Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Havana"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kuba eksperimenton kapitalizmin pėrmes kooperativave - Gazeta Shqip

Ndėrmarrjet shtetėrore tė vogla po privatizohen nė formėn e kooperativave nėn pronėsinė e punonjėsve. Disa po dalin shumė tė suksesshme, tė tjerat po vuajnė nga tė njėjtat probleme si ndėrm
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kuba akuzon SHBA-te per quotSpammingquot - Top Channel

Zyrtarë kubanezë kanë akuzuar qeverinë e Shteteve të Bashkuara për komplote të çuditshme përgjatë viteve, si për shembull përpjekja pë
- Shtuar 2 javė mė parė


»Tė rinj kudo, rini kurrėkund! - Tema


- Shtuar 3 javė mė parė


»SHBA Ne prapa Twitter-it kubanez - Top Channel

Shtëpia e Bardhë ka konfirmuar se një agjenci e mbështetur nga qeveria amerikane ishte prapa shërbimit të mesazheve tekstuale që u projektua për të nxi
- Shtuar 3 javė mė parė


»PALME, GJAK NĖ DĖBORĖ - Gazeta Shqip

MONIKA SHOSHORI STAFA Me shkas nga premiera e filmit dokumentar PALME
- Shtuar 1 muaj mė parė


»12 baret qė kishin klientė tė rregullt shkrimtarė tė mėdhenj - Tirana Observer

Nė specialen mė poshtė do tė gjeni baret historike ku shkrimtarėt e mėdhenj ishin klientė tė rregull, bare qė ēdo i apasionuar pas librave duhet ti vizitojė.
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Panamaja liron anijen koreano-veriore - Top Channel

Anija koreano-veriore e sekuestruar vitin e kaluar në Panama me armë të padeklaruara kubaneze në bord po kthehet në Kubë, ka njoftuar qeveria panameze.
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kuba e BE rinisin negociatatpër rivendosje të marrëdhënieve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit  VIDEO BRUKSEL- Bashkimi Europian ka pranuar të nisë negociatat me Kubën, të cilat kanë si sy
- Shtuar 3 muaj mė parė


»BE do te nise negociatat me Kuben - Top Channel

Bashkimi Evropian ka rënë dakord që të nisë negociatat me Kubën, me synim rivendosjen e plotë të marrëdhënieve dypalëshe me ishullin komunist.
- Shtuar 3 muaj mė parė


»BE do të nisë negociatat me Kubën - IndeksiOnline

Bashkimi Evropian ka rënë dakord që të nisë negociatat me Kubën, me synim rivendosjen e plotë të marrëdhënieve dypalëshe me ishullin komu
- Shtuar 3 muaj mė parė

»Nė Dhėrmi INUK shemb edhediskon verore "Havana" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO /FOTO TIRANE- Shembjet e ndėrtimeve pa leje po vijojnė edhe nė pjesėn tjetėr tė Dhėrmiut,ku radhėn e ka pasur njė obj
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Dhėrmi, shembet njė godinė tre katėshe dhe ish-disko Havana - BalkanWeb

DHĖRMI- Njė godinė tre katėshe ėshtė shembur ditėn e sotme nga INUK. Sipas policisė godina ishte nė ndėrtim dhe ishte projektuar pėr hotel. Aksioni pėr shembjen e saj ėshtė drejtuar nga kreu i INUK Zy
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Vazhdon operacioni i INUK ne Dhermi - ABC News

Edhe mengjesin e sotem forcat e INUK vazhduan aksionin per prishjen e objekteve ne Dhermi. Megjithe kundershtimet e banoreve fadromat rrezuan nje objekt trekatesh qe ishte ne ndertim. Me pas INUK shem
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Pastrohet bregdeti i Dhermiut - Top Channel

Ka vijuar për të tretën ditë aksioni për rrëzimin e ndërtimeve abuzive në plazhin e Dhërmiut. Mëngjesin e të enjtes dy mjete të rënda
- Shtuar 4 muaj mė parė»INUK vijon aksionin pėr prishjen e ndėrtimeve pa leje nė Dhėrmi - Gazeta Shqip

Ka vijuar pėr tė tretėn
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Kube rishfaqet serish Fidel Castro - Top Channel

Ish-presidenti i Kubës, Fidel Castro, është shfaqur në publik për herë të parë pas 9 muajsh. Castro, 87 vjeç, ishte pjesëmarr&e
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 295 ->295 0 total_found -> total_found 1 295 ->295 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 havana ->havana 0 docs[0] -> docs[0] 1 295 ->295 0 hits[0] -> hits[0] 1 363 ->363

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos