Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Keta"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Riformatimi e ndan EULEX-in ne dysh - News of Albania

Transmetuar me 23042014 - 1831 Nga Albulena Haxhiubr br Per ne si subjekt politik eshte e papranueshme qe me procedimin e ketij projektligji ne Kuvend jane
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Masakra ne Vlore i arrestuari Sjam autori Policia I gjetem bluzen me gjak - News of Albania

Transmetuar me 23042014 - 2141 PUBLICITET Vlore 23 prill 2014 NOAal Klodiana Kotorri -Nuk kisha asnje arsye per te qelluar me thike ci
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Paudhesia e rrugeve dytesore - News of Albania

Transmetuar me 23042014 - 1827 Nga Albin Kurtibr br Ata te cilet shpresojne se kreret e korruptuar qeveritare do te na i heqin qafe disa gjykates te vecant
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Gjithe rreziqet shendetesore qe i kanosen nje njeriu te fiksuar pas perfeksionit - News of Albania

Transmetuar me 22042014 - 2127 Nese perfeksioni eshte fiksimi juaj dhe nese nuk hiqni dore nga asgje ndoshta mund te quheni perfeksionistbr br Mirepo mos u
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Meta Mbeshtetje konkrete per sportistet elitare - News of Albania

Ekipi shqiptar i peshengritjes qe i siguroi 6 medalje Shqiperise nder te cilat 2 ari ne Europianin e shtanges qe u zhvillua ne Tel Aviv u prit ne nje takim nga Kryetari i Kuvendit te Shqiperise Ilir M
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Studentet e mjekesise protesta para Kuvendit - Vizion Plus

brbrProjektligji i arsimit te larte per Universitetin e Mjekesise thekson ndasite mes drejtuesve te ketij institucioni dhe stafit te pedagogeve Te thirrur ne Komisionin e Edukimit per ndryshimet e pri
- Shtuar 3 ditė mė parė


»ILDKP Zyrtaret e rinj deklaruan 60 milione euro para te thata ne shtepi - News of Albania

Tirane23 prill 2014 NOAal- Inspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive ka zbuluar se fundmi se zyrtaret e shtetit kane mbajtur rreth 50 deri 60 milione euro cash te padepozituara ne b
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Pse nuk duhet votuar per formimin e Gjykates speciale per UK-ne - News of Albania

Transmetuar me 23042014 - 1206 Glauk Konjufca PUBLICITET Kjo Qeveri e nisi mandatin dhe po e perfundon ate me dy ngjarje jo vetem te pa
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Siguria ushqimore ne rrezik AKU pranon situaten - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Te larguarit nga administrata takim me Hariton - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kapen arme ne Laccedil - Top Channel

Policia e Kurbinit arrestoi 34-vjeçarin, Astrit Mera nga fshati Gjorm, si dhe shpalli në kërkim shtetasin Përparim Meraj, vjeç 41. Kjo per arsye se ne
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Verberimi per pushtet - News of Albania

Transmetuar me 20042014 - 2332 Nga Baki Rexhepibr br Se bajraktarizmi nder shqiptaret eshte pika me neurologjike qe ndane vellezerit familjet fiset madje t
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Industria fasoneRama Paketa e re fiskale e domosdoshme - News of Albania

Tirane 21 prill 2014 NOAal- Kryeministri Rama prezantoi sot ne nje takim te zgjeruar paketen ndihmese per industrine e perpunimit aktivbr br Kjo pakete eshte reflektim i nje modeli te ri per ekonomi
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Ukraine qyteti Slavjansk ne shtet-rrethim - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Elbasan digjen nene e bir - Vizion Plus

brbrKjo eshte ajo cka ka mbetur nga zjarri qe ra mbreme vone ne periferi te Elbasanit ku jetojne disa familje te komunitetit rom Si pasoje e flakeve qe perfshiu njeren prej 3 banesave te ndertuara me
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Rusia Ukraina shkel paktin - Vizion Plus

brbrNumri nje i diplomacise ruse Sergei Lavrov akuzoi autoritetet e Kievit zyrtar per shkeljen e marreveshjes se javes se kaluar e arritur ne Gjeneve e cila synon zgjidhjen e krizes ne Ukraine Ministr
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Zgjedhjet në PD, 21 kryetarë degësh nuk do të rikandidojnë - BalkanWeb

TIRANE-Demokratët kanë hyrë në fazën e dytë të zgjedhjeve të brendshme, përmes së cilës do të zgjedhin drejtuesit e rinj lokalë dhe nj&
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Zgjedhjet nė PD, 21 kryetarė degėsh nuk do tė rikandidojnė - BalkanWeb

TIRANE-Demokratėt kanė hyrė nė fazėn e dytė tė zgjedhjeve tė brendshme, pėrmes sė cilės do tė zgjedhin drejtuesit e rinj lokalė dhe njėherėsh do tė bėjnė dhe analizėn e shkaqeve tė humbjes sė 23 qersh
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Sarandė, kapet 26 kg drogė, 2 nė pranga, po transportohej drejt Korfuzit - Ora News

Sarandė- Shėrbimet e Policisė Kufitare tė Sarandės kanė bėrė e mundur kapjen dhe arrestimin nė flagrancė tė dy shtetasve pėr trafikim tė narkotikėve. Nė pranga kanė rėnė Ervin Daka 25 vjeē,
- Shtuar 6 ditė mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 10993 ->10993 0 time -> time 1 0.005 ->0.005 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 keta ->keta 0 docs[0] -> docs[0] 1 10993 ->10993 0 hits[0] -> hits[0] 1 14610 ->14610

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos