Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Hollivudit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Yjet e hollivudit preferojnė perimet - Ora News

Ushqimet bio si perimet dhe frutat janė mė tė preferushme pėr shėndetin, por shpeshherė ushqimet e skuqura dhe tė konservuara janė mė tė shijshme dhe gatuhen mė shpejt. Por yjet e hollivudit janė n
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Mila Kunis shfaq shtatzaninĆ« e saj - News of Albania

Transmetuar më 20.04.2014 - 18:04 MegjithĆ«se publikisht nuk e ka pranuar se Ć«shtĆ« shtatzĆ«nĆ«, tashmĆ« aktorja e njohur Mila Kunis nuk mund ta fshehĆ«
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Vellezerit e Paul Walker ne filmin Fast Furious 7 - Top Channel

Vëllezërit e Paul Walker, Caleb dhe Cody, do të zëvendësojnë aktorin e ndjerë në disa pjesë të filmit ‘Fast & Furious 7’.
- Shtuar 1 javė mė parė


»Angelina Jolie, ditarë për eksodin shqiptar në Kosovë - BalkanWeb

GJENEVË- Aktorja Angelina Jolie, njëherë ambasadore e OKB-së lidhur me rolin dhe misionin e saj për refugjatët në botë ka deklaruar se “sikur në Koso
- Shtuar 1 javė mė parė


»Angelina Jolie, ditar pėr eksodin shqiptar nė Kosovė - BalkanWeb

GJENEVĖ- Aktorja Angelina Jolie, njėherė ambasadore e OKB-sė lidhur me rolin dhe misionin e saj pėr refugjatėt nė botė ka deklaruar se “sikur nė Kosovė, do t’ju ndihmojė edhe refugjatėve t
- Shtuar 1 javė mė parė


»Tė veshurat mė bukur nė festėn e Jimmy Choo FOTO - Ora News

Tė martėn nė darkė ėshtė organizuar njė mbrėmje festive nga Sandra Choi, drejtuesja e Jimmy Choos. Ajo ka prezantuar koleksionin nė prani tė disa prej yjeve mė tė famshėm tė momentit tė Hollivudit.
- Shtuar 1 javė mė parė


»Angelina Jolie, ditar për eksodin shqiptar në Kosovë - IndeksiOnline

Bukuroshja e planetit Angelina Jolie, njëherit ambasadore e OKB-së lidhur me rolin dhe misonin e saj për refugjatët në botë ylli Hollivudit i ka deklaruar agjenci
- Shtuar 1 javė mė parė


»Grida Duma si produkt - News of Albania

Transmetuar me 15042014 - 0100 PUBLICITET Nga Hamit Takabr br Doktoresha e shkencave sociale ish-zevendesministrja e Integrimit e qe
- Shtuar 1 javė mė parė


»Cameron Diaz: Më mirë shumë të dashur, sesa një burrë - BalkanWeb

Sipas aktores Cameron Diaz të kesh më shumë se një partner në jetë, nuk është gjë e keq. Kjo pasi kur ne lidhemi me një partner të vetëm k&e
- Shtuar 1 javė mė parė


»Reagon beqarja Cameron Diaz - IndeksiOnline

Është kritikuar pse ende vazhdon të jetë beqare. Por, aktorja Cameron Diaz ka mbyllur gojën e të gjithë atyre që e kanë kritikuar me arsyen se &lsq
- Shtuar 2 javė mė parė


»Johnny Depp dëshiron shumë fëmijë - IndeksiOnline

 Ata janë çift i hollivudit në sytë e të gjithëve – dhe ata zakonisht nuk flasin shumë për jetën e tyre private. Por Johnny Depp, 50 v
- Shtuar 2 javė mė parė


»TĆ« famshĆ«m, por pĆ«rfundojnĆ« nĆ« burg - News of Albania

Transmetuar më 11.04.2014 - 09:13 Fama dhe reputacioni pĆ«rmenden pĆ«rkrah shumĆ« emrave tĆ« njohur tĆ« Hollivudit, mirĆ«po, Ć«shtĆ« shumĆ« pak e njohur
- Shtuar 2 javė mė parė


»Të famshëm por përfundojnë në burg - IndeksiOnline

Fama dhe reputacioni përmenden përkrah shumë emrave të njohur të Hollivudit, mirëpo, është shumë pak e njohur se shumë prej tyre para karrier&
- Shtuar 2 javė mė parė


»Kush ka floket me te bukura - Top Channel

Yjet më në zë të botës së showbizit i nënshtrohen shpesh ndryshimit të modelit të flokëve, duke u përpjekur për të qenë sa më
- Shtuar 2 javė mė parė


»Shuhet legjenda e Hollivudit, Mickey Rooney - Ora News

Ka ndėrruar jetė nė moshėn 93 vjeēare, legjenda e Hollivudit, Mickey Rooney. Rooney ishte njė nga legjendat e industrisė sė filmit amerikan nga 1930 deri nė 1940.
- Shtuar 3 javė mė parė»Legjenda e Hollivudit, MickeyRooney vdes nė moshėn 93-vjeēare - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO VIDEO SHBA – Ndahet nga jeta nė moshėn 93-vjeēare, aktori legjendar amerikan Mickey Roo
- Shtuar 3 javė mė parė


»Shuhet ylli i Hollivudit Mickey Rooney - News of Albania

Transmetuar me 07042014 - 1117 Mickey Rooney Aktori amerikan Mickey Rooney i cili ka nje nga karrierat me te gjata ne historine e Holl
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vdes ylli i Hollivudit, Mickey Rooney - News of Albania

Transmetuar më 07.04.2014 - 09:18 Ka ndĆ«rruar jetĆ« nĆ« moshĆ«n 93-vjeƧare, ylli i Hollivudit, Mickey Rooney. Rooney ishte njĆ« nga legjendat e industr
- Shtuar 3 javė mė parė


»Yjet qĆ« kanĆ« rikthyer stilin e viteve 50-tĆ« - News of Albania

Transmetuar më 31.03.2014 - 17:58 ShumĆ« yje tĆ« Hollivudit kanĆ« rikthyer modĆ«n e viteve 50 me veshjen e tyre. Ndryshe nga disa vite mĆ« parĆ«, tani ja
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1305 ->1305 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 hollivudit ->hollivudit 0 docs[0] -> docs[0] 1 1305 ->1305 0 hits[0] -> hits[0] 1 1638 ->1638

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos