Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ikim"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Jup Kastrati në optikën embesës dhe nipit - Shqiptarja.com

E para dhuratë ishte një orë dore, e para për mua, ditën kur mbusha 5 vjeç. Me atë rast mësova se nocioni abstrakt i kohës, që nuk preket, shihet, h
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Për sigurinë duhen katër sy - IndeksiOnline

 Departamenti Amerikan i Shtetit doli me një deklaratë, duke i paralajmëruar shtetasit amerikanë që të kenë kujdes për Festën e Pashkëve
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Itali, gjendet homoseksuali shqiptarë.U largova nga paragjykimet  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO “Na lini të qetë në dashurinë tonë”, janë kët
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Gjendet homoseksuali shqiptar, Denisi: U fsheha, ndihesha i paragjykuar - BalkanWeb

ROME-Plot 4 ditë kërkime dhe policia italiane mundi të gjejë homoseksualin shqiptar, Denis Loci, pas denoncimit të bërë në polici nga partneri i tij italian, Fa
- Shtuar 7 ditė mė parė»Prekja e shqipes, krim qė do e paguajmė shtrenjtė - Tirana Observer

Intervistė e JAVA-s me artistin e njohur tė skenės dhe ekranit Reshat Arbana. Si e shikon ai realitetin e sotėm tė shtetit shqiptar, kujdesin e munguar pėr kulturėn dhe probleme
- Shtuar 2 javė mė parė


»Rrëfimi i vajzës koreane: Mendoja se Kim Il Jong ishte Zot! - BalkanWeb

Kush nuk ka qenë në Korenë e Veriut, e ka të vështirë të kuptojë se cila është jeta në një nga vendet më të izoluara në bot&e
- Shtuar 2 javė mė parė


»Bashkim Dobrushi flet per masakren e te shoqes qe vrau 3 femijet e tyre - News of Albania

Me 9 mars tre vajza humben jeten mamaja e tyre Edlira eshte ndaluar per krimin monstruoz ndaj bijave te veta Babai i vajzave thyen heshtjen dhe vendos te flase Bashkim Dobrushi babai i vajzave flet pe
- Shtuar 3 javė mė parė»Babai i tri vajzave tė vrara: Fjalėt e fundit qė mė thanė - Gazeta Shqip

Intervista Bashkim Dobrushi thyen heshtjen pas tragjedisė: Dua drejtėsi
- Shtuar 3 javė mė parė»Dhimbja e nje babai - Top Channel

Më 9 mars tre vajza humbën jetën, mamaja e tyre, Edlira është ndaluar për krimin monstruoz ndaj bijave të veta. Babai i vajzave thyen heshtjen dhe vendos të fla
- Shtuar 3 javė mė parė»Të harrohet Masakra e Llovcës është turp institucional - IndeksiOnline

Vrasja e shtatë shqiptarëve në fshatin Llovcë mbanë datën 5 prill 1999. Në këtë masakër pati edhe dëshmitarë okular dhe njerëz
- Shtuar 3 javė mė parė


»Dy familje ne ish-serrat e Elbasanit - Top Channel

Dy familje në qytetin e Elbasanit jetojnë në kushte ekstreme pas aksionit për prishjen e banesave të tyre, për të cilin akuzojnë një biznes aty pranë.
- Shtuar 3 javė mė parė


»Memaliaj,kushte jo të përshtatshmenë tualetet e shkollës 9-vjecare   - Shqiptarja.com

MEMALIAJ - Kushtet higjeno-sanitare në shkollën 9 vjecare të qytetit të Memaliajt, janë tërësisht jashtë funksionit. Rehabilitimi i fundit i k
- Shtuar 4 javė mė parė


»Memaliaj,kushte jo të përshtatshmenë tualetet e shkollës 9-vjecare - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD MEMALIAJ - Kushtet higjeno-sanitare në shkollën 9 vjecare të qytetit të
- Shtuar 4 javė mė parė


»Lufta ishte e lavdishme por jo gjithaq - News of Albania

Transmetuar me 30032014 - 1753 Sa me thelle qe e sharronte terfurkin ne narezak e sa me shume qe grumbullonte shishe te thata te birres rreth konservave aq m
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ylli Polovina: Ajnisha, pinjollja e panjohur e Eqrem bej Vlorës - BalkanWeb

Sapo patën përfunduar festimet e 100-vjetorit të shtetit kur bashkë me studiuesin e fotografisë Qerim Vrioni, siç e kishim vendosur më parë, u nisëm drej
- Shtuar 1 muaj mė parė


»E ėma e islamikut: Mė pohoi qė i ka marrė fėmijėt nė Siri, janė mirė - BalkanWeb

TIRANE- Nė shtėpinė e Shkėlzen Dumanit, sa herė qė bie dera, tė gjithė me ankth presin se mos dikush do tė sjellė ndonjė lajm tė kobshėm nga Siria e largėt, atje ku ai ndodhet sė bashku me dy fėmijėt
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 695 ->695 0 total_found -> total_found 1 695 ->695 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ikim ->ikim 0 docs[0] -> docs[0] 1 695 ->695 0 hits[0] -> hits[0] 1 805 ->805

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos