Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kodi Zgjedhor L"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Beteja Basha-Topalli dhe deformimi i diskursit politik - Tirana Observer

Nga Luan Kurti
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ndarja e re e Shqipėrisė, gati nė korrik - Gazeta Shqip

Zhvillimet Thirrja - Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, deklaroi se dy drejtuesit e partive kryesore duhet tė takohen pėr reformėn Letra - Kryeministri R
- Shtuar 4 javė mė parė


»Rama Reforma kete legjislature - Top Channel

Nga podiumi i Kuvendit, Kryeministri Edi Rama deklaroi se reforma territoriale duhet dhe të miratohet brenda këtij sesioni parlamentar. Ne koment te pergjigjes negative t
- Shtuar 4 javė mė parė


»AK: Kodi Zgjedhor antikushtetues - Gazeta Shqip

Reforma territoriale
- Shtuar 4 javė mė parė


»AK: Kodi zgjedhor antikushtetues, do paraqesim padi në Gjykatën Administrative - BalkanWeb

TIRANE- Ndarja e re administrative dhe territoriale e vendit ka hapur debate të mëdha mes palëve. Lidhur me këtë fakt, ka reaguar dhe Aleanca KuqeZi. Me anë të nj&eu
- Shtuar 4 javė mė parė


»AK Zgjedhjet vendore me kod te ri elektoral - News of Albania

Transmetuar me 23032014 - 1346 Perfaqesuesi i AK Julian Kola PUBLICITET Tirane 23 mars 2014 NOAal- Aleanca KuqeZi ka shprehur shqetesi
- Shtuar 4 javė mė parė»Ref.Territoriale, Fino:Durimi kakufi. Marsi, afati i fundit pėr PD - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO- Intervista /Dule: Rama e Basha tė takohen Rama letėr Bashės: Bisedojmė sy mė sy TIRANE- Bashkėkryetari i Komisionit
- Shtuar 4 javė mė parė


»Sequi, gati emėrimi shef kabinetii Ministrisė sė Jashtme italiane - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Ambasadori i Bashkimit Europian nė Shqipėri, Ettore Sequi, pritet tė emėrohet si shef i ri i kabinetit tė mi
- Shtuar 4 javė mė parė


»Top Story bilanci 6-mujor i kabinetit Rama - Top Channel

Është qeveria Rama më e mira e shqiptarëve? Ka kaluar kryeministri nga fjalët te veprat? Çfarë ka shkëlqyer e çfarë nuk  shkoi mirë? Mar
- Shtuar 5 javė mė parė


»Top Story bilanci 6-mujor i Rames - Top Channel

Është qeveria Rama më e mira e shqiptarëve? Ka kaluar kryeministri nga fjalët te veprat? Çfarë ka shkëlqyer e çfarë nuk  shkoi mirë? Mar
- Shtuar 5 javė mė parė


»Rama pranon kerkesen e Bashes - Top Channel

Është qeveria Rama më e mira e shqiptarëve? Ka kaluar kryeministri nga fjalët te veprat? Çfarë ka shkëlqyer e çfarë nuk  shkoi mirë? Mar
- Shtuar 5 javė mė parė


»Co-Plan propozon ndarjen e Shqipėrisė me 4 ose 6 rajone - Gazeta Shqip

Reforma Administrativo-Territoriale Prezantohen dy projektet e reja pėr nė nivelin e dytė tė qeverisjes vendore. Rishikim i rolit tė prefektit Herion Mesi
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Maqedoni, fushata pėr zgjedhjet e parakohshme parlamentare mė 5 prill - Ora News

Komisioni Shtetėror i Zgjedhjeve ka pėrcaktuara afatet kohore pėr zgjedhjet e parakohshme parlamentare qė pritet tė mbahen mė 27 prill. Anėtarėt e KSHZ-sė arritėn unanimisht dhe me konsensus, marrė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Maqedoni, vëzhguesit e huaj gati të mbërrijnë për zgjedhjet - BalkanWeb

SHKUP - Pas thirrjes që bëri dje kryetari i Parlamentit të Maqedonisë, vëzhguesit e huaj janë gati për të mbërritur në Shkup për të ndjekur
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Vėzhguesit e huaj gati tė mbėrrijnė nė Shkup pėr zgjedhjet - Ora News

Vėzhguesit e huaj gati pėr tė mbėrritur nė Shkup pėr tė ndjekur procesin parapėrgaditur pėr zgjedhjet presidenciale dhe ato tė parakohshme parlamentare. Kryetari i Parlamentit tė Maqedonisė,
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Zgjedhjet e dyfishta nė Maqedoni priten tė shoqėrohen me probleme - Ora News

Nė Maqedoni janė shfaqur dilema dhe debate shqetėsuese pėr mundėsinė e problemeve lidhur me mbajtjen e zgjedhjeve tė dyfishta, presidenciale dhe parlamentare. Ekspertėt por edhe pėrfaqėsues
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Debate per Xhuken opozita braktis seancen PS Po mbroni paligjshmerine - News of Albania

Transmetuar me 27022014 - 0928 Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 27 shkurt 2014 NOAal-Ne seancen e sotme parlamentare opozita ka shfryt
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Raporti i KQZ: Duhen plotėsuarvendet boshe nė institucion - Shqiptarja.com

TIRANE- Raporti vjetor i Komisionit Qendror tė Zgjedhjeve solli nė vėmendje sėrish nevojėn pėr njė reformė nė Kodin Zgjedhor. Sipas draftit qė do tė miratohet nesėr nė mbledhjen e KQZ-sė dhe qė do tė
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Falja e gjobave nga qeveria pėr periudhėn elektorale, KVV: Nisma e paplotė - Ora News

Nisma pėr faljen e gjobave pėrgjatė periudhės elektorale ėshtė e paplotė, pa vėnien pėrpara pėrgjegjėsisė tė shkelėsve tė ligjit. Kėshtu deklaron Koalicioni i Vėzhguesve Vendorė, i cili pėrmes njė
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 6290 ->6290 0 time -> time 1 0.013 ->0.013 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kodi ->kodi 0 docs[0] -> docs[0] 1 16382 ->16382 0 hits[0] -> hits[0] 1 22638 ->22638 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 zgjedhor ->zgjedhor 0 docs[1] -> docs[1] 1 37282 ->37282 0 hits[1] -> hits[1] 1 84169 ->84169

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos