Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Lista"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kandidati pėr Gjykatėn e Lartė, Alaudin Malaj: Jam i duhuri, s'merrem me politikė - BalkanWeb

TIRANĖ-Komisioni Parlamentare i Ligjeve ka dėgjuar sot nė njė seancė dėgjimore Alaudin Malaj, kandidatin e dekretuar nga Presidenti Bujar Nishani pėr anėtar tė Gjykatės sė Lartė, Alaudin Malajn.
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Alaudin Malaj Jam i denje per te qene ne krye te Gjykates se Larte - Shekulli

SSSAbrASS p classMsoNormalKandidati i dekretuar nga Presidenti Bujar Nishani per anetar te Gjykates se Larte Alaudin Malaj eshte thirrur per seance degjimore ne Komisioni Parlamentare te Ligjevebrbr
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ja 65 vendime gjykatash, Tahiriletėr Nishanit, hetojini nė KLD - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PDF/Lista e plotė me vendimet e dhėna nga gjykatat Nishani: Ka gjyqtarė qė presin zarfe pėr ēėshtjet VD
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Tahiri i ēon 65 vendime gjyqėsore Nishanit: Rishqyrtoji - Ora News

Ministri i Brendshėm pėrmes njė letre i kėrkon Presidentit Nishani, nė cilėsinė e kryetarit tė Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė ti shqyrtojė nė mėnyrė tė hollėsishme 65 vendime gjykatash. Mi
- Shtuar 2 ditė mė parė


»"Lojtari i vitit në Premierligë", ja lista - IndeksiOnline

Është ngushtuar në gjashtë lojtarë lista për lojtarin më të mirë të vitit në Premierligë. Skuadra e Liverpoolit e d
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Lista e zeze ushqimet qe shuajne deshiren seksuale - News of Albania

Transmetuar me 18042014 - 1428 Dieta ushqimore eshte thelbesore per performancen seksuale Por duket se jane disa ushqime specifike ato qe e shuajne kete deshi
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Nishani s'emėron mė kreun e ILDKPmazhoranca i heq tė drejtėn - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Komisioni i Ligjeve ka miratuar vetėm me votat e mazhorancės, nismėn pėr t’i hequr Presidentit tė Republikės, kompetencėn pėr tė propozuar kreun e Inspektoriatit tė Deklarimit tė Pasuri
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Nishani s'do tė propozojė mė kreun eILDKP, mazhoranca i heq tė drejtėn - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANĖ - Komisioni i Ligjeve ka miratuar vetėm me votat e mazhorancės, nismėn pėr t’i
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Modeli elektoral qė i nevojitet Shqipėrisė - Shekulli

Bruno Rexhaj / Jurist Pėrzgjedhja e sistemit elektoral ėshtė njė nga vendimet konstitucionale dhe institucionale mė tė rėndėsishme pėr ēdo demokraci. Pėr shkak tė larmisė sė s
- Shtuar 2 ditė mė parė»Zhbllokohet ndihma ekonomike e njësinë nr.4, SHSSH: Miratohet lista e përfitueseve - BalkanWeb

TIRANE- Zhbllokohet ndihma ekonomike për minibashkinë nr.4 në kryeqytet. Sipas një deklarate drejtuar mediave, Shërbimi Social Shtetëror ka bërë me dije se pas
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Juventusi ultimatum Contes - News of Albania

Me shume se sa bardhezi kjo eshte nje histori dritehijesh Dhe Juventusi nuk deshiron qe me Antonio Conten te perseritet telenovela e nje viti me parebr br Beppe Marotta perdori tone te buta mbi teme
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Parlamenti i 1991-shit: Pronat, Ligji 7501 u kalua pa votimin final - Gazeta Shqip

Legjislatura e 12: Parlamenti i dalė pas zgjedhjeve tė 31 marsit tė vitit 1991 kishte gjithsej 250 deputetė. Pėrbėrja politike nė Parlament ishte:
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Grosistet dhe Ministria perplasen per ilacet - Vizion Plus

brbrPerfaqesues te grosisteve dhe farmacisteve kundershtojne vendimin e ministrise se Shendetesise per ndryshim te procedurave te tenderit per barnat spitalore Sipas tyre nga lista e kerkesave per kom
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Min Shendetesise Shendeti seshte biznes kujdes per gjithe ata qe kane nevoje - News of Albania

Transmetuar me 17042014 - 1611 Ministri i Shendetesise Ilir Beqaj PUBLICITET Tirane 17 prill 2014 NOAal- Ministria e Shendetesise ka r
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Deklarata e Vokshit, MSH: Shëndeti nuk është biznes, kemi ulur çmimin e ofertave për tenderat - BalkanWeb

TIRANE- Reagon Ministria e Shëndetësisë sa i takon akuzave të deputetes Albana Vokshi në lidhje me kriteret e tenderimit të ilaçeve, të cilat sipas PD-së
- Shtuar 3 ditė mė parė


»PD: Ministri ndėrhyn nė tenderin e ilaēeve pėr interesa klienteliste. Reagon MSH - BalkanWeb

TIRANE-Partia Demokratike ka akuzuar ministrin e Shėndetėsisė Ilir Beqaj se ka modifikuar kriteret e tenderit tė ilaēeve nė kundėrshtim me ligjin. Nė njė deklaratė pėr mediat deputetja e kėsaj partie
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Zvicër, bie numri i azilkërkuesve nga Kosova e Shqipëria - BalkanWeb

BERNA- Në statistikat e fundit të azilkërkuesve në Zvicër prezantuar nga Zyra Federale për Migracion në Bernë (ODM) për tremujorin e parë të k&eu
- Shtuar 3 ditė mė parė


»E thyen këmbën, e humbë botërorin - IndeksiOnline

Lista e lojtarëve që do ti mungojnë Kampionatit Botëror është shtuar edhe me një lojtar. Kili e ka humbur një nga lojtarët e saj që pritej t&e
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Tė pėrndjekurit, nis pagesa e kėstit tė parė, 180 emrat - BalkanWeb

TIRANE- Ministria e Financave ka nisur pagesėn e dėmshpėrblimeve pėr ish-tė pėrndjekurit tė cilėve u ėshtė miratuar kėsti i parė i dėmshpėrblimit. Burime zyrtare pranė saj bėnė me dije se janė dėrguar
- Shtuar 4 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 16344 ->16344 0 time -> time 1 0.016 ->0.016 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 lista ->lista 0 docs[0] -> docs[0] 1 16344 ->16344 0 hits[0] -> hits[0] 1 23556 ->23556

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos