Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Malishev"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Thaçi: Parlamenti nuk shpërbëhetpa u votuar Gjykata Speciale - Shqiptarja.com

PRISHTINE- Kryeministri i Kosovës thotë se nuk ka shpërbërje të Parlamentit pa u votuar Ligji i ri i Zgjedhje të Përgjithshme, pa u votuar Gjykata Speciale, si dhe f
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Thaçi hynë në ‘zemër’ të Nismës, përuron fabrikën e djathit në Kijevë - IndeksiOnline

Kryeministri Thaçi ka bërë inaugurimin e Fabrikës së djathit të dhisë, “Mati-Com” në Kijevë të komunës Tha
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Haziri: Ta çojmë amanetin e martirëve e dëshmorëve në vend - IndeksiOnline

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka qëndruar sot në një vizitë në familjen e Muhamet Ibrahimit, në nderim të sakrificës së t
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Pacolli në Malishevë: Edheunë jam fshatar si ju - Shqiptarja.com

U tha mikpritësve të tij se edhe ai është një fshatar prej Marevcit. Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli i vizitoi disa qytetarë në Malishevë. Këtë e
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Vjedhje në autostradë, katër të arrestuar - IndeksiOnline

Katër persona janë arrestuar mbrëmë në fshatin Lladrovc të Malishevës, pasi që të njëjtit janë zënë duke vjedhur shtylla të
- Shtuar 7 ditė mė parė


»​FOL: Komunat të ndryshojnëRregulloren e Transparencës - Shqiptarja.com

Lëvizja FOL ka bërë publike kërkesën të cilën do t’ia dërgojë komunave të Kosovës për rishikimin dhe plotësimin e Rregullores Kom
- Shtuar 1 javė mė parė


»Komunat të ndryshojnë Rregullorën e Transparencës - IndeksiOnline

Lëvizja FOL ka mbajtur sot konferencën për media përmes së cilës ka bërë publike kërkesën të cilën do t’ia dërgojë k
- Shtuar 1 javė mė parė


»Sërish shfaqen rriqrat - IndeksiOnline

Ethet hemorragjike janë kthyer në Kosovë. R. Z. nga fshati Senik i Malishevës ditë me parë është prekur nga ky virus. I njëjti është duke
- Shtuar 1 javė mė parė


»Mustafa: Ne nuk ofrojmë ndihma e as rrënime - IndeksiOnline

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një postimi në Facebook ka shkruar se këtë muaj kjo parti po zhvillon një aktivitet shumë të ngjeshur në t&
- Shtuar 1 javė mė parė


»Dëshmia e dëshmitarit që nuk u mor kurrë parasysh - IndeksiOnline

 Llashtica e dërmuar as pas 15 vitesh nuk mori përgjigje nga organet e drejtësisë. Nuk mjaftuan as deklaratat e Vlora Shabanit, Deli Hysenit, Drita Hysenit, Ymer Ibish
- Shtuar 2 javė mė parė


»Krasniqi: Taksat komunal për biznese, lloj i "haraqit" - IndeksiOnline

“Marrë parasysh krizën ekonomike dhe vështirësitë, nëpër të cilat po kalon biznesi i vogël dhe i mesëm, dhe duke marrë parasysh se
- Shtuar 2 javė mė parė


»Arrest shtëpiak për të arrestuarit për korrupsion në UP - IndeksiOnline

(E plotësuar) Vendimin për arrest shtëpiak për nëntë të dyshuarit për korrupsion në UP, e ka konfirmuar për publiku.net edhe Haxhi Mllaku, avo
- Shtuar 2 javė mė parė


»Veturat e Ramadan Mujes shpenzojnë 200 mijë euro - IndeksiOnline

Instituti Demokratik i Kosovës (KDI) përmes konferencës për media ka bërë publike raportin mujor të monitorimit të komunave në regjion të Priz
- Shtuar 3 javė mė parė


»Begaj: Aktivitet janë shtuar për 90% - IndeksiOnline

Kryetari i Komunës së Malishevës, Ragip Begaj, ka prezantuar para medieve, 100 ditët e para të qeverisjes së tij, ku përmes fakteve, ka thënë se ka
- Shtuar 3 javė mė parė


»VV: Nuk luftohen ethet hemorragjike me konferenca - IndeksiOnline

Lëvizja Vetëvendosje në Malishevë ka shprehur shqetësim për luftimin e etheve hemorragjike, duke konsideruar se institucionet nuk janë duke bërë as
- Shtuar 3 javė mė parė


»PDK-në vazhdojnë ta braktisin në Malishevë, i bashkohen Nismës - IndeksiOnline

 Vazhdojnë dorëheqjet në PDK-në e Malishevës për t’iu bashkangjitur subjektit politik Nisma për Kosovën. Kryetari i nëndegës së
- Shtuar 3 javė mė parė


»Matoshi: PDK, pësoi dëm kolateral - IndeksiOnline

Largimi i Fatmir Limajt dhe Jakup Krasniqit, nga Partia Demokratike e Kosovës, thuhet se i ka shkaktuar një dëm kolateral partisë në pushtet, të pakten kësht
- Shtuar 3 javė mė parė


»Malishevë, AKR-ja shuhet, kalojnë në NISMA - IndeksiOnline

Partia e Aleancës Kosova e Re ka pushuar aktivitetin e saj, për të iu bashkuar partisë më të re në vend, Nismës për Kosovën.
- Shtuar 3 javė mė parė


»AKR mohon kalimin e Degës së saj të Malishevës në NISMA - IndeksiOnline

Aleanca Kosova e Re demanton, siç thotë, propagandën e subjektit politik “Nisma”, se kinse Dega e AKR-së në Malishevë është shkrirë n
- Shtuar 3 javė mė parė


»NISMA përforcohet me ish anëtarë të PDK-së - IndeksiOnline

Partia më e re në vend, NISMA për Kosovën është përforcuar me ish anëtar të e Partisë Demokratike të Kosovës. Së fundmi n&
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 652 ->652 0 total_found -> total_found 1 652 ->652 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 malishev ->malishev 0 docs[0] -> docs[0] 1 652 ->652 0 hits[0] -> hits[0] 1 1368 ->1368

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos