Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kodi Fiskal"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Gjika terhiqet ekspertja - Vizion Plus

brbrNdryshe nga nje seance me pare ku ekspertja e Prokurorise pretendoi se ndertimet ne zonen e ish-Portit te Vlores jane te paligjshme kete here vete ajo ka deklaruar te kunderten Sipas ekspertes ne
- Shtuar 2 javė mė parė


»CIA: Shqipëria e varfër, PBB për frymë 8,200 USD - BalkanWeb

TIRANE- Në analizën e Agjencisë Amerikane të Inteligjencës, CIA, Shqipëria renditet e 131-ta mes 228 shteteve. Sipas raportit të CIA-s për vitin 2013, Produkti
- Shtuar 3 javė mė parė


»Raporti The world factbook i CIA-s: Shqipėria ndėr mė tė varfėrit nė Europė - Ora News

Agjencia Amerikane e Inteligjencės, CIA publikon ēdo vit raportin “The World Factbook”, ku analizohen njė seri treguesish ekonomikė, politikė e shoqėrorė, qė nisin qė nga tė dhėnat e po
- Shtuar 3 javė mė parė»Zbardhet ligji i plotė mbi ndėrtimet pa leje, ja kush nuk legalizohet - BalkanWeb

TIRANE-Projektligji mbi legalizimin e objekteve informale pėrjashton nga procesi tė gjitha ndėrtimet pas vitit 2009 tė ngritura nė troje, nė pronėsi tė pronarėve tė tjerė, apo nė pronėsi tė shtetit. N
- Shtuar 4 javė mė parė


»Siguria kombėtare, ‘GSH’ zbardh dokumentin: Rrezik, terrorizmi e nacionalizmi ekstrem - BalkanWeb

TIRANE - Terrorizmi dhe nacionalizmi ekstrem, armėt e shkatėrrimit nė masė, sulmet kibernetike dhe trafiqet e pali-gjshme pėrbėjnė njė kėrcėnim nė rritje pėr sigurinė tonė kombėtare. Paralajmėrimi jep
- Shtuar 4 javė mė parė


»Siguria kombėtare, GSH zbardh draftin: Rrezik, terrorizmi e nacionalizmi ekstrem - BalkanWeb

TIRANE - Terrorizmi dhe nacionalizmi ekstrem, armėt e shkatėrrimit nė masė, sulmet kibernetike dhe trafiqet e pali-gjshme pėrbėjnė njė kėrcėnim nė rritje pėr sigurinė tonė kombėtare. Paralajmėrimi jep
- Shtuar 4 javė mė parė
»Co-Plan propozon ndarjen e Shqipėrisė me 4 ose 6 rajone - Gazeta Shqip

Reforma Administrativo-Territoriale Prezantohen dy projektet e reja pėr nė nivelin e dytė tė qeverisjes vendore. Rishikim i rolit tė prefektit Herion Mesi
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Zbardhen vendimet e qeverisë - BalkanWeb

TIRANË- Qeveria ka zbardhur në faqen e saj zyrtare të gjitha vendimet e marrë në mbledhjen e sotme. Këshilli i Ministrave ka përcaktuar rregullat për or
- Shtuar 3 muaj mė parė
»Paketa fiskale, financat ende nukkanė dėgjuar grupet e interesit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO TIRANE- Dhoma e Tregtisė dhe Industrisė ka shprehur rezervat e saj nė lidhje me hartimin e paketės sė re fiskale pėr
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Policėt spiunė, kodi dekonspiruesi operacionit: Ti je i zgjuar... ik! - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Do shkrihet dhe antikrimi ekonomik Dosja Berishės:Ka abuzime me bixhoz Tahiri propozon moratorium TIRANE-  Dy shefa tė ant
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Ndalimi i importit te mbetjeve Mediu Demagogji politike - ABC News

Nga viti 2002 deri në vitin 2010 menaxhimi iintegruar i mbetjeve rregullohej me një kuadër ligjor i cili lejonte importin e 340 elementëve në Shqipëri, por pa asnjë
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Demagogji politike, Rama po vepron nė kundėrshtim me direktivat e BE-sė - Gazeta 55

26-09-2013 / Gazeta 55 Ndalimi i importit të mbetjeve, flet ish-ministri i Mjedisit, Fatmir MediuNga viti 2002 deri në vitin 2010 menaxhimi i integruar i mbetjeve rre
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Mediu: Ndalimi i importit tėmbetjeve demagogji, kundėr BE-sė - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Ish-ministri i Mjedisit, Fatmir Mediu e konsideron vendimin e qeverisė “Rama” pėr ndalimin e importit tė mbetjeve njė demagogji politike. Ai e quan njė goditje ndaj industrisė ric
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Jetëshkrimet. Qeveria, 13 ministra dhe Rama të lindur në Tiranë - BalkanWeb

TIRANE - Në programin qeverisës për katër vitet e ardhshme janë botuar dhe jetëshkrimet zyrtare të anëtarëve të kabinetit të ri. Kryeministri dhe
- Shtuar 8 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 166 ->166 0 total_found -> total_found 1 166 ->166 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kodi ->kodi 0 docs[0] -> docs[0] 1 16382 ->16382 0 hits[0] -> hits[0] 1 22638 ->22638 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 fiskal ->fiskal 0 docs[1] -> docs[1] 1 8553 ->8553 0 hits[1] -> hits[1] 1 12810 ->12810

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos