Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kembrixhit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ja cilat janë trupat idealësipas burrave dhe grave - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Foto Meshkujt preferojnë më shumë linjat trupore të Kim Kardashian. Ndërs
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Burrat duan Kim Kardashian, gratĆ« elegancĆ«n e Emma Watson - News of Albania

Transmetuar më 11.04.2014 - 11:19 foto ilustruese PUBLICITET Meshkujt adhurojnĆ« format e Kim Kardashian. GratĆ« preferojnĆ« tĆ« k
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Burrat duan Kim Kardashian, gratë elegancën e Emma Watson - IndeksiOnline

Meshkujt adhurojnë format e Kim Kardashian. Gratë preferojnë të kenë ijet elegante të Emma Watson. Një studim tregon se meshkujt dhe femrat kanë ide shu
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Era i perlan fustanin Princeshes Kate Middleton - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Studentja e mjekësisë fiton vendin e parë në “Miss Anglia” - IndeksiOnline

Një studente mjekësie thotë se ka gjetur një mënyrë të re për t’u kujdesur për njerëzit, duke u shndërruar në një mbret&e
- Shtuar 1 javė mė parė


»FOTOT/ Ku i ka ngulur sytė princesha Kate? - Tema


- Shtuar 1 javė mė parė


»Kate Middleton, Dukesha e "jeshiltë" - IndeksiOnline

 Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, ishte veshur e tëra me një ngjyrë jeshile të errët gjatë festës së St. Patrick këtë të hë
- Shtuar 5 javė mė parė


»Fastfudet pranë shkollave ezyrave, nxisin shëndoshjen - Shqiptarja.com

SHBA- Kufizimi i numrit të Fastfood-ve rreth banesave, shkollave dhe zyrave është një masë që duhet të ndërmerret me qëllimin kufizimin e fenomenit të
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Historia: Lufta e harruar e Gjermanisė - Gazeta Shqip

Nė 100-vjetorin e Luftės sė Parė Botėrore, gjermanėt janė ngurrues nė pėrkujtimin e viktimave. Ndryshe nga Britania, zyrtarėt e Gjermanisė e shohin me siklet luftėn pėr tė cilėn u shpallėn fajto
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kate dhe William, sĆ«rish muaj mjalti - News of Albania

Transmetuar më 07.03.2014 - 17:38 Nuk ka shumĆ« kohĆ« qĆ« ajo Ć«shtĆ« kthyer nga Mustique, por dukesha e Kembrixhit do tĆ« marrĆ« njĆ« udhĆ«tim sĆ«ris
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Evolucioni i klasės sė mesme - Gazeta Shqip


- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kate dhe William ne mbrojtje te markes se tyre - Top Channel

Duka dhe Dukesha Kembrixhit kanë krijuar privatisht firma në mbrojtje të “markës” së tyre dhe të drejtat e pronësisë intelektuale.
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kate dhe William, në mbrojtje të “markës” së tyre - IndeksiOnline

 Duka dhe Dukesha Kembrixhit kanë krijuar privatisht firma në mbrojtje të “markës” së tyre dhe të drejtat e pronësisë intelektuale.
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ushqimet qe mund te hame ne cdo orar te dites - News of Albania

Transmetuar me 15012014 - 2040 Foto ilustruese PUBLICITET br br Ka disa ushqime te cilat mund ti hame pavaresisht se sa eshte ora apo
- Shtuar 3 muaj mė parė


»E bukura nė sytė e grave dhe tė burrave - Gazeta Shqip

Njė sondazh i ri zbulon se meshkujt dhe femrat kanė ide krejtėsisht tė ndryshme mbi ato se ēfarė e bėjnė tė bukur njė grua. Ja fytyra ikonė e bukurisė femėrore nė bazė tė dy gjinive
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Besimi i verber te Kim Philby - Top Channel

Sipas dosjeve të deklasifikuara nga Kryeministria britanike, Downing Street, mesohet se shefi i Sherbimit Sekret Britanik në kohën e Luftës së Ftohtë, në materia
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Besimi i verber tek Kim Philby - Top Channel

Sipas dosjeve të deklasifikuara nga Kryeministria britanike, Downing Street, mesohet se shefi i Sherbimit Sekret Britanik në kohën e Luftës së Ftohtë, në materia
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Kure per kancerin e pankreasit brenda 10 vjetesh - Shekulli

pNje kure per sherimin e kancerit te pankreasit eshte ne horizont thone kerkuesitp pShkencetaret e Universitetit te Kembrixhit besojne se kane gjetur trajtimin e duhur per heqjen e semundjes ne vetem
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Buckingham Palace, nė ankand sende tė fėmijėrisė sė Princit George - BalkanWeb

LONDER - Artikuj tė ndryshėm , nė pėrkujtim tė lindjes sė Princit George janė nxjerrė nė ankand nga Buckingham Palace gjatė muajit Janar 2014. Artikuj tė tillė si peshqirė, ēaj, kriklla, l
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Buckingham Palace, nė ankand sende tė Princit George - BalkanWeb

LONDER - Artikuj tė ndryshėm , nė pėrkujtim tė lindjes sė Princit George janė nxjerrė nė ankand nga Buckingham Palace gjatė muajit Janar 2014. Artikuj tė tillė si peshqirė, ēaj, kriklla, l
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 287 ->287 0 total_found -> total_found 1 287 ->287 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kembrixhit ->kembrixhit 0 docs[0] -> docs[0] 1 287 ->287 0 hits[0] -> hits[0] 1 371 ->371

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos