Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Haziri"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Haziri uron Pashkët - IndeksiOnline

Me rastin e festës së Pashkëve, kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri, ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë. Në mesazhin e urimit
- Shtuar 2 ditė mė parė


»NISMA në Mitrovicë premton vende pune - IndeksiOnline

NISMA për Kosovën sot themeloi Këshillin Iniciues në qytetin e Mitrovicës. Në tubimin e mbajtur ishin të pranishëm një numër i madh i qytetar&
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Haziri: As nuk e kam sharë, as nuk e kam takuar Kadri Veselin - IndeksiOnline

Lutfi Haziri ka demantuar pohimet e një aktivisti të PDK-së në Gjilan, i cili ka thënë se kreu i Gjilanit në mëngjes shan Kadri Veselin ndërsa n&eu
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Haziri: Ta çojmë amanetin e martirëve e dëshmorëve në vend - IndeksiOnline

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka qëndruar sot në një vizitë në familjen e Muhamet Ibrahimit, në nderim të sakrificës së t
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Fitojnë nxënësit, jep dorëheqje drejtori i Shkollës së Artit Pamor - IndeksiOnline

Avni Behluli, drejtor i Shkollës së Artit Pamor në ciklin e mesëm të lartë, sot ka dhënë dorëheqjen e tij të parevokueshme nga pozita e drejto
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Komandanti turk i KFOR-it turk takon Hazirin - IndeksiOnline

Kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri ka pritur sot në takim komandantin e ri të KFOR-it turk, Zorlu Topaloglu, të cilin e ka njoftuar për bashkëpunimi
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Haziri: Paja, Albani dhe dëshmorët tjerë u bënë drita e lirisë së sotme - IndeksiOnline

 “Sot, respektojmë Zhegocin dhe Verbicën e Zhegocit, ata që para 15 viteve së bashku me ushtarët e lirisë, përballuan ofensivën më t&eum
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Haziri: Llashtica, Reçaku i Lindjes së Kosovës - IndeksiOnline

Në 15 vjetorin e rënies së martirëve, në Llashticë të Gjilanit sot është mbajtur tubim përkujtimor, ku ishin të pranishëm kryetari i
- Shtuar 1 javė mė parė


»“Flaka e Janarit 2014” ka kushton 28 mijë euro, 50% më lirë - IndeksiOnline

Komiteti për Kulturë, Rini, Sport dhe çështje gjinore, i udhëhequr nga kryesuesja Shpresa Kurteshi, sot ka mbajtur mbledhjen e rregullt që pikë të vet
- Shtuar 1 javė mė parė


»Haziri: Krenaria e Gjilanit e ka emrin Agim Ramadani - IndeksiOnline

Gjilan, 11 prill - Nipi i dëshmorit Agim Ramadani, që është foshnje disamuajshe dhe që mban emrin e këtij kolosi të luftës për liri, ka bër&eu
- Shtuar 1 javė mė parė


»Haradinaj viziton Komunën e Gjilanit - IndeksiOnline

Kreu i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, i shoqëruar nga nënkryetari, kryesuesja dhe drejtorët, ka pritur sot liderin e Aleancës për Ardhmërinë e
- Shtuar 2 javė mė parė


»EULEX ka aktakuzë ndaj Lutfi Hazirit për ‘Fabrikën e Radiatorëve’?! - IndeksiOnline

Në vazhdën e aktakuzave të ngritura nga ana e EULEX-it ndaj përfaqësuesve aktual politik për keqpërdorime të pozitës zyrtare gjatë pozitave ud
- Shtuar 2 javė mė parė


»Mustafa përgëzon Hazirin për punën e 100 ditëshit të qeverisjes - IndeksiOnline

Gjilan, 4 prill 2014 - Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka vizituar sot kryetarin e Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri dhe drejtorër komunal, ku
- Shtuar 3 javė mė parė


»Haziri e do mikro – regjionin evropian Gjilan-Preshevë-Kumanovë - IndeksiOnline

Lutfi Haziri, kryetar i Gjilanit ka kërkuar nga ministrja e Integrimeve Evropiane, Vlora Çitaku, të premten gjatë një vizite në këtë komunë, q&eu
- Shtuar 3 javė mė parė»RDK publikoi listën e kandidatëve për deputetë - IndeksiOnline

RDK ka publikuar listat e saj për deputetë, pasi që ato janë verifikuar edhe nga KSHZ-ja. Përmes një komunikate kjo parti ka zbardhur listën e kandidatë
- Shtuar 3 javė mė parė


»Pacolli promovon idenë për autostradën e Anamoravës - IndeksiOnline

Zëvendëskryeministri i Qeverisë së Kosovës, Behgjet Pacolli, sot në Gjilan ka marrë pjesë në diskutimin me ndërmarrësit dhe biznesmen&eum
- Shtuar 3 javė mė parė


»Haziri: Para veprave të dëshmorëve e martirëve ne gjithmonë jemi të vegjël - IndeksiOnline

Një manifestim përkujtimor kushtuar martirëve të Grykës së Karadakut, të cilët u vranë nga forcat militare e paramilitare serbe në mbrojtje t&
- Shtuar 4 javė mė parė


»Hazir Sylė Kurpali, profili i njė atdhetari tė lėnė nė hije - Tirana Observer

Nga Man POGA Kush po shkon pėrpjetė ēarshisė?! Hazir Syla i Shqipnisė Kush po shkon pėrpjetė sokakit?! Hazir Syla djali i H
- Shtuar 4 javė mė parė


»Haziri: Ka rezultate për ujin - IndeksiOnline

Në Komunën e Gjilanit burimet alternative për furnizim të qytetarëve me ujë të pijes, kanë nisur të japin rezultate të prekshme, ngase institu
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 900 ->900 0 total_found -> total_found 1 900 ->900 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 haziri ->haziri 0 docs[0] -> docs[0] 1 900 ->900 0 hits[0] -> hits[0] 1 2109 ->2109

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos