Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Jetimet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Keqkuptime pėr listėn e rimbursueshme, autoritetet: Rimbursim 100% vetėm pėr barin e parė - Ora News

Shtimi i listės sė barnave tė rimbursueshmė me 56 barna tė reja ka sjellė herė pas here keqkuptime tek pacientėt, kur disa prej barnava nuk i kanė gjetur me rimbursim, por kanė paguar pėr to.
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Keqkuptime pėr listėn e rimbursueshme, autoritetet: Rimbursim 100% vetėm pėr barin e parė VIDEO - Ora News

Shtimi i listės sė barnave tė rimbursueshmė me 56 barna tė reja ka sjellė herė pas here keqkuptime tek pacientėt, kur disa prej barnava nuk i kanė gjetur me rimbursim, por kanė paguar pėr to.
- Shtuar 3 ditė mė parė»Rama inspekton Hanin e Hotit e ndaletnė Shkodėr:Do pėrmirėsojmė situatėn - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD FOTO TIRANE- Kryeministri Edi Rama udhėtoi sot paradite drejt veriut pėr tė zhvilluar njė inspektim tė pa paralajmėruar
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rama inspekton Hanin e Hotit dheShkodrėn:Do bėjmė pėrmirėsime  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD FOTO Dinastia Marubi, ē’trashėgimi na ka lėnė TIRANE- Kryeministri Edi Rama udhėtoi sot paradite drejt veriut pė
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Jetimėt nuk do tė largohen nga institucionet pa mbushur 18 vjeē - Gazeta Shqip

Ministria e mirėqenies parashikon fondin duke nisur nga ky vit, ndryshime dhe nė legjislacion Ligji - Ligji aktual ne Shqiperi parashikon nje sere perfitimesh vet
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Kryetarja e Gjakoves thirrje ministrit serb Mos eja ne qytetin tone - News of Albania

Transmetuar me 06012014 - 1037 Mimoza Kusari-Lila Lajme te lidhuraLetra e plote e zonjes Kusari per ministrin serb Vulin Ndalu ne fshat
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Jetimet nen kujdesin e gjysherve - Top Channel

Dy fëmijët e mbetur jetim nga vrasja e ndodhur në fshatin Gjonomadh, Shërbimi Social ia ka kaluar nën kujdes gjyshërve. Në ndihmë të
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Kusari-Vulinit: Gjakovën e vizitonikur të kërkoni falje për krimet - Shqiptarja.com

GJAKOVË - Kryetarja e re e komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila ka reaguar ashpër ndaj vizitës së paralajmëruar të ministrit serb, Aleksander Vulin, n&e
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ulet denimi per pedofilin anglez abuzoi me jetimet ne Shqiperi - Shekulli

pUlet me 45 dite denimi per pedofilin anglez David Brown Vendimi eshte marre ne 20 dhjetor nga gjykata e Tiranes e cila ka pranuar kerkesen per uljen e denimit ndaj Brown i cili eshte shpallur fajtor
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Tirane stafi i KQZ ndan dhurata per jetimet - Top Channel

Stafi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve ka vendosur që me rastin e festave të fundvitit të bashkohen me fëmijët e shtëpisë “Zyber Hallulli” në
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shkoder ndihme per jetimet - Top Channel

Pas publikimit në Top Channel në ciklin e reportazheve "Shqipëria tjeter" të gjendjes tepër të mjerueshme, ku strehohen dhe jetojnë jetimët në
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Jeta ekstreme e jetimėve, Tula: Duhet rishikim i statusit tė jetimit - Ora News

I ngjan jeteses se mesjetes, por ne fakt ky eshte realiteti i hidhur i familjeve tė jetimeve qė jetojnė pranė konviktit tė shkollės industriale nė qytetin e Shkodres, te cilet mes dhimbjes dhe lote
- Shtuar 5 muaj mė parė


»SHQIPĖRIA NUK ĖSHTĖ VETĖM VLORA - Gazeta Shqip

ZAMIRA ĒAVO
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Shqiperia nuk eshte vetem Vlora - Top Channel

Zamira Cavo - Vlora, kryeqyteti i parë i Shqipërisë moderne, meriton pa dyshim vëmendjen e çdo qeverie. Ndaj jam shumë krenare që qeveria e z.Rama i ka kushtua
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Presidenti Nishani pritje te vecante per Diten e Falenderimeve te SHBA-se - ABC News

Presidenti Bujar Nishani ka organizuar nje mbremje te vecante pritje per Diten e Falenderimeve festen tradicionale te SHBA-ve. Ambasadori Arvizu ne kete darke percolli urimet e presidentit Obama
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Masteri ne shtet, kush perfiton gjysme tarife studimi - Koha Jonë

Sonila Isaku Nje pjese e studenteve te etiketuar si “kategori ne nevoje” dhe qe do te fitojne te drejten ne nje program studimi te ciklit te dyte, me kohe te plote, Master profesional dhe Mas
- Shtuar 8 muaj mė parė»Universitetet, si ndahen kuotat ne gjithe vendin Eljona Ballhysa - Koha Jonë

Keshilli i Ministrave miratoi gjate mbledhjes se djeshme kuotat per pranimin e studenteve ne universitete per te gjitha ciklet e studimit. Ne baze te vendimit te qeverise ne vitin e ardhshem akademik
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Kujtohet Streha Vorfnore - Top Channel

Copëza jete të shkëputura në kohë dhe në vende të ndryshme,por që e kanë burimin në një vend, tek 'Strehëza Vorfnore'.
- Shtuar 11 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 229 ->229 0 total_found -> total_found 1 229 ->229 0 time -> time 1 0.024 ->0.024 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 jetimet ->jetimet 0 docs[0] -> docs[0] 1 229 ->229 0 hits[0] -> hits[0] 1 297 ->297

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos