Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kryetar Bashkie"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mediat: Basha nuk rikandidon për kryetar Bashkie. Debatet dje në grupin e PD - BalkanWeb

TIRANE-Lulzim Basha ende nuk e ka deklaruar publikisht nëse nuk do të rikandidojë për zgjedhjet lokale në Bashkinë e Tiranës, por mediat në vend i janë ref
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Gjergji Papa: Do analizojmë si “u joshën” votuesit nga PS-LSI - BalkanWeb

Kreu i demokratëve të Korçës, deputeti Gjergji Papa mirë-pret udhëzimin e firmosur nga kreu i PD-së, Lulzim Basha, që sipas tij garanton një proces zgjed
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Mediat: Basha nuk rikandidon pėr kryetar Bashkie. Debatet dje nė grupin e PD - BalkanWeb

TIRANE-Lulzim Basha ende nuk e ka deklaruar publikisht nėse nuk do tė rikandidojė pėr zgjedhjet lokale nė Bashkinė e Tiranės, por mediat nė vend i janė referuar kėsaj teme duke kujtuar se zgjedhjet do
- Shtuar 3 ditė mė parė


»PD-ja e re midis Bashės dhe Berishės - Tema


- Shtuar 3 ditė mė parė»E SHKUARA, NJĖ TEKST I SHKRUAR KEQ - Gazeta Shqip

ILIR YZEIRI
- Shtuar 5 ditė mė parė


»E shkuara nje tekst i shkruar keq - Top Channel

ILIR YZEIRI - Brenda një jave ndodhin shumë pak ngjarje që mund të kenë ndikim të vërtetë mbi jetën publike të këtij vendi. N&e
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Zgjedhjet presidenciale nė MaqedoniKreu i RDK: Jemi kundėr bojkotit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Mexhiti: Pėrpjekje tė dėshtojnė zgjedhjet /VD Zgjedhjet presidenciale, heshtje zgjedhore Zgjedhjet presidenciale nė Maqedoni pėrplasje pėr votuesit fiktivė
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Zgjedhjet nė PD, zbardhet udhėzimi: Deputetė dhe tė zgjedhur vendorė jashtė gare - BalkanWeb

TIRANE-Deputetėt demokrat apo tė zgjedhurit vendor tė djathtė pėrjashtohen nga gara pėr kryetar dege tė PD. Nė udhezimin e ri i cili mban firmėn e kryedemokratit Basha dhe u ėshtė shpėrndarė tė delegu
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Basha Reformat e njeanshme demtojne klimen politike - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Tymoshenko: Nuk tėrhiqem nga gara pėr presidente - Ora News

Ish-kryeministrja e Ukrainės, Yulia Tymoshenko ka deklaruar  se nuk do tė tėrhiqet nga gara pėr presidente tė vendit. Tymoshenko i ka bėrė kėto komente gjatė njė konference tė mbajtur nė Kie
- Shtuar 3 javė mė parė


»Jesica Cirio, femra me seksi e Argjentinës - IndeksiOnline

Jesica Cirio ka fituar titullin si ‘gruaja më e bukur e Argjentinës’, një titull i ngjashëm shumë me atë të gruas më të bukur në b
- Shtuar 3 javė mė parė


»Izraeldenohet ish-Kryeministri Olmert - Top Channel

Akuzat për mitmarrje i kushtuan postin në 2008-tën, dhe tani, ish-kryeministri izraelit Ehud Olmert është shpallur fajtor nga Gjykata Tel Avivit që shqyrtoi rastin e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Berisha: Rama-Meta, pengesae Shqipërisë në rrugën drejt BE - Shqiptarja.com

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha në një shkrim të gjatë lidhur me procesin e integrimit europian, shtron problematikat që i paraqiten vendit në rrugën drejt BE.
- Shtuar 3 javė mė parė


»Tregtimi i tritolit, hetim kompanisė sė ish-deputetit tė PD-sė, Ndriēim Babasi - Gazeta Shqip

Operacioni - Policia tha fillimisht se njė sasi prej 24 kg lėnde plasėse dhe 100 kapsollash janė bllokuar nė njė furgon, qė i transportonte pėr llogari tė njė firme nga Pu
- Shtuar 4 javė mė parė


»Heshtja që ulëret - BalkanWeb

Prej gati një jave opinioni publik është gjithë sy e veshë për një takim të mundshëm mes Edi Ramës e Lulzim Bashës. Me pasionin e njohur për
- Shtuar 4 javė mė parė


»PD: Rama i bėri tapitė 2 herė mė tė shtrenjta, nuk ka legalizime falas - Ora News

Partia Demokratike denoncoi mashtrimet e Kryeministrit dhe vendimin e tij pėr tė dyfishuar pagesėn pėr tapinė. Koordinatorja pėr mediat, Silvi Bardhi, nė njė deklaratė pėr mediat tha se Kryeministr
- Shtuar 4 javė mė parė


»PD Rama i shtrenjtoi tapite tallet me legalizimet - News of Albania

Transmetuar me 27032014 - 1529 Silvi Bardhi PUBLICITET Tirane 27 mars 2014 NOAal- Partia Demokratike akuzoi Kryeministrin Edi Rama se i
- Shtuar 4 javė mė parė


»PD: Rama u tall, tapia e legalizimeve do kushtojë 2 herë më shumë - BalkanWeb

TIRANE-Partia Demokratike, duke reaguar pas vendimit te fundit te qeverise per legalizimet ka deklaruar se Rama u tall me shqiptaret kur i mashtroi per legalizime falas. Ne nje deklarate per m
- Shtuar 4 javė mė parė


»PD: Rama u tall, tapia e legalizimeve do kushtojė 2 herė mė shumė - BalkanWeb

TIRANE-Partia Demokratike, duke reaguar pas vendimit te fundit te qeverise per legalizimet ka deklaruar se Rama u tall me shqiptaret kur i mashtroi per legalizime falas. Ne nje deklarate per m
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 3897 ->3897 0 time -> time 1 0.009 ->0.009 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kryetar ->kryetar 0 docs[0] -> docs[0] 1 44004 ->44004 0 hits[0] -> hits[0] 1 70287 ->70287 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 bashkie ->bashkie 0 docs[1] -> docs[1] 1 5242 ->5242 0 hits[1] -> hits[1] 1 6657 ->6657

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos