Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kamenic"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kastriot Tusha: Dueti me Elin, sa për 4 akte opera - BalkanWeb

TIRANE-Kastriot Tusha, zëri i kri staltë i muzikës lirike, rrëfen në këtë intervistë bashkëpunimin me këngëtaren Eli Fara, që përve&cce
- Shtuar 3 muaj mė parė


»RRĖFIMI DRAMATIK I HAMIT PEROLLIT - Tirana Observer

Nga Petrit Palushi (Libri Rrėfimi i Hamit Perollit, Ombra GVG, 2014)
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Dënohet me 12 vjet e gjysmë burg - IndeksiOnline

Një trup gjykues i Departamentit të Krimeve të Rënda të Gjykatës Themelore në Gjilan, sipas kërkesës së Prokurorisë Themelore në Gji
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Pranga inspektorit të ATK-së - IndeksiOnline

Dje pasdite, Njësiti i Krimeve Ekonomike dhe Antikorrupsionit, nga shtabi qendror që vepron në Gjilan, gjatë një pune operative-hetimore disamujore ka arritur që
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Haziri: Kursejeni ujin - IndeksiOnline

Zyra Rajonale e OSBE-së në Gjilan ka organizuar sot një debat me qëllim të vetëdijesimit të qytetarëve për të kursyer ujin, për shkak t&e
- Shtuar 3 muaj mė parė


»LDK-ja në Gjakovë: Mustafa e Sahatqija jepni dorëheqje - IndeksiOnline

Dega paralele e LDK’së në Gjakovë ia ka kërkuar dorëheqjen Kryetarit Isa Mustafës dhe Nënkryetares Teuta Sahatqisë për humbjen e thellë
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Isa Mustafa duhet tė japė dorėheqje - Tema


- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ambasadori Arvizu nė Korēė, merr pjesė nė pėrurimin e Tumės sė Kamenicės - Ora News

Abasadori i SHBA Aleksander Arvizu i shoqėruar edhe nga Ministrja e Kulturės Mirela Kumbaro, kanė pėruruar ditėn e sotme nė varrezėn mbi 600-vjeēare tė Kamenicės njė nga sitet arkeologjike mė tė vj
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ambasadori amerikan, Arvizu vizitë në Bashkinë e Korçës - BalkanWeb

KORCE - Ambasadori amerikan, Aleksander Arvizu ka zhvilluar një takim kortezie në Bashkinë e Korçës, ku ka theksuar mbështetjen e Ambasadës Amerikane për k&eu
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Zyrtarët e PDK-së karshi flamurit të Enver Hoxhës - IndeksiOnline

Se kanë simpati e nostalgji për diktatorin Enver Hoxha, flet edhe kjo fotografi ku shihen zyrtarët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK). Karshi
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Presion mbi pronarët e firmave për interesa private - IndeksiOnline

Agim Aliu, pronar i kompanisë Integrall dhe Florim Zuka nga kompania Tali, kanë mirëpritur suspendimin e dy pjesëtarëve të Policisë së Kosovës nga
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shteti e çon në gjyq Kosova Petrol-in - IndeksiOnline

Kosova Petrol shet derivate ilegalisht në 35 pika (pompa) të saj, pasi që nuk ka marrë asnjë licencë për të vepruar në treg nga zyra e licencave n&
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Sinani emëron nënkryetar edhe zv.kryetar - IndeksiOnline

Kryetari i ri i Kamenicës, Begzad Sinani i PDK’së po e nis mandatin edhe me një “çudë” që nuk është parë deri tash në komu
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Takohen kryetarët e komunave ndërkufitare - IndeksiOnline

Kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri ka mbledhur në një takim pune kryetarët e komunave: Kamenicë, Viti, Likovë, Çairë dhe Zhelinë, që
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Mujë Rugova punësoi të dyshuarit për korrupsion - IndeksiOnline

Mujë Rugova kishte ditën e fundit si rektor i Universitetit publik të Prishtinës. Por, atë ditë ai kishte vendosur që të punësonte dy nga 11 te arrestua
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Begzad Sinani jep betimin si kryetar i Kamenicës - IndeksiOnline

Kryetari i zgjedhur i Komunës së Kamenicës, Begzad Sinani, të enjten ka dhënë betimin para asambleistëve. Me këtë rast, Sinani ka thënë
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kapen 5 kg mariuhanë - IndeksiOnline

Njësiti i hetimeve të stacionit policor në Kamenicë, me 17 dhjetor 2013, pas një informate të siguruar përmes rrugëve operativo-hetimore, kanë gjetur nj
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ja kush janë të arrestuarit për korrupsion në UP - IndeksiOnline

Gjykata Themelore në Prishtinë ua ka caktuar masën e paraburgimit nëntë të dyshuarve për korrupsion me rastin e regjistrimit të studentëve në Fakul
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Katėr mrekullitė e zgjedhjeve - Tema


- Shtuar 5 muaj mė parė


»Matoshi i AKR-së nënkryetar komune - IndeksiOnline

Në bazë të kësaj marrëveshje Dega e AKR-së ka përkrahur në garën e balotazhit kryetarin e zgjedhur të Kamenicës Begzad Sinanin e PDK-së,
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 463 ->463 0 total_found -> total_found 1 463 ->463 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kamenic ->kamenic 0 docs[0] -> docs[0] 1 463 ->463 0 hits[0] -> hits[0] 1 827 ->827

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos