Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "JANAR"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Burg kėshilltarit, i dėrgoi “faks2.5 mln €" zv/ministrit shqiptar - Shqiptarja.com

TIRANE- Pėr njė dosje qė mpleks edhe Shqipėrinė, por qė kėtu nuk ėshtė folur kurrė, gjykata nė Abruco tė Italisė dėnoi me 6 muaj burg ish-kėshilltarin pėr zhvillimin e kėtij rajoni, Alfredo Castiglion
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Reforma në arsimin e lartë, jo vetëm në modelin financiar - BalkanWeb

Me fillimin e këtij viti, shtypi dhe televizioni i kushtuan dhe po i kushtojnë një vëmendje të vazhdueshme nevojës për reforma në arsimin universitar. Në f
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Kosovë, dëbora që s’ra në dimër bie në pranverë - BalkanWeb

PRISHTINE- Në Prishtinë dhe zona të tjera të Kosovës po bie në pranverë dëbora e munguar gjatë dimrit të kaluar. Kryeqyteti kosovar kaloi “nat&e
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Majko: Tatimorėt e rinj po sillen me bizneset si druvarė - Gazeta Shqip

Falja e gjobave tė tatimeve Miratohet amnistia pėr gjobat e mars-gusht 2013 HERION MESI
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Ndihma ekonomike, deputetėt Braēe dhe Kadeli kundėr projektit tė Veliajt - Gazeta Shqip

Parlament Debate brenda mazhorancės nė Komisionin e Ekonomisė pėr nismėn e depozituar nga qeveria
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Kosovė, bora e dimrit bie nė pranverė - Ora News

Nė Prishtinė dhe zona tė tjera tė Kosovės po bie nė pranverė dėbora e munguar gjatė dimrit tė kaluar. Kryeqyteti kosovar kaloi natė dimri zbardhur nga dėbora qė nisi tė bjerė dje pasdite e vazhdoi
- Shtuar 1 ditė mė parė»Autori i faktuar i vrasjeve dhe vetėvrasjeve - Tema


- Shtuar 1 ditė mė parė»Imami detyroi Forcat Specialetė kėrkonin “thesarin” e Teutės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Ja legjenda e thesarit tė fshehur Ushtria u pėrdor roje nė Peshėngritje Akuzat ndaj Arben Imamit,nga shpėrdorimi tek thesaret
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Për tre muaj, 27 të vdekur në aksidente komunikacioni - IndeksiOnline

Në tre mujorin e parë të vitit 2014, në Kosovë janë shënuar 27 vdekje, si pasojë e aksidenteve në komunikacionin rrugor. Këtë pë
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Zemra e Kudretit… - BalkanWeb

Në muret e burgut “Kokla” shkruhet: “Në ferr nuk njihet pendimi dhe në Greqi nuk njihet drejtësia”, (libri “Alvanika Parerga”, botim i vitit 187
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Gati çmontimi i armëve kimike të Sirisë - BalkanWeb

Një anije e SHBA-ve është pajisur për të çmontuar me siguri arsenalin e armëve vdekjeprurëse të Sirisë, që vëzhguesit ndërkombët
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ina Rama padi Nishanitdhe Cefës, s’e futën në punë - Shqiptarja.com

TIRANE- Ish-kryeprokurorja Ina Rama ka paditur në gjykatën Administrative kryetarin e Këshillit të Lartë të Drejtësisë dhe nën/kryetarin Elvis Cefa, duke k
- Shtuar 3 ditė mė parė»Cani: Vitin e ardhshėm do tė emetojmė bonde nė euro - Gazeta Shqip

Shqipėria do tė dalė nė tregun ndėrkombėtar pėr tė zėvendėsuar bondet aktuale qė maturohen nė vitin 2015
- Shtuar 3 ditė mė parė


»'Ligjet', miratohet amnistia për gjobat e biznesit mars-gusht 2013, PD kundër - BalkanWeb

TIRANË- Në Komisionin e Ligjeve u miratua amnistia për gjobat ndaj biznesit. Bëhet fjalë për gjobat e vendosura nga administrata tatimore për periudhën nga 1 ma
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Rrëmbehet ambasadori i Jordanisë në Libi - BalkanWeb

JORDANI - Persona të armatosur kanë rrëmbyer ambasadorin e Jordanisë në Tripoli të Libisë, pasi kanë sulmuar makinën e tij. Ministria e Jashtme e J
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ligjet miratohet amnistia per gjobat e biznesit mars-gusht 2013 PD kunder - News of Albania

Transmetuar me 15042014 - 1228 Komisioni i Ligjeve PUBLICITET Tirane 15 prill 2014 NOAal- Ne Komisionin e Ligjeve u miratua amnistia pe
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Projektligji i Veliajt pėr ndihmėn sociale, irritohet shumica, Kadeli dhe Braēe votė kundėr - Ora News

Lėvizja Socialiste pėr Integrim kakundėrshtuar ashpėr ndryshimet e bėra nė projektligjin pėr ndihmėn sociale. Nė emėr tė grupit tė LSI-sė, Gjovalin Kadeli, ka kėrkuar rishikim tė ligjit pasi
- Shtuar 3 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 41844 ->41844 0 time -> time 1 0.056 ->0.056 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 janar ->janar 0 docs[0] -> docs[0] 1 41844 ->41844 0 hits[0] -> hits[0] 1 57146 ->57146

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos