Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Klosi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mbi librin, për librin dhe në librin - BalkanWeb

TIRANE - Mbi librin, për librin dhe në librin. Amen! Prej nëntorit të 1995-ës, 23 prilli njihet e festohet si Dita Botërore e Librit. Me këtë rast, një num
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Katėr ditė libra dhe art - Gazeta Shqip

Hap siparin sot nė Muzeun Historik Kombėtar Festivali i Librit dhe i Artit/ Shtėpia botuese Saras prezantohet me autorėt Jason Goodwin, Shekspir, Roberto Ciai, Cesaro Romiti, Grazmend K
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Çelet sot “Pamur Art” nëMuzeun Historik Kombëtar - Shqiptarja.com

Sot në orën 17.00 ambjentet e Muzeut Historik Kombëtar do të hapet edicioni i parë i Festivalit të Librit dhe Artit.  Ky event organizohet nga Shoqëria e Librit
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Festivali i librit dhe i artit - Top Channel

Në ditën ndërkombëtare të librit, nisi në Tiranë "Festivali i librit dhe i artit", i cili do të zhvillohet pranë Muzeut Kombëtar deri më
- Shtuar 1 ditė mė parė»Isler: Turqia, mbėshtetje tė pakushtėzuar - Gazeta Shqip

Diplomacia Rama-Meta takojnė numrin dy tė qeverisė turke. Kryeministri Erdogan paralajmėron njė vizitė nė Tiranė
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Meta takon ZvKryeministrin turk Bashkepunimi kontribut per stabilitetin ekonomik - News of Albania

Transmetuar me 19042014 - 1058 Tirane 19 prill 2014 NOAal- Kryetari i Kuvendit Ilir Meta ka pritur ne takim ZvKryeministrin e Turqise Emrullah Isler i cili nd
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Meta- Isler: Puna e pėrbashkėt, forcim i bashkėpunimit - BalkanWeb

TIRANĖ-Kryetari i Kuvendit Ilir Meta, shoqėruar nga deputetėt Blendi Klosi dhe Shpėtim Idrizi, priti sot Zv. Kryeministrin e Turqisė Emrullah Isler, i cili shoqėrohej nga njė delegacion deputetėsh tė
- Shtuar 6 ditė mė parė

»Klosi: Kisha Ortodokse të tregojë se është e pavarur nga Greqia - BalkanWeb

TIRANE-Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi tha për “Panorama” se kisha ortodokse shqiptare duhet të tregojë se është autoqefale dhe e pavarur nga kisha dhe shteti grek.
- Shtuar 1 javė mė parė»PD Ja mesazhi qe i coi Tahirit Rama Sms-ja nje shpifje Tahiri ministri i duhur - News of Albania

Ministri i Brendshem Saimir Tahiri Lajme te lidhura PUBLICITET Tirane 11 prill 2014 NOAal-Lidhur me mesazhin e shumedebatuar ne Komisionin Hetimor parlamentar per levizjet ne polici
- Shtuar 2 javė mė parė
»Noka: Rama, Tahirit Mendo ku ke gabuar Ministri: Ishte njė mesazh i imi pėr vartėsit, jo i Kryeministrit - Gazeta Shqip

Hetimet pėr policinė Paulin Sterkaj - Ky mesazh ėshtė drejtpėrdrejt nga Kryeministri apo e ke nga ndėrmjetėsit qė futen nė telefonatat e kryeministrave dhe ministrave, i
- Shtuar 2 javė mė parė


»Noka: Rama mesazh ministrit “mendo ku ke gabuar”, Tahiri: Turp qė bini nė kėto nivele - BalkanWeb

TIRANE- Njė mesazh telefonik, i bėrė publik nga ish-ministri i Brendshėm Flamur Noka, i cili pretendon se ėshtė nisur nga kryeministri Rama nė drejtim tė ministrit Tahiri, ka ngjallur debate tė forta
- Shtuar 2 javė mė parė


»"Pėrgjimi del sheshit", Nokapublikon sms-nė e Tahirit - Shqiptarja.com

TIRANE - Publikimi i njė mesazhi qė ish-ministri i Brendshėm Flamur Noka pretendon se kryeministri Rama ja ka dėrguar nė celular Tahirit ka ndezur nė debate tė forta dhe akuza sallėn e Komisionit tė n
- Shtuar 2 javė mė parė


»Noka SMS e Rames Mendo ku ke gabuar Tahiri Turp qe bini ne kete nivel - News of Albania

Ministri i Brendshem Saimir Tahiri Lajme te lidhuraBerisha publikon mesazhin e plote per Tahirin PUBLICITET Tirane 11 prill 2014 NOAal-Komisioni Hetimor per largimet levizjet emerime
- Shtuar 2 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 3449 ->3449 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 klosi ->klosi 0 docs[0] -> docs[0] 1 3449 ->3449 0 hits[0] -> hits[0] 1 7973 ->7973

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos