Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Hotel Turizmi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»"Do heqim monopolin e pullavefiskale, anulojmė gjobat" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO TIRANE-  Nė tryezėn me pėrfaqėsues tė biznesit kryeministri Rama deklaron se ėshtė njė situatė e papranueshme monop
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Allegra - Tema


- Shtuar 5 muaj mė parė


»Italia, 4 projekte pilot të zhvillimittë pushtetit lokal në Shqipëri - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE TV/Konferenca italo-shqiptare TIRANË - "4 projekte pilote të zhvillimit lokal". Kështu titul
- Shtuar 5 muaj mė parė»Tete vjet ndryshim Nga Prof. Dr. Sali Berisha - Koha Jonë

Kjo eshte mbledhja e fundit e ketij kabineti, pas dy mazhorancash. Mbledhja e 425 ne tete vite, ne te cilat jane miratuar 7255 ligje dhe vendime, nga keto 5960 vendime, 1292 ligje, 47 akte nor
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Sugjerime nga ekspertë ndërkombetarë per zhvillimin e qendrueshem te vendit - BalkanWeb

TIRANË- Arkitektë, urbanistë dhe ekonomistë nga vende të ndryshme të botës shprehën sot mendimet dhe sugjerimet e tyre lidhur me zhvillimin e vendit tone. 
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Duēja donta ta pushtonteShqipėrinė qė nė '38, dėshmitė - Shqiptarja.com

NACIONALIZMI, SHQIPĖRIA ETNIKE DHE LĖVIZJA  N. – Ēl.Zakonisht katastrofat, nė jetėn e kombeve, kanė njė aftėsi bashkimi e kompaktėsimi tė shoqėrisė nė gjirin e tyre. 7  prilli 1939,
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Turizmi, tetė vite duke pritur berishėt - Tema


- Shtuar 9 muaj mė parė


»Duçja donta ta pushtonteShqipërinë që në '38, dëshmitë - Shqiptarja.com

NACIONALIZMI, SHQIPËRIA ETNIKE DHE LËVIZJA  N. – Çl.Zakonisht katastrofat, në jetën e kombeve, kanë një aftësi bashkimi e kompaktë
- Shtuar 9 muaj mė parė»Mavrova mrekulli e natyrës, aty ku pyjet nuk njohin ‘sëpatën’ - BalkanWeb

MAQEDONI- Të dëgjosh nga të tjerët për bukuritë e parkut alpin të Mavrovës është bukur po ta vizitosh atë duke e shkelur me këmbë ë
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Nė Shkodėr, pėr turizėm - Tema


- Shtuar 9 muaj mė parė


»Efekti i zgjedhjeve nė turizėm - Tirana Observer

Nga Kristal Hykaj*
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Fushata zgjedhore, bregdeti braktiset nga pushuesit - BalkanWeb

DURRES - Moti i paqėndrueshėm dhe fushata elektorale lėnė “bosh” plazhin e Durrėsit. 15-ditėshi i parė i qershorit ka zhgėnjyer tė gjithė operatorėt qė merren me turizėm. Restorantet, hote
- Shtuar 10 muaj mė parė»Frikė nga mitingjet, turistėt e huaj larg pushimeve nė Shqipėri - Tirana Observer

Operatorėt turistikė apel partive politike: Jo mė zgjedhje gjatė sezonit turistik
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Rrugėt zbuluan bukuritė e fshehura - Gazeta 55

25-05-2013 / Nga Qemal Sakajeva Nuk përbën ndonjë çudi që, Lonely Planet apo Televizioni CNN, si dhe të ngjashmit e tyre,dhe gazeta e revista me emër n
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Artan Shkëmbi:Këtë verë duhettë zgjidhni Pogradecin - Shqiptarja.com

POGRADEC - Kryetari i Bashkisë së Pogradecit, Artan Shkëmbi, Në një intervistë për Shqiptarja.com, shpjegon me detaje punën e kryer gjatë këtij viti,
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Turizmi/ Artan Shkėmbi: Kėtė verė duhet tė zgjidhni Pogradecin - Shqiptarja.com

POGRADEC - Kryetari i Bashkisė sė Pogradecit, Artan Shkėmbi, Nė njė intervistė pėr Shqiptarja.com, shpjegon me detaje punėn e kryer gjatė kėtij viti, pėr tė pritur sa mė mirė pushuesit qė zgjedhin kėt
- Shtuar 12 muaj mė parė


»"Herald Tribune": Majat e Ballkanit -shtegtim, alpeve shqiptare - Shqiptarja.com

Gazeta “Iinternational Herald Tribune” në rubrikën "Weekend travel" shkruan: Majat e Ballkanit: shtegëtim përgjatë Alpeve Shqiptare, Theth. Malet ofr
- Shtuar 12 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 227 ->227 0 total_found -> total_found 1 227 ->227 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 hotel ->hotel 0 docs[0] -> docs[0] 1 8683 ->8683 0 hits[0] -> hits[0] 1 11909 ->11909 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 turizmi ->turizmi 0 docs[1] -> docs[1] 1 4487 ->4487 0 hits[1] -> hits[1] 1 6517 ->6517

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos