Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Karburantet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Karburantet, jo mė licencanga bashkitė dhe komunat - Shqiptarja.com

TIRANE- Pikat e tregtimit tė karburanteve nuk do tė liēencohen mė nga pushteti vendor. Ministria e Energjitisė dhe Industrisė ka pėrgatitur njė projektligj, i cili pėrqendron nė duart e qeverisė licen
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Karburantet, jo mė licensanga bashki dhe komuna - Shqiptarja.com

TIRANE- Pikat e tregtimit tė karburanteve nuk do tė liēencohen mė nga pushteti vendor. Ministria e Energjitisė dhe Industrisė ka pėrgatitur njė projektligj, i cili pėrqendron nė duart e qeverisė licen
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Karburantet qe abuzojne - Vizion Plus

brbr8 muaj me pare Drejtoria e Pergjithshme e Metrologjise konstatonte karburantet te cilet kane vjedhur ne peshen qe i kane shitur klienteve te tyre por qe ate dite dhe deri me sot jane bere tete mua
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Abuzimi me cilėsinė e karburanteve nė periferi, dėmton konsumatorin e konkurencėn VIDEO - Ora News

Karburantet jashtė qendrave urbane vijojnė tė abuzojnė me cilėsinė e naftės,por edhe me sasinė.Duke qenė se kėto subjekte janė tė vogla, ato mbeten jashtė vėmendjes sė institucioneve shtetėrore dhe
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Zbardhet lista e pikave te karburantit qe abuzojne me qytetaret - News of Albania

Inspektorati Qendror Teknik ben publike listen e gjobave te vendosura gjate vitit 2014 per ato subjekte te cilat nuk kane respektuar treguesit e standardit duke qene jashte normave te lejuara nga rreg
- Shtuar 1 javė mė parė


»Verifikim nė terren tapive tė ndara sipas Ligjit 7501 - Gazeta Shqip

Panariti: I mirėpresim zėrat opozitarė, por na gjykoni nė kohėn e duhur  BLEDAR HOTI
- Shtuar 1 javė mė parė


»Karburantet gjoba abuzuesve - Vizion Plus

brbr45 kompani qe merren me tregtimin e karburantit jane gjobitur nga Inspektorati Qendror Teknik pasi cilesia e naftes qe ato kane shitur per konsumatorin ka qene jashte parametrave E nese ky veprim
- Shtuar 1 javė mė parė


»Hetim karburanteve pa cilesi - Top Channel

Pas një kontrolli për cilësinë e karburanteve, Inspektoriati Qendror Teknik publikoi listën e dhjetëra pikave të shitjes të cilat ofrojnë karburante me p&e
- Shtuar 1 javė mė parė


»Duka: Opozita tė mos pėrjashtohet nga proceset e reformave - Gazeta Shqip

PS po dėshton me premtimet pėr bujqėsinė. U harrua Ministria e Sportit  HERION MESI
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rritja e ccedilmimit te energjise - Top Channel

Ish-ministri i Financave Ridvan Bode i kërkoi Autoritetit të Konkurrencës të ndërhyjë për të bllokuar rritjen, sipas tij, tashmë të paravendosur,
- Shtuar 5 javė mė parė


»“Crown Agents”, Spiropali: Kemi ndalur kurbėn rėnėse. Smith: Synojmė rritje - BalkanWeb

TIRANE-Emisioni "Tė bėsh ekonomi" i gazetares Aurora Sulēe ėshtė fokusuar te asistenca qė kompania britanike "Crown Agents" do tė japė pėr administratėn doganore. Njė shėrbim qė qeverisė shqiptare do
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Abuzonin me karburantet arrestohen 3 persona - News of Albania

Foto ilustruese PUBLICITET br br Tirane 1 mars 2014 NOAal- Policia e kryeqytetit ka arrestuar tre persona te cilet akuzohen per mashtrim me karburantet Te arrestuarit jane K Mersin
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Karburantet, ja si vidhen qytetarėts'jepen emrat e firmave abuzuese - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Mashtrimet nė pranga 3 persona PDF| Ja kėrkesa e plotė e prokurorisė Kėrkesa e plotė e prokurorisė TIRANE - Abuzuan me sas
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Karburantet, si vidhen qytetarėts'jepen emrat e firmave abuzuesve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD/ Mashtrimet nė pranga 3 persona PDF| Ja kėrkesa e plotė e prokurorisė Kėrkesa e plotė e prokurorisė TIRANE - Abuzuan me
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Tiranė, policia arreston 3 persona pėr mashtrim me karburantet - BalkanWeb

TIRANE- Tre persona janė vėnė nė pranga nga policia e Tiranės pėr mashtrim me karburantet. Policia bėn me dije se ka arrestuar K.Mersinaj, E.Tauzi, dhe Sh.Berliku. Dy nga tė arrestuarit janė m
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Nëpunësit, PD nxjerr punëtorëte bashkisë në protestë - Shqiptarja.com

TIRANE- Përveç protestuesve që pretendojnë se janë shkarkuar nga administrata, tashmë opozita këtë herë nxjerr në protestë edhe punonjës t
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Braēe: Ish-kryeministri si Janukoviē, po kėrcėnon pushtetin legjitim, edhe ai duhet tė gjykohet nė Hagė - Gazeta Shqip

AKUZAT Shkarkimi i Xhukės nga ILDKPKI-ja, PD e PS akuza ndaj tyre Mbledhja - Rreth orės 9:30, deputetėt e opozitės, pėrveē atyre tė PDIU-sė, u mblo
- Shtuar 2 muaj mė parė
< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1184 ->1184 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 karburantet ->karburantet 0 docs[0] -> docs[0] 1 1184 ->1184 0 hits[0] -> hits[0] 1 1508 ->1508

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos