Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Lojrat Olimpike"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Obama: Rusia do të ketë "kosto" përçdo ndërhyrje ushtarake në Ukrainë - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO WASHINGTON- Presidenti amerikan Barak Obama deklaron se Moska do të ketë "kosto" për &ccedi
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Sochi 2014 te gjithe atletet ruse me doping - Top Channel

Agjensia Botërore Anti-Doping (WADA) do të nisë një hetim mbi thashethemet se atletët rusë thithën një gaz që rrit performancën sportive gjatë Lo
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Soccedili 2014 ceremonia e mbylljes - Top Channel

Kanë përfunduar me një ceremoni po aq madhështore sa ajo e hapjes Lojrat Olimpike Dimërore 2014, në Soçi. Rusët kanë treguar se kanë
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Sochi 2014 mbyllje madheshtore - Top Channel

Kanë përfunduar me një ceremoni, po aq madhështore sa ajo e hapjes, Lojrat Olimpike Dimërore 2014, në Sochi. Mijëra spektatorë dhe tifozë
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Rusia fiton ne Sochi 2014 - Top Channel

Një sukses i Alesander Legkov, në 50 kilometra ski i siguroi Rusisë fitoren e Lojrave Olimpike Dimërore të Sochit në mesditë, ndonëse mbeten edhe dy gara të
- Shtuar 2 muaj mė parė


»SHBA Kujdes nga kepucet-eksplozive - Top Channel

Qeveria amerikane ka këshilluar kompanitë ajrore të jenë të kujdesshme ndaj përpjekjeve për të trafikuar eksplozivë në bordet e avionëve, pë
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Përleshje edhe pas marrëveshjes në Ukrainë - IndeksiOnline

Marrëveshja e arritur mbrëmjen e djeshme mes presidentit ukrainas dhe liderëve të opozites për fundin e përballjes, nuk mjaftoi për të shmangur për
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Prag lufte ne Ukraine - Top Channel

Marrëveshja e arritur mbrëmjen e djeshme mes presidentit ukrainas dhe lidereve të opozitës për fundin e përballjes nuk mjaftoi për të shmangur përleshjet e
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Lojerat Olimpike Mehilli ze vendin e 60-te - Top Channel

Suela Mëhilli, sportistja e vetme që përfaqëson Shqipërinë në lojrat olimpike dimërore Sochi 2014 zuri vendin e 60 në garën e slalomit gjigand.
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Putin eshte martuar ne fshehtesi - Top Channel

Vladimir Putin mund të jetë martuarnë fshehtësi. Këto janë theshethemet që përfshinë një seri mediash rozë gjatë të dielës pasi e
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Putin është martuar në fshehtësi - IndeksiOnline

 Vladimir Putin mund të jetë martuar në fshehtësi. Këto janë theshethemet që përfshinë një seri mediash rozë gjatë të diel
- Shtuar 2 muaj mė parė


»ldquoLufta e ftohterdquo SHBA-Rusi - Top Channel

Kur Rusia kaloi në avantazh ndaj Shteteve të Bashkuara në ndeshjen e hokejit në akull në Lojrat e Sochit, stadiumi shpërtheu nga gëzimi. Në at
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Soccedili demtohet skiatori Erjon Tola - Top Channel

Shqipëria do të përfaqësohet vetëm me një sportist në Lojrat Olimpike Dimërore “Sochi 2014”, pasi skiatori Erjon Tola, në mbyllje të seanc
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Sochi Shon White zbret nga froni - Top Channel

Zviceriani Podlatcikov ka fituar medaljen e artë për meshkuj në disiplinën e snoubordit gjysmërreth, në Lojrat Olimpike Dimërore të Soçit, duke i ndë
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Dėmtohet skiatori Tola, Shqipėriame njė konkurent nė Sochi 2014 - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO TIRANE- Erjon Tola, skiatori shqiptar nė Lojėrat Olimpike Dimėrore dėmtohet gjatė stėrvistjes duke humbur shansin pėr
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Liban, skiatores i zbulohen fotot toples, ministri nis hetim - BalkanWeb

SOCHI- Fotot toples pėr njė kalendar, qė bėnė xhiro nėpėr rrjetet sociale dhe njė ministėr qė kėrkon hetim pėr kėtė, ėshtė gjithēka qė i ka ndodhur nė orėt e fundit Jackie Chamoun, 22-vjecares libanez
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Bllok informacionesh nga Sochi 2014 - Top Channel

Maria Helf  Riesh mori medaljen e artë në garën e superkombinuar duke konfirmuar edhe njëherë se është skiatorja më e mirë në botë për
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Sochi 2014, kampione në moshën 15-vjecare, magjeps edhe Putin - BalkanWeb

RUSI- Rusia show në lojrat olimpike që po mbahen në Sochi. Një thesar mbi akull që rrëmben medaljen e arit në patinazh, duke lënë pas Kanadanë dhe Sht
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Sochi 2014, kampione nė moshėn 15-vjecare, magjeps edhe Putin -FOTO - BalkanWeb

RUSI- Rusia show nė lojrat olimpike qė po mbahen nė Sochi. Njė thesar mbi akull qė rrėmben medaljen e arit nė patinazh, duke lėnė pas Kanadanė dhe Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, ėshtė cilėsuar Yulia
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Lojrat Olimpike Sochi 2014 - Top Channel

40-vjeçari Ole Einar Bjoerndalen ka fituar medaljen e artë në 10 km sprint, duke lënë pas krahëve austriakun Landertinger dhe çekun Soukup. P&eu
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 572 ->572 0 total_found -> total_found 1 572 ->572 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 lojrat ->lojrat 0 docs[0] -> docs[0] 1 1084 ->1084 0 hits[0] -> hits[0] 1 1500 ->1500 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 olimpike ->olimpike 0 docs[1] -> docs[1] 1 3606 ->3606 0 hits[1] -> hits[1] 1 7416 ->7416

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos