Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Krrabes"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Neser bllokohet tuneli i Krrabes - Shekulli

brbrMinistria e Brendshme njoftoi sot se duke nisur nga dita e neserme tuneli i Krrabes i cili eshte pjese e autostrades Tirane-Elbasan do te mbyllet perkohesisht pasi do ti nenshtrohet rikonstruksion
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Tiranė, CEZ: Nesėr 6 orė pa dritagjithė rrethinat e pjesės lindore - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Nesėr nga ora 09:00 deri nė orėn 15:00 do tė ketė stakim tė energjisė elektrike nė disa zona periferike tė pjesės lindore tė Tiranės.Pa energji elektrike do tė jenė fshatrat: Berzhitė
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Digjet makina ne tunelin e Krrabes - Top Channel

Një makinë u përfshi nga flaket pasditen e së mërkurës në tunelin e Qafë Krrabës. Policia e Elbasanit bën të ditur se mjeti
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Perfshihet nga flaket nje makine ne tunelin e Krrabes - ABC News

Nje makine tip Pezho u perfshi nga flaket brenda ne tunelin e Krrabes ndersa udhetonte nga Elbasani ne Tirane. Automjeti kishte pesuar avari pa u futur ende në tunel dhe shoferi u sinjalizua nga
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Automjeti merr flake ne tunelin e Qafe Krrabes - Top Channel

Një makinë u përfshi nga flaket pasditen e së mërkurës në tunelin e Qafë Krrabës. Policia e Elbasanit bën të ditur se mjeti
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shqiperia Tjeter Historia e Tiranes - Top Channel

Pas pallateve shumëkatëshe dhe betonit mbytës fshihet një Tiranë tjetër, një Tiranë që pak e njohim e aq me pak e kemi vlerësuar.
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Hetimet per aksidentin e Olldashit prokuroria sekuestron kamerat e tunelit te Krrabes - ABC News

Sekuestrohen kamerat e sigurisë në tunelin e Krrabës për llogari të hetimit të shkakut të aksidentit të deputetit Sokol Olldashi. Prokuroria e Tiranës, pas
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Humb jetėn nė aksident deputeti Sokol Olldashi, u aksidentua me makinė nė Krrabė - BalkanWeb

TIRANE-Deputeti i Partisė Demokratike Sokol Olldashi 40 vjeē ka humbur jetėn mbrėmjen e sė mėrkurės nė njė aksident tė ndodhur nė aksin Tirane-Elbasan, pasi automjeti me tė cilin udhėtonte ka rėnė nė
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Humb jetėn deputeti Sokol Olldashi, u aksidentua me makinė nė Krrabė - BalkanWeb

TIRANE-Deputeti i Partisė Demokratike Sokol Olldashi 40 vjeē ka humbur jetėn mbrėmjen e sė mėrkurės nė njė aksident tė ndodhur nė aksin Tirane-Elbasan, pasi automjeti me tė cilin udhėtonte ka rėnė nė
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Humb jetėn deputeti Sokol Olldashi, u aksidentua me makinė nė Krrabė - BalkanWeb

TIRANE-Deputeti i Partisė Demokratike Sokol Olldashi 40 vjeē ka humbur jetėn mbrėmjen e sė mėrkurės nė njė aksident tė ndodhur nė aksin Tirane-Elbasan, pasi automjeti me tė cilin udhėtonte ka rėnė nė
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Aksidenti fatal, humb jetėn deputeti Sokol Olldashi, makina ra nė humnerė 20 metra - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i Partisė Demokratike Sokol Olldashi, 40 vjeē, ka humbur jetėn mbrėmjen e sė mėrkurės nė njė aksident tė ndodhur nė aksin Tiranė-Elbasan, pasi automjeti me tė cilin udhėtonte ka rėnė
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Aksidenti fatal, humb jetėn deputeti Sokol Olldashi, makina ra nė greminė 20 metra - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i Partisė Demokratike Sokol Olldashi, 40 vjeē, ka humbur jetėn mbrėmjen e sė mėrkurės nė njė aksident tė ndodhur nė aksin Tiranė-Elbasan, pasi automjeti me tė cilin udhėtonte ka rėnė
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Aksidenti fatal, humb jetėn deputeti Sokol Olldashi. Makina ra 20 m nė greminė - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i Partisė Demokratike Sokol Olldashi, 40 vjeē, ka humbur jetėn mbrėmjen e sė mėrkurės nė njė aksident tė ndodhur nė aksin Tiranė-Elbasan, pasi automjeti me tė cilin udhėtonte ka rėnė
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Aksidenti fatal, humb jetėn deputeti Sokol Olldashi. Makina ra 20 m nė greminė - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i Partisė Demokratike Sokol Olldashi, 40 vjeē, ka humbur jetėn mbrėmjen e sė mėrkurės nė njė aksident tė ndodhur nė aksin Tiranė-Elbasan, pasi automjeti me tė cilin udhėtonte ka rėnė
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Shkurtimi i rruges Tirane-Elbasan nuk ul cmimin e biletes - ABC News

Me 300 leke te reja udhetojne nga Elbasani ne Tirane nepermjet Qafes se Krrabes. Hapja e rrugës së re Elbasan-Tiranë shkurtoi ndjeshem distancen, por udhetaret paguajne 300 leke
- Shtuar 10 muaj mė parė»Berisha i shkruan Gentjanit: Dojem 18 orė nė ditė nė krah tė PD - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ēfarė i shkroi 16-vjeēari Puto:Berisha do qėndrojė si hije nė krye tė PD TIRANE-  Kryeministri nė detyrė Sali Berisha i ktheu pėrgjigjigje nė facebook djaloshit
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Berisha letër 16 vjeçarit: Do të jem në Parlament - IndeksiOnline

Një 16 vjeçar i kishte shkruar letër kryeminsitrit në largim Sali Berisha duke i thënë se sa e varfër do të duket politika pa Berishën dhe disa or&eu
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Tirane-Elbasan, tuneli qe po afron njerezit Klodiana Kotorri - Koha Jonë

“Bafte hajer kjo qeveri qe na e bani ket rrugen e tashi shkoj e shoh kollaj gocen ne Tirane”. Me keto fjale, tipike te dialektit elbasanas, Shaqja 42 vjecare shpreh gezimin per ndertimin e r
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Prifti bekon tunelin - Top Channel

Prifti i Kishes Ortodokse Autoqefale "Shen Maria" ne Elbasan, At Nikolla Marku, si jo zakonisht ka zgjedhur te bekoje nje aks rrugor. At Nikolla Marku bekoi tunelin e
- Shtuar 11 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 112 ->112 0 total_found -> total_found 1 112 ->112 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 krrabes ->krrabes 0 docs[0] -> docs[0] 1 112 ->112 0 hits[0] -> hits[0] 1 147 ->147

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos