Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kompania Kastrati"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»LDK pa aksionarë në ndërmarrjet publike - IndeksiOnline

Aksionarët në Ndërmarrjet Publike Komunale nuk do të jenë të LDK-së, ashtu siç kishte thënë kjo parti një javë më parë.
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Me Twitter, IPKO i ndihmon fëmijët e shoqatës “Autizmi” - IndeksiOnline

Telefonia mobile, IPKO, ka filluar një aksion për t’i ndihmuar fëmijët me autizëm, duke mbledhur fonde në një formë të veçantë, që
- Shtuar 5 muaj mė parė»Eksploatimi i rërës në Zahaq bëhet pa leje të MMPH - IndeksiOnline

Inspektorët e Ministrisë së Mjedisit kanë nisur hetimet në fshatin Zahaq, pas raportimit të së mërkurës nga ana e KTV-së. Drejtuesit e kësaj m
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Përurohen dy shtëpi në "Kroin e Vitakut" në veri - IndeksiOnline

Rexhep Xhaka dhe Afrim Olloni së bashku me familjet e tyre, kanë nisur jetën e re në shtëpitë e rindërtuara në kuadër të aksionit humanitar “
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Përurohen dy shtëpi të reja në Lagjen e Boshnjakëve - IndeksiOnline

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Avni Kastrati, përuroi të shtunën së bashku me përfituesit, Fatmir Abrashi e Bekim Hasani, dy shtëpi të reja t&eu
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Kryeministri Berisha inauguron terminalin e ri tė doganės sė Tiranės   - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Berisha inauguroi sot paradite terminalit e doganës së re të Tiranës, në Vorë – Rinas. Dogana e re, investim me vlerë 25 milionë dollar&
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Terminali i ri i Doganes se Tiranes - Top Channel

Terminali i ri i Doganës së Tiranës me një hapësirë prej 75 mijë metrash katrorë,  është sipas ekspertëve më i madhi në Ballkan.
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Eposi gati pėr UNESCO? - Gazeta Express

Para tri vitesh, Instituti Albanologjik i Prishtinės dhe Qendra e Studimeve Albanologjike, nė Tiranė, patėn filluar projektin e pėrbashkėt pėr futjen e Eposit tė Kreshnikėve nėn mbrojtje tė UNESCO
- Shtuar 1 vit mė parė


»Investimet e huaja s’do ndalohen nga kundėrshtimet e Aleancės sė Plehut - Gazeta 55

19-11-2011 / Gazeta 55 Kryeministri Berisha përuron Parkun Energjetik të Porto-Palermos, impiantin e parë të prodhimit të bio-karbureve në Shqipëri, duke
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kryeministri Berisha pėruron impiantin e prodhimit tė biokarbureve nė Porto Romano, investim me vlerė 5 milionė euro   - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Berisha ishte sot i pranishëm në ceremoninë e përurimit të impiantit të prodhimit t&eu
- Shtuar 3 vite mė parė


»ACR nuk nis ende punen - Top Channel

Minatoret e Bulqizës që punojnë ende nuk kanë nisur punë. Ata punuan vetëm pak orë pas a
- Shtuar 3 vite mė parė


»Societe Generale shkurton shperblimet - Top Channel

Kompania franceze “Societe Generale” ka shkurtuar shpërblimet dhe ka anuluar ndarjen e parave të fitu
- Shtuar 3 vite mė parė


»IPKO: Mos bini pre e mashtrimeve - Gazeta Express

Nga Express mė 10 shtator 2011 nė ora 19:43 Telefonia mobile IPKO kėrkon nga qytetarėt qė tė mos bien pre e mashtrimeve qė mund tė bėhen nė emėr tė kėsaj kompanie, pas disa keqpėrdorimeve tė
- Shtuar 3 vite mė parė


»Investohet nė mirėmbajtjen e hapėsirave tė gjelbėruara - Gazeta Express

Nga Express mė 06 shtator 2011 nė ora 18:09 Pas investimeve nė ngritjen e hapėsirave tė gjelbėruara, Komuna e Mitrovicės ka angazhuar njė kompani tė specializuar pėr mirėmbajtjen e tyre. Kjo
- Shtuar 3 vite mė parė


»Fshati Bare bėhet me shtėpi tė kulturės - Gazeta Express

Nga Express mė 01 gusht 2011 nė ora 12:02 Ėshtė vėnė gurthemeli pėr ndėrtimin e shtėpisė sė kulturės nė fshatin Bare tė Shalės sė Bajgorės. Ky projekt vlerėsohet shumė me rėndėsi pėr banorėt
- Shtuar 3 vite mė parė


»Projekte tė dėshtuara? - Gazeta Express

Njėjtė si projekti energjetik Kosova e Re, edhe ai i Hidrocentralit tė Zhurit po zvarritet nė kohė pa fund. Qeveria tash ka vendos qė projektin e Zhurit ta dėrgojė edhe njė herė nė rishikim tė fizibil
- Shtuar 3 vite mė parė


»Mashtronin nė emėr tė IPKO’s - Gazeta Express

Pesė persona janė arrestuar, pasi qė kanė mashtruar disa qytetarė nė rajonin e Ferizajt. Ata prezantoheshin si punėtorė tė kompanisė IPKO dhe qytetarėve u merrnin mijėra euro, nė shkėmbim tė vendosjes
- Shtuar 3 vite mė parė


»Luksemburgu ndan 4.5 milionė euro pėr rrjetin e ujėsjellėsit - Gazeta Express

Nga Express mė 13 prill 2011 nė ora 20:35 Ambasadori i Luksemburgut nė Kosovė, Pjer Veber, ka siguruar tė mėrkurėn kryetarin e komunės sė Mitrovicės Avni Kastrati se vendi i tij do tė ndihmo
- Shtuar 4 vite mė parė


»Permbytje, mbi 500 mije euro ndihme ne nje dite - Metropol

08/12/2010  Kompanitė e kanė ofruar makineri pėr forcimin e argjinaturave Biznesi, 200 mijė euro pėr Shkodrėn DHTI: Ndihmat e para nė para, ushqime dhe karburante Ko
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 46 ->46 0 total_found -> total_found 1 46 ->46 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kompania ->kompania 0 docs[0] -> docs[0] 1 19018 ->19018 0 hits[0] -> hits[0] 1 32288 ->32288 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kastrati ->kastrati 0 docs[1] -> docs[1] 1 1771 ->1771 0 hits[1] -> hits[1] 1 3206 ->3206

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos