Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kavajes"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Procedim disiplinor gjyqtarit te Kavajes - Top Channel

Letra e dërguar presidentit Bujar Nishani nga ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri ku denoncoheshin vendimet e dhëna nga disa gjyqtarë ‘si skandaloze dhe shpesh herë s
- Shtuar 4 ditė mė parė


»MD KLD procedim disiplinor gjyqtarit te Kavajes Osman Aliu - News of Albania

foto ilustruese PUBLICITET Tirane22 prill 2014 NOAal- Ministria e Drejtesise do te kerkoje nga KLD procedim disiplinor ndaj gjyqtarit te Kavajes Osman Aliubr br Kerkesa do te kryhe
- Shtuar 4 ditė mė parė


»ldquoMase ndaj gjyqtarit te Kavajesrdquo - Top Channel

Inspektorët e Ministrisë së Drejtësisë kanë konstatuar shkelje të vendimet e gjyqtarit të Kavajës Osman Aliu në përfundim të kontrolleve
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Misteri i nje gruaje ne Kavaje u zhduk ne prag te demshperblimit - News of Albania

Transmetuar me 18042014 - 0022 PUBLICITET Nga Klodiana Kotorri NOAalbr br Kavaje 18 Prill 2014 NOAal - Nje grua ne moshe te thyer r
- Shtuar 1 javė mė parė


»Prona plagosje me thike ne Kavaje - News of Albania

PUBLICITET Kavaje 18 prill 2014 NOAal- Nje plagosje me thike ka ndodhur ne fshatin Zeshtik te Kavajes si pasoje e nje sherri mes dy burravebr br Si pergjegjes pere kete ngjarje nga ana e un
- Shtuar 1 javė mė parė


»Disiplina denohen Besa 038 Tirana - Vizion Plus

brbrSkuadrat shqiptare nuk i kane shpetuar denimeve nga ana e Disiplines edhe ne javen e 28 te superliges Komisioni i Disiplines pasi mori ne shqyrtim incidentet e ndodhura kete jave denoi Besen te lu
- Shtuar 1 javė mė parė


»4 ushtaret grabisin lokalin e Arben Frrokut VIDEO - Shekulli

brbrKater persona dy prej te cileve te armatosur me kallashnikov te veshur me kamoflazh me maska ne koke kane grabitur piken e basteve sportive te kompleksit AML te familjes se Arben Frrokut ne afersi
- Shtuar 2 javė mė parė


»Tenton te mbroje nenen adoleshentja dhunohet barbarisht nga babai - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Kavaje 11 prill 2014 NOAal- Nje 16-vjecare eshte dhunuar nga babai i saj pasi nderhyri per te shuar sherrin mes prinderve Ngjarja ndodhi dje ne fshatin Kercukaj
- Shtuar 3 javė mė parė


»Zvarritja e gjyqeve peng drejtesia - Top Channel

Për administraten shtetërore, puna nis në orën 08:00. Kështu duhet të ishte edhe për gjyqtarët, por ata e kanë përjashtuar veten nga ky detyrim.
- Shtuar 3 javė mė parė


»Maratona Ballkanike ne Durres - Vizion Plus

brbrNe qytetin e Durresit eshte zhvilluar per here te pare Maratona Ballkanike nen kujdesin e Bashkise se Durresit dhe Federates Shqiptare e Atletikes e Ministrise se Arsimit dhe Sporteve Ne maratone
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ndotja nga ujerat e zeza Golemi pike e nxehte - Vizion Plus

brbrPlazhi i Golemit ka nje shtrirje prej rreth 6 km nga Perroi i Agait ne kufi me komunen e Rrashbullit dhe qe perfundon ne Qerret Ndonese ky plazh eshte nder me te vizituarit ne sezonin veror ai vaz
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vodhi shumen e paguar per energjine pranga punonjesit te CEZ - News of Albania

Foto arkiv Tirane 4 prill 2014 NOAal- 28 vjecari Ermir Gjuzi me banim ne Golem te Kavajes perfundoi ne prangat e policise nen akuzen e vjedhjes duke shperdoruar detyrenbr br Gjyka
- Shtuar 4 javė mė parė


»Trafikonte lende narkotike prangoset 30 vjecari - News of Albania

foto ilustruese PUBLICITET Tepelene 1 prill 2014 NOAal- Policia e Tepelenes nen operacionin e koduar Luzati ka prangosur sot nje 30 vjecar te shpallur ne kerkim per trafik lendesh na
- Shtuar 4 javė mė parė


»Vjedh makinen aksidentohet duke u larguar - News of Albania

PUBLICITET Kavaje 1 prill 2014 NOAal- Nje i ri nga Kavaja ka perfunduar ne prangat e policise i akuzuar per vjedhjebr br Sic raporton Noaal behet fjale per 28 vjecarin Blerim Meta lindur dh
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kontroll dosjeve te gjyqtarit Aliu - Top Channel

Të hënën, dy inspektorë të Ministrisë së Drejtësisë do të zbarkojnë në Gjykatën e Shkallës së Parë, Kavaje dhe në
- Shtuar 4 javė mė parė


»Letra e Tahirit ministri Naco urdheron inspektim per gjyqtarin Aliu - News of Albania

Transmetuar me 28032014 - 1956 Ministri i Drejtesise Nasip Naco PUBLICITET Tirane 28 mars 2014 NOAal- Ministri i Drejtesise Nasip Naco
- Shtuar 5 javė mė parė


»RamaJa punesimi real permes zyrave te punes - News of Albania

Transmetuar me 27032014 - 1116 Tirane 26 mars 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ka postuar ne rrjetin social Facebook nje album fotografik te njerezve te pune
- Shtuar 5 javė mė parė


»Helmohen nga insekticidet 2 te mitura - Shekulli

brbrDy vajza te vogla jane helmuar diten e djeshme ne Kavaje per shkak te pakujdesise ne perdorimin e pesticideveNgjarja ka ndodhur diten e djeshme ne Synej te Kavajes ndersa te helmuarat jane EC 17 v
- Shtuar 5 javė mė parė


»Kastrioti thyen Lushnjen fiton Vllaznia - Vizion Plus

brbrJava e 25-te e Superiores eshte mbyllur te dielen me dy ndeshjet e luajtura ne Kruje dhe ne Lac Ne Kruje fitoi skuadra vendese Ferraj dhe Bratic kane shenuar ne pjesen e pare duke i derguar skuadr
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1303 ->1303 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kavajes ->kavajes 0 docs[0] -> docs[0] 1 1303 ->1303 0 hits[0] -> hits[0] 1 1934 ->1934

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos