Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Lazio"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Seria A / Luhen sot tė gjitha takimet e javės sė 34 - Ora News

Seria ka ka vendosur qė ndeshjet e javės sė 34 ti luajė tė gjitha sot, ditėn e shtunė. Ndryshe nga herėt e tjera ku luhen 2 takime tė shtunė dhe takimet e tjera luhen tė dielėn. Ndeshje mjaf
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Itali / Lazio, gati rinovimi me Miroslav Klose - Ora News

Klose dhe Lazio janė njė hap larg nga rinovimit tė kontratės. Nėnshkrimi ka shumė tė ngjarė tė vijė pas Pashkėve. “Ne jemi nė njė pikė tė mirė, Klose ėshtė njė futbollist qė na duhet d
- Shtuar 1 javė mė parė


»Hoxhaj, krenar me Lorikun e Etritin - IndeksiOnline

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj ka takuar dy futbollistët kosovarë të Lazios, që e rep rezentojnë Shqipërinë, Lorik
- Shtuar 1 javė mė parė


»Seria A, mbyllen takimet e orės 15:00, nuk ka surpriza - Ora News

Mbyllen takimet e luajtura nė orėn 15:00 nė Seria A. Takimi mė i rėndėsishėshėm i kėsaj ore ai mes Sampdorias dhe Interit  ėshtė mbyllur me fitoren e thellė tė “zikaltėrve” 0-4.
- Shtuar 2 javė mė parė


»Sfidat e fundjavės nė kampionatin italian - Ora News

Do tė luhen kėtė fundjavė edhe takimet e javės sė 33-tė nė Serinė A italiane. Roma e Rudi Garcias do tė presė nė Olimpico skuadrėn e Atalantės. Verdhe e kuqtė do tė kėrkojnė vetėm fitoren pė
- Shtuar 2 javė mė parė


»Itali shkaterrohet rrjeti i piraterise se Camorres - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 3 javė mė parė


»Roma nuk ndalet, Inter harron tė fitojė - Ora News

Roma nuk ka tė ndalur. Verdhekuqtė arritėn njė fitore tė thellė 3-1 nė transfertėn e vėshtirė tė Kaljarit duke ju afruar nė vetėm 5 pikė Juventusit. Roma do tė kalonte nė avantazh nė minutėn e 32-t
- Shtuar 3 javė mė parė


»Salzburgu kėrkon Lorik Canėn - Ora News

“Nė njė situatė tė kėtillė mendoj se cdo futbollist do tė konsideronte largimin. Jam i bindur se cdo njeri prej nesh e ka ose e ka pasur nė njė moment tė caktuar kėtė mendim” – kė
- Shtuar 3 javė mė parė


»Seria A, java e 32-tė, juve dhe Roma kėrkojnė fitore - Ora News

Do tė zhvillohen kėtė edhe takimet e javės se 32-tė kampionatit italian tė futbollit.Interi do tė ngrej siparin e kėsaj jave ku tė shtunėn nė mbrėmje do tė presė nė SanSiro skuadrėn e Bolognės, sku
- Shtuar 3 javė mė parė


»Seedorf te imitoje Sacchi-n e Zaccheroni-n - Top Channel

Festimi i ditëlindjes në Milanello nga ana e Clarence Seedorf i ka dhënë administratorit të deleguar kuqezi, Adriano Galliani, mundësinë e bërjes së nj&eum
- Shtuar 4 javė mė parė


»Inter nuk mund as Livornon - Ora News

Inter nuk di tė fitojė. Zikaltrit barazuan nė trasfertė me Livornon me rezultatin 2:2 edhe pse ishin nė avantazh tė dyfishtė. Skuadra e trajnerit Valter Mazzarri po kalon njė formė tė dobėt duke mo
- Shtuar 4 javė mė parė


»Cana: Mund tė largohem nga Lacio - Ora News

Atmosfera qė mbizotėron nė Lazio, nuk ėshtė e ngjashme me asnjė klub tjetėr nga Serie A. Kontestimet e vazhdueshme tė tifozėve ndaj klubit e nė veēanti presidentit Claudio Lotito, stadiumi Olimpico
- Shtuar 4 javė mė parė


»Serie A Roma i afrohet Juves qe luan me Napolin - Top Channel

Fiorentina nuk ka mundur të shkojë përtej një barazimi pa gola në transfertën xhenoveze, ndaj Sampdoria-s. Sinisa Mihajlovic nuk ka mundur të hakmerret ndaj ish-ekip
- Shtuar 4 javė mė parė


»Serie A tjeter fitore e Juves ringjallet Milan - Top Channel

Një tjetër fitore për Juventus, që mposht 2-1 Parmën falë të zakonshmit Carlos Tevez, dopietë e tij dhe kryegolashënues i kampionatit italian, si dhe duke
- Shtuar 4 javė mė parė


»Fiton Barcelona, humbet ValdesinRikthehet Milan,mposht Fiorentinën - Shqiptarja.com

Barcelona ka fituar përballë ekipit të Celta Vigo-s me rezultatin e thellë 3-0. Golat për ekipin e Martinos janë shënuar nga Neymar dopietë dhe Mesi.Fit
- Shtuar 4 javė mė parė


»Fiton Juventus dhe Fiorentina, ndalet Milan - Ora News

Juventus nuk njeh kundėrshtarė nė Seria A. Bardhezinjtė kanė arritur tė dalin me njė fitore nga transferta me Katanian, duke qenė gjithmonė e mė pranė titullit tė tretė radhazi. Skuadra e Antonio K
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Bobo Vieri nĆ« plazh me femrĆ«n mĆ« tĆ« rĆ«ndĆ«sishme tĆ« jetĆ«s (FOTO) - News of Albania

Transmetuar më 21.03.2014 - 12:27 Futbollisti Christian Vieri ka shfrytĆ«zuar njĆ« periudhĆ« tĆ« lirĆ«, pĆ«r tĆ« shijuar disa pushime nĆ« detin e Miami,
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Interi i ri me dy shqiptarë - IndeksiOnline

Inter vazhdon të mendojë për të ardhmen dhe shikon ende në shtëpinë e Manchester United, që sapo kaluan në çerekfinalet e Champions League.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Lacio gati tė nėnshkruaj me njė tjetėr shqiptar - Ora News

Lazio ėshtė duke u bėrė gjithnjė e me mė tepėr njė vatėr pėr shqiptarėt. Pas Etrit Berishės, Tomas Strakoshės e Lorik Canės, sė bashku me drejtorin sportiv Igli Tare, klubi roman planifikon angazhi
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Barbara ia "tregon" derën Seedorfit! - IndeksiOnline

Barbara Berlusconit si duket shpejt i ka humbur durimi në Clarenc Seedorfin. E bija e Silvio Berlusconit i ka dhënë ultimatum Clarence Seedorfit që të fitoi ndeshjen e radh&eu
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1338 ->1338 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 lazio ->lazio 0 docs[0] -> docs[0] 1 1338 ->1338 0 hits[0] -> hits[0] 1 2051 ->2051

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos