Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kurbinit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Burri peson shok psikologjik nga frika se nuk e dashuron gruaja shtrohet ne spital - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Kurbin 17 prill 2014 NOAal- Frika se bashkeshortja nuk e dashuron ka cuar ne spital nje 28-vjecar i cili ndodhet ne gjendje te rende psikologjike Lusian M banue
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Fėmija i vdiq nė aksident, gjykatadėnoi babain e jo gruan e Gjonit - Shqiptarja.com

TIRANE- Konflikti mes dy gjyqtarėve tė Apelit, Alaudin Malaj dhe Gjin Gjoni, ku ky i fundit akuzohej se kishte falcifikuar provat tė njė aksidenti rrugor, me pasojė vdekjen e fėmijės A. Lulaj, ėshtė q
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Thahen tokat nė Kurbin, mungon uji pėr vaditje - Ora News

Rritja e temperaturave dhe afrimi i stinės sė nxehtė tė verės, shoqėrohen me probleme tė shumta pėr fermerėt nė Komunėn Fushė-Kuqe tė Kurbinit. Mungesa e ujit vaditės pėr tokat bujqėsore mbe
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Pranverë?! Bora zbardh Dajtin dhe malet përreth - BalkanWeb

TIRANË-Rikthehen reshjet e dëborës në disa zona të vendit. Megjithëse kemi hyrë në muajin e dytë të pranverës, ulja e temperaturave rikthyer bor&
- Shtuar 1 javė mė parė


»Pranverė?! Bora zbardh Dajtin dhe zonat malore - BalkanWeb

TIRANĖ-Rikthehen reshjet e dėborės nė disa zona tė vendit. Megjithėse kemi hyrė nė muajin e dytė tė pranverės, ulja e temperaturave rikthyer borėn kryesisht nė zonat malore. Nė kryeqytet Mali i Dajtit
- Shtuar 1 javė mė parė»Fshati Adriatik fshihet nga lista turistike, pirgjet me mbeturina i zėnė frymėn - Ora News

Fshati Adriatik ne Kurbin nuk mund te ndaloje se numeruari problemet, te cilat me te drejte po kthehen ne faktor kyē per braktisjen e tij nga banoret autoktone. Pavaresisht faktit se eshte shume pr
- Shtuar 3 javė mė parė»Skandali i dyshuari per vrasje u la i lire - Top Channel

Pas ekzekutimit të biznesmenit të kromit Gjin Nika, i cili kishte pak ditë që kishte lënë burgun dhe që u deklarua nga organet e hetimit si autor i dy vrasjeve ngrih
- Shtuar 3 javė mė parė


»Mori peng familjen qellohet me bresheri automatiku nga vellai - Shekulli

brbr29-vjecari Klevis Balloku i cili u dergua mbremjen e se martes ne Spitalin Ushtarak ne Tirane ne gjendje te rende eshte qelluar me arme nga vellai i tij Sipas Policise se Kurbinit Klevis Balloku e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Shkopeti i izoluar vetėm pėr njė urė, situatė alarmante pėr reth 2000 banorė tė zonės - Ora News

Mungesa e njė ure e cila do tė mundėsonte kalimin e mjeteve bujqėsore drejt fshatit Shkopet tė Kurbinit, ka detyruar banorėt e saj t`i rikthehen punimit tė tokave me parmendė. Ata shprehen s
- Shtuar 3 javė mė parė


»Akset rrugore pa sinjalistikė, policia: Ky ėshtė shkaku kryesor i aksidenteve - Ora News

Segmenti i superstradės Fushė Krujė -Milot, rruga e kombit nė segmentin Milot-Skuraj,  si dhe shumė akse tė tjera rrugore kanė mungesė tė theksuar tė sinjalistikes rrugore, duke rritur numrin e aks
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kurbin, kishte marrė peng familjen, plagoset nga i vėllai - Ora News

Njė krim nė familje ka ndodhur mbrėmjen e djeshme nė fshatin Vinjoll tė rrethit tė Kurbinit. Njė 29-vjeēar ka mbetur i plagosur pasi ėshtė qėlluar me armė zjarri nga vėllai i tij. Mėsohet se
- Shtuar 3 javė mė parė


»Tritol ekskavatorit te Komunes Milot - Top Channel

Tronditet qyteti i Milotit, pas një shpërthimi eksplozivi të vendosur një ekskavator i cili është në pronësi të Komunës Milot, të Rrethit t&eum
- Shtuar 3 javė mė parė


»Mbeturinat nė aksin Mamurras-Fushėkuqe, akumulohen tonelata mbetjesh, askush nuk reagon - Ora News

Udhetimi nga Mamurrasi drejt fshatit Adriatik te Kurbinit, shtrihet ne nje gjatesi prej 10 kilometrash te cilat per ēdo udhetar jane kthyer ne nje tmerr sa i takon aromes se ndotur qe mbizoteron ne
- Shtuar 3 javė mė parė


»Tritol eskavatorit nė pronėsitė kreut tė komunės sė Milotit - Shqiptarja.com

MILOT - Njė automjet tip ekskavator nė pronėsi tė kreut tė komunės Milot, Behar Haxhiu, ėshtė bėrė objekt i njė sulmi i lėndė plasėse mbrėmjen e sė shtunės. Mjeti ka qėnė i parkuar nė njė karb
- Shtuar 4 javė mė parė


»Jetojnė mes skamjes, historia e familjes Lleshi nga Adriatiku i Kurbinit - Ora News

Ai quhet Pashk Lleshi dhe sebashku me familjen e tij qe prej vitit 1993 eshte shperngulur nga fshatrat e Mirdites drejt fshatit Adriatik ne Kurbin me shpresen per nje jete me te mire. Per fa
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ura e degraduar nė Skuraj, banorėt: Kėrkojmė ndėrhyrje, rrezikohen fėmijėt - Ora News

7 fshatra te Malesise se Kurbinit rrezikojne seriozisht izolimin e tyre, pasi e vetmja ure,ne qofte se ajo mund te cilesohet e tille, po shkon drejt shkaterrimit perfundimtar.
- Shtuar 4 javė mė parė


»Zona bregdetare pa njė urė, karroceria e kamionit mundėson kalimin e banorėve - Ora News

Pėr tė shkuar pranė bregdetit tė Gotullės, e vetmja mėnyre kalimi shoqėrohet me pasiguri dhe frikė pėr tė gjithė personat qė kalojnė nė tė. Edhe pse ėshtė njė zonė e cila shėnon njė lėvizje
- Shtuar 4 javė mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1581 ->1581 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kurbinit ->kurbinit 0 docs[0] -> docs[0] 1 1581 ->1581 0 hits[0] -> hits[0] 1 2430 ->2430

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos