Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Inspektoriati Ndertimor Urbanistik"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»INUK do te shembe hotelin pesekatesh ne Dhermi - Vizion Plus

brbrInspektoriati Ndertimor Urbanistik Kombetar INUK njofton se objekti 5-katesh ne Dhermi do te shembet me shperthim te kontrolluar rreth ores 1500 Aksioni i nisur para 2 ditesh do te finalizohet sot
- Shtuar 1 javė mė parė


»INUK shemb nje zyre noterie ne Tirane - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 javė mė parė


»INUK shemb banesa ne Kraste - Top Channel

Inspektoriati  Ndertimor Urbanistik ne qarkun e Elbasanit ka shembur dy banesa ne zonen e Krastes. Me gjithe perplasjet me banoret, inspektoret kane vazhduar procesin e shembjes me ndihmen ed
- Shtuar 3 javė mė parė


»Prishja e karburantit demtohen disa inspektore te INUK - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Fier 22 mars 2014 NOAal- Inspektoriati Ndertimor Urbanistik Kombetar nisi sot prishjen e ndertimeve pa leje ne aksin Levan Tepelene pjese e operacionit per liri
- Shtuar 1 muaj mė parė


»INUK perplaset me pronaret e nje karburanti - Klan TV

1 brbr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Bulevardi i Tiranes peng i INUK - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Bllokimi i punimeve per bulevardin Bozdo Padi penale - News of Albania

Transmetuar me 20032014 - 1432 Eno Bozdo PUBLICITET Tirane 20 mars 2014 NOAal- Nenkryetari i bashkise se Tiranes Eno Bozdo deklaroi se
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Aksioni i INUK nė Shkozet, shemben godinat shumėkatėshe, gati shpronėsimet - Ora News

Inspektoriati Ndertimor Urbanistik Kombetar i mbeshtetur edhe nga forcat e policise se rendit ka rinisur sot aksionin per prishjen e ndertimeve me dhe pa leje, te cilet perkojne me fazen e dyte te
- Shtuar 1 muaj mė parė


»INUK nis shembjen e 20 objekteve pa leje ne Kapshtice - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Korce 27 shkurt 2014 NOAal- Inspektoriati Ndertimor Urbanistik Kombetar ka nisur sot prishjen e 20 objekteve pa leje ne Kapshticebr br Pas inspektimit te terr
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Shembet pallati 180 gropa me eksploziv per shkaterrimin - Vizion Plus

brbrPas ketij shperthimi te fuqishem kjo eshte ajo cka mbeti nga pallati 7 katesh ne rrugen e Elbasanit Pas disa tentativave INUK arriti te rrezonte ndertesen sikur te mos kishte qene me pare Prishja
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Lushnje, shemben 32 objekte, Inspektoriati Ndėrtimor nis fazėn e dytė - Ora News

32 objekte ne qytetin e Lushnjes jane shembur nga Inspektoriati Ndertimor Urbanistik,nderkohe qe po verifikohen dokumentacionet per te gjitha godinat ne kete qytet. Kjo ishte faza e dyte qe
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Nis ēmontimi i kompleksit Jon, dyer dhe dritaret do dhurohen nė shkolla e kopshte - Ora News

Dyert, dritaret dhe pjese te tjera qe mund te ē’montohen nga pallati i kompleksit Jon ne Uje te Ftohte,i cili do te shembet me date 15 dhjetor,do te shkojne per shkollat dhe kopshtet e Vlores
- Shtuar 5 muaj mė parė


»INUK vazhdon prishjen te kompleksi Jon - ABC News

Inspektoriati Ndertimor Urbanistik Kombetar dhe policia po vazhdojne me shembjet ne kompleksin “JON” ne Vlore. Ndersa banoret kane qene duke boshatisur apartamentet e tyre, fadromat kane s
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Aksioni i INUK nė Vlorė, prishen ndėrtimet qė pengojnė zgjerimin e rrugės - Ora News

Inspektoriati Ndertimor Urbanistik Kombetar ka rinisur aksionin per prishjen e disa ndertimeve ne qytetin e Vlores. Ata jane perqendruar ne zonen e Skeles, perballe pjeses se bregdetit, ku fadromat
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Planet e zhvillimit te territorit - Top Channel

Kryetarë të bashkive dhe komunave kanë shprehur shqëtesimin lidhur me planet e zhvillimit për territoret e administruara nga njësitë e pushtetit vendor, të
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Ndėrtimet beteja e re Qeveri-PD, opozita: Kompetencat e INUK, antikushtetuese - Ora News

Antikushtetues dhe ne shkelje te hapur me jurisprudencen e Gjykates Nderkombetare te Drejtave te Njeriut, e ka cilesuar opozita vendimin e qeverise qe i jep te drejte Inspektoriat Ndertimor Urbanis
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Inspektoriati Ndertimor i Bashkise prish lavazhet e pikat e tregtimit te inerteve te jashteligjshme - ABC News

Ky territor ne zonen e Porcelanit ne Tirane do te kthehet ne hapesire te gjelberuar. Eshte nje siperfaqe prej rreth 13 mije meter katrore te cilen Inspektoriati Ndertimor i Bashkise ka fi
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Inspektoriati Ndėrtimor i Bashkisė prish lavazhet e pikat e tregtimit tė inerteve tė jashtėligjshme - Gazeta 55

09-10-2013 / Gazeta 55 Hoxha: 13 mijë m² sipërfaqe e zënë padrejtësisht do tu kthehen qytetarëveKy territor ne zonen e Porcelanit ne Tirane d
- Shtuar 7 muaj mė parė


»INUK dhe policia aksion per lirimin e hapesirave publike ne Qytetin Studenti - ABC News

Inspektoriati Ndertimor Urbanistik Kombetar dhe Policia e Rendit kane shtrire aksionin per lirimin e hapesirave publike ne Qytetin Studenti. Ata kane hequr tavolinat e karriget dhe kane cmontuar tenda
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Mori 500 mijė lekė pėr njė shtesė nė tarracė, arrestohet pėr korrupsion polici bashkiak - Ora News

Njė punonjės i policisė bashkiake tė Tiranės ėshtė vėnė nė pranga. Policia e Tiranės ka arrestuar nėn akuzėn e korrupsionit pasiv shtetasin Sh.Azuni, pasi i ka marrė njė shumė prej 500 mijė lekėsh
- Shtuar 8 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 53 ->53 0 total_found -> total_found 1 53 ->53 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 inspektoriati ->inspektoriati 0 docs[0] -> docs[0] 1 1574 ->1574 0 hits[0] -> hits[0] 1 2209 ->2209 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 ndertimor ->ndertimor 0 docs[1] -> docs[1] 1 324 ->324 0 hits[1] -> hits[1] 1 486 ->486 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 urbanistik ->urbanistik 0 docs[2] -> docs[2] 1 5234 ->5234 0 hits[2] -> hits[2] 1 10008 ->10008

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos