femėror; dashuritė me Jul Cezari
- Shtuar 4 vite mė parė


»Jolie-Pitt, kandidatė pėr kryeveprėn Cleopatra - Top Channel

Elizabeth Taylor arriti tė shkruajė emrin nė librin e artė tė kinematografisė falė filmit “Cleopatra” qė tashmė mund ta risjėllė nė ekran njė tjetėr emėr i madh.
- Shtuar 4 vite mė parė


»Xhenifer Lopez rrėfen sekretin e formave seksi - Albania

Sekreti i lumturisė? “Tė ndihesh mirė me veten. Kurrė nuk e kam parė veten nė sensin negativ”. Xhenifer Lopez rikthehet duke pozuar pėr numrin e qershorit tė revistės “Marie Claire”, fotograf
- Shtuar 4 vite mė parė


»Xhenifer Lopez: “Familja, gjėja mė e rėndėsishme” - Albania

Nė moshėn 40-vjeēare ka kuptuar se gjėja mė e rėndėsishme ėshtė familja. Kėngėtarja e famshme Xhenifer Lopez pranon se kohėn qė i ka kushtuar karrierės, tashmė duhet t’ia kushtojė familjes. L
- Shtuar 5 vite mė parė


»Parlamenti grek miraton ligjin pėr emigrantėt - Ballkan

Autori i Lajmit: RedaksiaParlamenti grek ka miratuar pas shumė debatesh ligjin mbi emigrantėt e huaj qė jetojnė nė Greqi. Ky ligj ėshtė kundėrshtuar ashpėr si diskriminues nga emigrantėt dhe organ
- Shtuar 5 vite mė parė


»Babadimri Hamid - Gazeta Express

Nė sajėn e Babadimrit janė dy lepurushė, njė vajzė e veshur si princeshė dhe ata e bėjnė gati Reisėn e vogėl para se tė bėjė fotografi sė bashku me Babadimrin. Derisa ajo rri ulur nė prehrin e Babadi
- Shtuar 5 vite mė parė


»Probleme pėr Vuds, hije dopingu pėr kampionin - Gazeta Shqip

Njė tjetėr skandal (negativ) nė ēėshtjen e lidhur me Tajger Vuds. Golfisti amerikan, i cili sapo ka lajmėruar tėrheqjen pas problemeve tė shumta tė lidhjes sė tij martesore, ėshtė akoma i pėrfshirė nė
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 39 ->39 0 total_found -> total_found 1 39 ->39 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 mark ->mark 0 docs[0] -> docs[0] 1 9293 ->9293 0 hits[0] -> hits[0] 1 13061 ->13061 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 antoni ->antoni 0 docs[1] -> docs[1] 1 409 ->409 0 hits[1] -> hits[1] 1 545 ->545

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos