Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Komuna Ksamil"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nga Vermoshi nė Konispol si do tė rindahet Shqipėria - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Gazeta Shqip Edhe pse ende nuk ka njė projektim pėrfundimtar tė hartės sė re administrative tė Shqipėrisė, gazeta “Sh
- Shtuar 3 muaj mė parė»CEZ: Në 13 dhjetor do të ketë kufizime të energjisë në disa zona - BalkanWeb

TIRANE – “CEZ Shpërndarje” njofton se nesër më 13 dhjetor 2013 do të kryejë punime për të riparuar izolatorët dhe fazën ''A'' në kam
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ndertimet e shkaterruara ne Ksamil - Top Channel

Qindra ndërtime të vendosura në periudha të ndryshme në hapësirën publike dhe privatë të komunës së Ksamilit kanë shkaktuar prej vitesh
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Masterplani i Ramės pėr bregdetin, vetėm pėr mbrojtjen e “perandorisė” sė Koēos - Gazeta 55

01-09-2013 / Gazeta 55 Administratori i Rivierës shqiptare, kështu njihet nga oborrtarët e PS, Koço Kokëdhima ka shtrirë ndërtimet e tij me leje dhe pa
- Shtuar 8 muaj mė parė


»REPORTAZH/Ksamili mesrrėnimit dhe shpresės - Shqiptarja.com

KSAMIL - Drini, 34 vjecar, ėshtė djali mė i ftilluar i Ksamilit. Fjala “i ftilluar” ėshtė pėrdorur nė zhargon, sepse, duhet tė thuash se Drini, apo Pipuli, sic i thėrrasin tė gjithė nė zon
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Bashkėbisedim i Kryeministrit Berisha me qytetarė tė Velipojės, Shkodėr   - Keshilli i Ministrave

“Së pari dëshiroj t’ju falënderoj nga zemra për praninë tuaj sot këtu, për mbështetjen tuaj dhe t’ju ftoj të shprehni haptas çdo m
- Shtuar 11 muaj mė parė»Ksamili pa qender shendetesore - Top Channel

Qendra e re shëndetsore e përfunduar dy vjet më parë në Ksamil është ende jashtë funksionit. Ajo nuk u mor asnjëherë në dorëzim nga komuna
- Shtuar 1 vit mė parė


»Trojet, ēmimet pėr metėr katror nė tė gjithė vendin Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Cmimet e trojeve kane ndryshuar edhe per te gjitha komunat dhe fshatrat rreth Tiranes. Behet fjale per rreth 54 komuna e fshatra, te cilat tashme do te kene te percaktuar qarte cmimet e trojeve per me
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ksamil komuna denoncon mbifaturimin e energjise - Top Channel

Furnizimi me energji elektrike në komunën Ksamil është ndër më problematikët në jug të vendit. Popullsia e 10-fishuar që prej kohës së e
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ksamilproblem me rrenojat e objekteve te shkaterruara - Top Channel

Komuna e Ksamilit po bashkëjeton prej rreth 2 vitesh me rrënojat e 256 objekteve të shkatërruara në këtë zonë nga Inspektoriati Ndërtimor Kombëtar
- Shtuar 2 vite mė parė


»Krerėt e bregdetit: Jo moratoriumit - Gazeta Shqip

Gazeta Shqip
- Shtuar 2 vite mė parė
»Ksamil, ai qė lejoi ndėrtimet pa leje, sot i legalizon - Gazeta Shqip

Gazeta ShqipFiks Fare Ish-kreu i komunės, nė krye tė ALUIZNI-t Ish
- Shtuar 2 vite mė parė


»Berisha: Sezoni turistik - do ndėrtohen 15 impiante pėr menaxhimin e ujėrave tė zeza - Gazeta 55

08-04-2012 / Gazeta 55 KRRTSH aprovon 5 projekte të rëndësishme Në mbledhjen e Këshillit të Rregullimit të Territorit të Shqipë
- Shtuar 3 vite mė parė»Impianti i ujėrave tė zeza nė Tiranė, Berisha: Me rėndėsi pėr mjedisin - BalkanWeb

TIRANE - Nė mbledhjen e Kėshillit tė Rregullimit tė Territorit, kryeministri Berisha theksoi rėndėsinė e ndėrtimit tė impiantit tė ujėrave tė zeza nė Tiranė, duke bėrė tė ditur se ky projekt ėshtė njė
- Shtuar 3 vite mė parė


»Berisha: Tiranasit tė menēur uēliruan nga bllokada e Ramės - Shqiptarja.com

TIRANE- Nė Kėshillin e Rregullimit tė Territorit tė Republikės sė Shqipėrisė shqyrtoi dhe miratoi projektin pėr impiantin e ujrave tė zeza pėr Tiranėn qė do tė ndėrtohet nė komunėn Kashar.
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 120 ->120 0 total_found -> total_found 1 120 ->120 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 komuna ->komuna 0 docs[0] -> docs[0] 1 16812 ->16812 0 hits[0] -> hits[0] 1 31555 ->31555 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 ksamil ->ksamil 0 docs[1] -> docs[1] 1 1017 ->1017 0 hits[1] -> hits[1] 1 1497 ->1497

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos