Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Luftes"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Gruaja e gjyqtarit Nuk mori ryshfet ne burg rrezikon jeten - News of Albania

Gjyqtari Dhimiter Pojanaku PUBLICITET Tirane23 prill 2014 NOAal- Bashkeshorti im ra ne gracke pasi nuk eshte e vertete se ka marre ryshfet Shteti po perpiqet te luftoje korrupsionin
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Miratohet Gjykata e Posacme - Vizion Plus

brbrKuvendi i Kosoves miratoi themelimin e Gjykates se Posacme per krimet e luftes si dhe zgjatjen e mandatit te EULEX-it edhe per dy vjet Me 89 vota pro 22 kunder dhe dy abstenime ligjvenesit ne Pris
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Gjykata Speciale Fatmir Limaj Abstenoj keshtu ndihmohet drejtesia - News of Albania

Transmetuar me 23042014 - 1306 Fatmir Limaj Kosove23 prill 2014 NOAal- Deputeti Fatmir Limaj tha se do te abstenoje kur te votohet th
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Pse nuk duhet votuar per formimin e Gjykates speciale per UK-ne - News of Albania

Transmetuar me 23042014 - 1206 Glauk Konjufca PUBLICITET Kjo Qeveri e nisi mandatin dhe po e perfundon ate me dy ngjarje jo vetem te pa
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Hashim Thaci Duhet te votojme pro themelimit te Gjykates - News of Albania

Transmetuar me 23042014 - 1116 Kryeministri i Kosoves Hashim Thaci Kosove23 prill 2014 NOAal- Kryeministri Hashim Thaci ka thene se v
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Parlamenti Kosoves voton per Gjykaten Speciale - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 ditė mė parė


»BE per gjykaten Hetimet e deshmite edhe jashte Kosoves - Vizion Plus

brbrBashkimi Europian konfirmon edhe zyrtarisht qellimin per themelimin e nje gjykate te vecante e cila do te shqyrtonte dyshimet per krime lufte ne Kosove Zyra e BE-se ne Prishtine sqaron se unioni n
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Arrestohet nje punonjes policie SHKB Ndihmoi trafikantin - News of Albania

foto ilustruese PUBLICITET Elbasan 22 prill 2014 NOAal- Nje punonjes policie eshte arrestuar nga strukturat e Sherbimit te Kontrollit te Brendshem pasi ka ndihmuar nje shtetas i cili
- Shtuar 3 ditė mė parė


»SHBA Rusia te heshte dhe te ule tensionet - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kush po kerkon Tribunal kunder UK-se - News of Albania

Transmetuar me 20042014 - 2338 Perpjekja per te tejzgjatur mandatin e EULEX-it nepermjet vendosjes se Tribunalit te propozuar eshte nje sulm i drejtperdrejte
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Llalla-prokuroreve Shtoni ritmin e hetimit - News of Albania

Ministri i Drejtesise Nasip Naco dhe kryeprokurori Adriatik Llalla PUBLICITET Tirane 21 prill 2014 NOAal- Prokurori i Pergjithshem Adriatik Llalla dhe Ministri i Drejtesise z Nasip N
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kryeprokurori Llalla Antikorrupsioni prioritet - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Shuhet boksieri Rubin Carter - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»PD Rama-Meta sulm mbi Presidentin per te ruajtur pasurite e tyre - News of Albania

Transmetuar me 19042014 - 1327 Oerd Bylykbashi PUBLICITET Tirane 19 prill 2014 NOAal- Partia Demokratike ka denuar ate qe e ka quajtur
- Shtuar 6 ditė mė parė


»STIF e pavarur nga Kosova - Vizion Plus

brbrTask-forca speciale e cila njihet me emrin Stif dhe eshte organi qe do te hetoje ish-ushtaret e UK-se te dyshuar per krime lufte ne Kosove ne vitin 1999 nuk do te jape asnje llogari ne institucion
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Plenkovic Ngercet politike po frenojne integrimin - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Shuhet shkrimtari Gabriel Garcia Marquez fitues i cmimit Nobel - News of Albania

Transmetuar me 17042014 - 2300 Ka nderruar jete sot ne moshen 87 vjecare shkrimtari me fame boterore Gabriel Garcia Marquezbr br Shkrimtari i mire njohur M
- Shtuar 7 ditė mė parė


»100-vjetori i Luftes se Pare Boterore - Top Channel

100-vjetori i Luftës së Parë Botërore ishte temë e posaçme debati në Strasburg, për trashëgiminë që la pas dhe mësimet e nxjerra për
- Shtuar 1 javė mė parė


»Historite e miqesite qe la pas eksodi kosovar - Vizion Plus

brbr850 mije shqiptare te Kosoves u detyruan te braktisni trojet e tyre ne vitin 1999 nga keta gjysme milioni njerez kaluan nga pika kufitare e Morines Ne 11 javet qe zgjati bombardimi i NATO-s mbi te
- Shtuar 1 javė mė parė


»Gjeneve kryefjala e dites Ukraina - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 6279 ->6279 0 time -> time 1 0.007 ->0.007 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 luftes ->luftes 0 docs[0] -> docs[0] 1 6279 ->6279 0 hits[0] -> hits[0] 1 9140 ->9140

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos