Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Komandant"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Majko: Takimi me gjyqtarėt nė avion, do shikonin “Bayern”-in - BalkanWeb

TIRANE- Zgjedhja e Inspektorit tė Pėrgjithshėm tė ILDKPsė nuk do tė jetė mė kompetencė e Presidentit tė Republikės. Me propozimin e disa deputetėve socialistė, mazhoranca nė Komisionin parlamentar tė
- Shtuar 1 ditė mė parė»Komisioni i Ligjeve, debat pėr Presidentin dhe trafikun e drogės - Gazeta Shqip

PD: Po kėrkoni tė hiqni Nishanin, PS: Pse Presidenti nuk flet kur nėpėrkėmbėt ushtria FATJONA MEJDINI
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Didi nė mes tė Lazaratit: Stop kultivimit tė drogės, do tė sekuestrojmė pasuritė - Gazeta Shqip

Fushata Kryepolici shprehet se nuk ka prova pėr avionė me drogė Dasho Aliko pret Artan Didin dhe ekspertėt e ICITAP: Amerikanėt erdhėn mė nė fund n
- Shtuar 1 ditė mė parė


»PD: Dyshja Rama-Meta, sulm të ri ndaj Presidentit për të ruajtur pasuritë e tyre - BalkanWeb

TIRANË- Partia Demokratike ka denoncuar heqjen e kompetencës së Presidentit në emërimin e kreut të kontrollit të verifikimit të pasurive. Në një dekla
- Shtuar 1 ditė mė parė


»PD Rama-Meta sulm mbi Presidentin per te ruajtur pasurite e tyre - News of Albania

Transmetuar me 19042014 - 1327 Oerd Bylykbashi PUBLICITET Tirane 19 prill 2014 NOAal- Partia Demokratike ka denuar ate qe e ka quajtur
- Shtuar 1 ditė mė parė»ILDKPKI, PD: Sulmi ndaj presidentitpėr tė ruajtur pasuritė e Rama-Meta - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Partia Demokratike ka denoncuar heqjen e kompetencės sė Presidentit nė emėrimin e
- Shtuar 1 ditė mė parė


»PD: Dyshja Rama-Meta, sulm tė ri ndaj Presidentit pėr tė ruajtur pasuritė e tyre - BalkanWeb

TIRANĖ- Partia Demokratike ka denoncuar heqjen e kompetencės sė Presidentit nė emėrimin e kreut tė kontrollit tė verifikimit tė pasurive. Nė njė deklaratė pėr mediat deputeti i kėsaj partie Oerd Bylyk
- Shtuar 1 ditė mė parė


»PD Rama-Meta po sulmojne Presidentin - Top Channel

Partia Demokratike akuzoi Kryeministrin Rama dhe kryetarin e Parlamentit Meta se po sulmojnë Presidentin Nishani, duke i hequr kompetencën e emërimit të kreut të Inspektoriati
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Kreu i ILDKP-sė, PD: PS-LSI sulmon Presidentin tė ruajė pasurinė/Video - Ora News

Tiranė- Njė ditė pas votimit nė Komisionin e Ligjeve ku mazhoranca pėrmes disa ndryshimeve nė ligjin e ILDKP-sė, i heq presidentit kompentencėn pėr tė propozuar kreun e kėtij institucioni, PD reago
- Shtuar 1 ditė mė parė»Ushtria nė trafik droge, Majko, Nishanit: Pse sreagon, PD tė pėrdor si qokė - Ora News

Ka dy javė qė opozita ngre problemin e trafikut tė drogės nga baza ushtarake, pse nuk e ka mbledhur Kėshillin e Sigurimit. Ka mundėsi tė thėrrasė Kėshillin e sigurimit, ministren e Mbrojtjes
- Shtuar 3 ditė mė parė»Imami pėrdori SHIU-n pėr tė kėrkuar qypa me flori nė Mokėr - Gazeta Shqip

Ish-shefi i shtabit: Gjunkshi, i paditur pėr forcat e ushtrisė - Ministria e Mbrojtjes, nė dy paditė e paraqitura dy ditė mė parė nė Prokurorinė e Pėrgjithshme,
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Akuza, Noka: Baza e Gjadrit u pėrdor pėr trafik droge - Gazeta Shqip

SIGURIA Seancė dėgjimore me Kodhelin, mazhoranca rrėzon kėrkesėn e PD-sė
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Ministria depoziton dy padi penale ndaj Imamit dhe kupolės drejtuese - Gazeta Shqip

Kodheli i kundėrpėrgjigjet Imamit, e padit pėr pėrdorim antikushtetues tė ushtrisė Arben Imami - PS ka akuzuar ish-ministrin se nė shkurt 2011 ka urdhėruar blerjen e njė
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Berisha: Rama ka frikė nga transparenca si djalli nga temjani - Ora News

Ish-kryeministri, Sali Berisha, ka reaguar pas rrėzimit tė kėrkesės sė opozitės nė Komisionin e Sigurisė pėr seancė dėgjimore me Ministren e Mbrojtjes Mimi Kodheli, mbi pėrdorimin e Forcave tė Arma
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Berisha: Rama ka frikë nga transparenca, protesta përgjigja e merituar - BalkanWeb

TIRANË- Ish kryeministri Sali Berisha ka akuzar kryeministrin Edi Rama se ka përdorur votat në Komisionin e Sigurisë se ka urdhëruar deputetët e mazhorancës që
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Berisha Rama ka frike nga transparenca si djalli nga temjani - News of Albania

Transmetuar me 15042014 - 1903 Sali Berisha PUBLICITET Tirane 15 prill 2014 NOAal- Ish-Kryeministri Sali Berisha deklaron se Kryeminist
- Shtuar 6 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 4547 ->4547 0 time -> time 1 0.005 ->0.005 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 komandant ->komandant 0 docs[0] -> docs[0] 1 4547 ->4547 0 hits[0] -> hits[0] 1 6485 ->6485

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos