Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjyq"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Gjakmarrja, Llalla hetim ndaj personave qė ngujojnė familje - Shqiptarja.com

TIRANĖ- Kreu i Prokurorisė sė Pėrgjithshme, Adriatik Llalla theksoi dje pėrpara deputetėve se Prokuroria e Pėrgjithshme ka nisur hetimin pėr shumė individ tė cilėt kanė kryer veprėn penale “kano
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Fshehu 2 mln euro pasuri, ILDKP padit anėtarin e KLD-sė - Ora News

Tiranė-Inspektoriati i Lartė i Deklarimit dhe kontrollit tė Pasurisė kallėzon penalisht gjyqtarin e Gjykatės sė Apelit nė Tiranė, njėkohėsisht anėtar i Kėshillit tė Lartė tė Drejtė
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Naēo: Ja skandalet e KLD-sė - Tirana Observer


- Shtuar 1 ditė mė parė


»14 ditė mbyllur nė banesė, ‘shpėtohen’ vajzat e mitura: Dhe ilaēet i merrnim me litar - BalkanWeb

TIRANĖ- Merr fund ankthi i vajzave tė familjes Milo, tė bllokuara nė katin e 4-t nė banesėn e tyre prej 14 ditėsh, pėr shkak tė prishjes sė konstruksionit tė shkallėve. Ēėshtja e ndėrtesės, ku
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Problemet e pasurisė sė gjyqtarit u harruan nga Llalla dhe Xhuka   - Gazeta Shqip

Paraardhėsit Dosja e gjyqtarit Gjoni, shkeljet u konstatuan qė nga viti 2010 Pėrplasja - Zėvendėsministri i Mbrojtjes, Dritan Hila, dek
- Shtuar 1 ditė mė parė


»KLD fajėson Naēon pėr mungesėn e ndihmėsve nė gjykatat administrative - Gazeta Shqip

Akuza Vazhdon pėrplasja e qeverisė sė gjyqtarėve me Ministrinė e Drejtėsisė
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Shoqėrohet nė polici Emiljano Shullazi   - Gazeta Shqip

Policia e Tiranės: 36-vjeēari u pėrfshi nė njė konflikt te Pallati me Shigjeta
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Peshkopi, zbulohet një arsenal armësh e municionesh, arrestohet autori - BalkanWeb

PESHKOPI – Policia e Shkodrës ka zbuluar një arsenal armësh dhe municionesh luftarake në komunën Tomin të Dibrës dhe ka vënë në pranga një
- Shtuar 1 ditė mė parė


»14 ditė mbyllur nė banesė, ‘shpėtohen’ vajzat e mitura: Dhe ilaēet i merrnim me litar- VIDEO - BalkanWeb

TIRANĖ- Merr fund ankthi i vajzave tė familjes Milo, tė bllokuara nė katin e 4-t nė banesėn e tyre prej 14 ditėsh, pėr shkak tė prishjes sė konstruksionit tė shkallėve. Ēėshtja e ndėrtesės, ku
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Tiranė,bllokohet lokali qė shėrbentepėr prostitucon, pranga 3 personave - Shqiptarja.com

TIRANE - Policia e Tiranės dhe Seksioni kundėr Trafiqeve ka bėrė tė mundur qė mbrėmjen e djeshme tė bllokojė njė lokal nė kryeqytet qė shėrbente si bazė prostitucioni. Ndėrkohė janė arrestuar nė flagr
- Shtuar 1 ditė mė parė»Letra e Nishanit për Kodhelin: Ja pse e refuzova Arian Zaimin - BalkanWeb

TIRANE - Vendi i mbetur vakant i atasheut ushtarak të Shqipërisë në NATO pritet të thellojë më tej hendekun mes Presidentit të Republikës dhe ministris&eum
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Tirane shkaterrohet baza e prostitucionit - Top Channel

Policia e Tiranës ka shkatërruar një bazë prostitucioni dhe ka vënë në pranga 3 persona, ndërsa dy të tjerë po ndiqen në gjendje të lir&eu
- Shtuar 1 ditė mė parė
»Drejtėsia mes linēimit dhe standardit - Tema


- Shtuar 1 ditė mė parė


»Burg shqiptarit Dardan Ēelajmafioz i familjes Xhenoveze - Shqiptarja.com

TIRANE- Me akuzėn e pėrdhunimit, njė gjykatė nė Nju Jork la 8 vjet nė burg me kusht, njė shqiptar tė akuzuar pėr lidhje me xhenovezet, njė nga 5 familjet mafioze atje. Megjithatė, gjyqtari Frank Ianno
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Vrasje e dyfishtė se e shanė ngamotra, burg pėrjetė biznesmenit - Shqiptarja.com

TIRANE- Pjetėr Paēani, biznesmeni i kompanisė sė betonit “Paēani Sh.p.k” rrezikon tė dėnohet me burgim tė pėrjetshėm pėr akuzėn e vrasjes sė shtetasve Ndoc Zymaj dhe Vlash Gjeēi. Shkak i k
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Letra e Nishanit pėr Kodhelin: Ja pse e refuzova Arian Zaimin - BalkanWeb

TIRANE - Vendi i mbetur vakant i atasheut ushtarak tė Shqipėrisė nė NATO pritet tė thellojė mė tej hendekun mes Presidentit tė Republikės dhe ministrisė sė Mbrojtjes. Nė pėrgjigjen zyrtare qė kreu i s
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Media zviceriane: Gruevski, ky diktator i vogël - BalkanWeb

MAQEDONI- Gazeta zvicerane Neue Zürcher Zeitung, ka shkruar për zhvillimet e fundit në Maqedoni duke e quajtur Kryeministrin Nikola Gruevskin si “diktator i vogël”.&nbs
- Shtuar 1 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 45398 ->45398 0 time -> time 1 0.020 ->0.020 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjyq ->gjyq 0 docs[0] -> docs[0] 1 45398 ->45398 0 hits[0] -> hits[0] 1 88733 ->88733

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos