Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Interpol Tirana"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Piramida financiare Univers 10 vjet burg Bacit per 24 milione USD - News of Albania

PUBLICITET Pronari i nje firme piramidale qe lulezoi ne vitet 1994-1997 eshte denuar ne prag fundjave nga Gjykata e Rrethit te Tiranes me dhjete vite burg per Vjedhje me ane te mashtrimitbr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ne kerkim nderkombetar ekstradohet nga Italia 32 vjecari - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 26 mars 2014 NOAal- Interpol Tirana ka bere te mundur ekstradimin e nje 32 vjecari nga Milano e Italise drejt vendit tonebr br Sic raporton Noaal i eks
- Shtuar 3 javė mė parė


»I dënuar me 7 vjet për plagosjeekstradohet nga Italia, 32-vjeçari - Shqiptarja.com

TIRANË - I kërkuar për plagosje të rëndë dhe i dënuar me 7 vite burg, ekstradohet nga Italia një 32-vjeçar nga Lezha. Burime zyrtare nga Policia e Shteti
- Shtuar 4 javė mė parė


»Tiranë, ekstradohet nga Italia shqiptari i dënuar me 7 vjet burg - BalkanWeb

TIRANË- Interpol Tirana ekstradoi sot nga Milano shtetasin shqiptar, Prend Pal Vuka, vjeç 32, nga Lezha, i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Mësohet se 32-v
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ankandet, me 50% tė vlerės sė zhdoganimit - BalkanWeb

TIRANE-Makinat e konfiskuara qė plotėsojnė kushtet pėr qarkullim do tė nxirren nė ankand, vlera fillestare e tė cilit do tė jetė sa 50% e shumės sė zhdoganimit tė tyre. Sipas udhėzimit tė ri tė qeveri
- Shtuar 4 javė mė parė


»Turqia informoi SHISH-in për strehimin e njerëzve të Al Qaedas në Shqipëri - IndeksiOnline

 Tirana, Durrësi dhe Kavaja u konsideruan si vendet ku strehoheshin ‘misionarët’. Alarmi u shpërnda në të gjitha Ballkanin. Misteri i vrasjes së
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kapet nė Kavajė i kėrkuari pėr vrasje - Ora News

Nga Komisariati i Policisė Kavajė nė kuadėr tė njė operacioni policor, nė bashkėpunim me Forcat
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kerkohet per vrasje ne Itali arrestohet duke dale nga xhamia ne Kavaje - News of Albania

foto ilustruese PUBLICITET Kavaje 14 mars 2014 NOAal- Forcat e policise se Kavajes ne kuader te nje operacioni policor ne bashkepunim me Forcat e Nderhyrjes se Shpejte kanebere kapje
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Greqi, burg pėrjetė 'vejushės sė zezė'helmoi dhe murosi biznesmenin - Shqiptarja.com

PATRA - Koha pėr drejtėsi ka arritur pėr tė ashtuquajturėn “Vejusha e zezė", minoritaren shqiptare qė vret e mashtron burra, pasi dje nė gjyqin e fundit ndaj saj, gjykata vendosi ta burgoste pėr
- Shtuar 1 muaj mė parė»I denuar me 24 vjet burg per vrasje ekstradohet nga Greqia - News of Albania

Foto ilustruese Tirane 6 mars 2014 NOAal- Ekstradohet nga Athina nje person i shpallur ne kerkim nderkombetar per vrasjebr br Nga Zyra Qendrore Kombetare Interpol Tirana rreth ore
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ishte dėnuar 24 vjet burg pėr vrasje, ekstradohet nga Greqia 42-vjeēari nga Kukėsi - Ora News

Ekstradohet nga Athina njė person i shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar pėr vrasje. Nga Zyra Qendrore Kombėtare Interpol Tirana, rreth orės 17:30 tė pasdites sė sotme u krye ekstradimi nga Greqia drejt
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Tiranë, ekstradohet nga Greqia shqiptari i dënuar me 24 vite burg për vrasje - BalkanWeb

TIRANË- Interpol Tirana ekstradoi sot nga Athina e Greqisë, shtetasin shqiptar Sokol Isamil Sinani, vjeç 42, nga Kukësi. Ky shtetas ishte dënuar me 24 vite burg nga
- Shtuar 1 muaj mė parė»Pronari i “Pelikanit”, trafikdroge me vlerë 300 mln lireta - Shqiptarja.com

TIRANE- Arben Gropa, allias Vangjel Zijaj, nga verifikimet e policisë së Fierit rezulton me biznese ndërtimi dhe administrim lokalesh. Sipas burimeve të policisë dhe prokurori
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kapet nė Tiranė Fatos Sulaj, i arratisur nga burgu i Trikallas nė Greqi - Ora News

Bie nė prangat e policisė njė tjetėr shqiptar nga grupi i tė arratisurve nga burgu i Trikalas. Fatos Sulaj, arrestua sot nė Tiranė, ne ambjentet e nje lokali ne zonen e Senatoriumit. Per procedura
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Dy te shumekerkuar ekstradohen nga Italia dhe Anglia - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 27 shkurt 2014 NOAal- Interpol Tirana ne bashkepunim me dy shtete te tjera ka bere te mundur ekstradimin per ne Shqiperi te dy shqiptareve te shpallur ne
- Shtuar 2 muaj mė parė»Ekstradohen nga Italia e Anglia 2 tė kėrkuar pėr vrasje dhe vjedhje - Ora News

Interpol Tirana ekstradoi sot drejt Shqipėrisė 2 shtetas shqiptar tė shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar pėr vrasje me paramendim mbetur nė tentativė dhe vjedhje me dhunė. Nga Roma Itali u krye ekstrad
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ekstradohen nga Anglia dy persona të kërkuar për vrasje dhe vjedhje - BalkanWeb

TIRANË- Interpol Tirana ekstradoi ditën e sotme drejt Shqipërisë 2 dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje me paramendim mbetur n&eum
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1385 ->1385 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 interpol ->interpol 0 docs[0] -> docs[0] 1 2567 ->2567 0 hits[0] -> hits[0] 1 4544 ->4544 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 tirana ->tirana 0 docs[1] -> docs[1] 1 33790 ->33790 0 hits[1] -> hits[1] 1 60258 ->60258

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos