Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjykimet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ja pretendimet e Beses ndaj gjykimit - News of Albania

Fati i Beses ne kete kampionat duket i paracaktuar Humbja me Skenderbeun ne transferte ne javen e 29 i ka fundosur verdhezinjte ne tabelen e renditjes dhe tashme vetem nje mrekulli mund ti shpetoje ng
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Gjin Gjoni padit Alaudin Malajn: Ka mllef personal, më bëri edhe shitës parfumesh - BalkanWeb

TIRANË-Anëtari i Këshillit të Lartë të Drejtësisë, njëkohësisht gjyqtar i Gjykatës së Apelit në Tiranë, Gjin Gjoni, ka paditur kre
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Stadiumet e reja moda e fundit e futbollit shqiptar - News of Albania

Pavaresisht se futbolli yne vijon te dhuroje polemika mbi gjykimet dhe aleancat e skuadrave progresi i tij eshte i madh ne krahasim me cdo aspekt tjeter te jetes sociale shoqerore dhe kulturore ne Shq
- Shtuar 7 ditė mė parė
»Gjykata Speciale e Kosoves - Top Channel

Krijimi i Gjykatës Speciale në Kosovë, e cila do të hetojë krimet e supozuara të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, është kryefjalë e di
- Shtuar 2 javė mė parė


»Gjykata Supreme e Kosoves - Top Channel

Krijimi i Gjykatës Speciale në Kosovë, e cila do të hetojë krimet e supozuara të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, është kryefjalë e di
- Shtuar 2 javė mė parė


»Zëvendësprokurori serb Vekariç përSalustron: Nuk punon për ne - Shqiptarja.com

KOSOVE - Zëvendësprokurori i krimeve të luftës në Serbi, Bruno Vekariç, ka përgënjështruar lajmin se ish kryeprokurori i EULEX-it, Mauricio Salustro
- Shtuar 2 javė mė parė


»Krasniqi: Përgjegjësia për themelimin e Tribunalit është e pasluftës - IndeksiOnline

Kreu i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, është i bindur se UÇK-ja nuk e ka asnjë faj pse sot bisedohet dhe kërkohet një gjykatë special që
- Shtuar 3 javė mė parė


»GJAKMARRJA - Gazeta Shqip

REXHEP QOSJA
- Shtuar 3 javė mė parė


»Gjakmarrja - Top Channel

Rexhep Qosja - Gjakmarrja është një dramë shumë tragjike në jetën e popullit shqiptar. Kjo është një dukuri, mund të thuhet madje, një k
- Shtuar 3 javė mė parė


»AP: Tribunali 170 milionësh nis punën vitin e ardhshëm - IndeksiOnline

Agjencia amerikane e lajmeve, Associated Press raporton se Bashkimi Evropian do të krijojë Tribunalin që do të merrej me krimet e supozuara të UCK-së, në vit
- Shtuar 3 javė mė parė


»Rudina Xhunga: Pamuk i vështirë, Saviano i komplikuar - BalkanWeb

TIRANE-Mbrëmë, në promovimin e librit të ri të Rudinës, botuar nga Arlinda Dudaj, një endje e jashtëzakonshme në bibliotekën e botës, ku autorja
- Shtuar 5 javė mė parė


»Dine Abazaj: Gjobitëmmjekët e “21 janarit” - Shqiptarja.com

TIRANE- Urdhri i Mjekut ka marrë masa disiplinore me paralajmërim dhe 100 mijë lekë gjobë ndaj dy mjekëve të spitalit të Traumës, Alfred Gega dhe Sami Ko&c
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ah, kjo Bibla! - Tema


- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shqiptarët në Jemen: S’na japin pasaportat, rrezikojmë sërish burgun - BalkanWeb

JEMEN- "Rrezikojmë që të kthehemi sërish në burg. Mjafton një telefonatë e presidentit shqiptar që ne të lirohemi”. Ky apel vjen nga Jemeni i larg&eu
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shqiptarėt nė Jemen: S’na japin pasaportat, rrezikojmė sėrish burgun - BalkanWeb

JEMEN- "Rrezikojmė qė tė kthehemi sėrish nė burg. Mjafton njė telefonatė e presidentit shqiptar qė ne tė lirohemi”. Ky apel vjen nga Jemeni i largėt, ku vazhdojnė tė qėndrojnė dy shqiptarėt, Ari
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Traktat kunder Tribunalit - Tema


- Shtuar 1 muaj mė parė


»Rexhep Qosja: Gegėrishtja nuk mund tė jetė standard, ka komb shqiptar, jo kosovar - BalkanWeb

TIRANE-Po ku ndodhet Klani uzurpues i ASHAK-ut pėr konfliktin e interesit dhe korrupsionin? Po tė lodhej dhe po tė frikėsohej prej shkeljes sė ligjit dhe tė Kushtetutės sė Kosovės nuk do ta ēonte pėrf
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Rexhep Qosja: Akuzat ndaj meje? Fushatë shpifjesh - BalkanWeb

Çaushi i ri i Klanit të vjetër Më 5 mars të këtij viti Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës reagoi, ndaj, si thuhet në këtë reagim, "prononci
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 933 ->933 0 total_found -> total_found 1 933 ->933 0 time -> time 1 0.008 ->0.008 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjykimet ->gjykimet 0 docs[0] -> docs[0] 1 933 ->933 0 hits[0] -> hits[0] 1 1042 ->1042

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos