Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjykime"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Gjykata Speciale Fatmir Limaj Abstenoj keshtu ndihmohet drejtesia - News of Albania

Transmetuar me 23042014 - 1306 Fatmir Limaj Kosove23 prill 2014 NOAal- Deputeti Fatmir Limaj tha se do te abstenoje kur te votohet th
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Pse nuk duhet votuar per formimin e Gjykates speciale per UK-ne - News of Albania

Transmetuar me 23042014 - 1206 Glauk Konjufca PUBLICITET Kjo Qeveri e nisi mandatin dhe po e perfundon ate me dy ngjarje jo vetem te pa
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Greqia e Pashkėve tė varfėra - Ora News

Gjykime, vuajtje e ringjallje: kjo ėshtė shpresa e popullit grek, njė nga popujt qė tradicionalisht e ka festuar mė sė miri kėtė festė, pavarėsisht ekonomisė sė dobėt pas 6 vitesh nė recesion. Kish
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Nishani: I vetmi “borxh” që duhet t’i shlyej PD-së, zbatimi i detyrës - BalkanWeb

TIRANE-Kreu i shtetit, Bujar Nishani, bëri mbrëmë të ditur në "Debati në Channel One" të gazetarit, Roland Qafoku se nuk ka pasur dijeni për përfshirjen e
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Gjin Gjoni padit Alaudin Malajn: Ka mllef personal, më bëri edhe shitës parfumesh - BalkanWeb

TIRANË-Anëtari i Këshillit të Lartë të Drejtësisë, njëkohësisht gjyqtar i Gjykatës së Apelit në Tiranë, Gjin Gjoni, ka paditur kre
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Tallja me Martyn që i kushtoi Kosovës! - IndeksiOnline

Përfaqësuesit e partive politike thonë se krijimi i Tribunalit për krimet e supozuara të Uçk-së është pasojë e mosreagimit ndaj akuzave t&eu
- Shtuar 1 javė mė parė»GJAKMARRJA - Gazeta Shqip

REXHEP QOSJA
- Shtuar 3 javė mė parė


»Gjakmarrja - Top Channel

Rexhep Qosja - Gjakmarrja është një dramë shumë tragjike në jetën e popullit shqiptar. Kjo është një dukuri, mund të thuhet madje, një k
- Shtuar 3 javė mė parė
»Estetika migjeniane, njëstudim monografik gjithpërfshirës - Shqiptarja.com

Alfred Uçi është ndër të rrallët, mbase edhe i vetmi në letrat shqipe, që vazhdon krijimtarinë e vet me një passion dhe ritëm për admirim,
- Shtuar 4 javė mė parė


»Tahiri Gjyqtari na liron kriminelet - Top Channel

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, në një lëvizje të paprecedent të një Ministri të Brendshëm i është drejtuar me një letër Presidenti
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ratel: Nën hetim njerëz të fuqishëm, priten arrestime - BalkanWeb

PRISHTINE- Prokuroria e EULEX-it është duke hetuar profile të larta të vendit për krim të organizuar dhe korrupsion. Këtë e ka bërë të ditur vet&
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Poezia e Kopi Kyēykut, njė refleks intelektual - Tirana Observer

Nga Ermelinda Kashahu* (Vėshtrim analitik i veprės Dashuria kosėn mpreh)
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Rexhep Qosja: Akuzat ndaj meje? Fushatë shpifjesh - BalkanWeb

Çaushi i ri i Klanit të vjetër Më 5 mars të këtij viti Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës reagoi, ndaj, si thuhet në këtë reagim, "prononci
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ilir Meta: SHISH-i nuk duhet që të bëhet pjesë e lojrave politike - BalkanWeb

TIRANE-Kreu i Kuvendit, Ilir Meta, i ftuar dje në emisionin "Top Story" të gazetarit, Sokol Balla në Top Channel apeloi rëndësinë që Shërbimi Informativ i Shtet
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Meta: Visho Ajazi pjesė eekzekutivit vendos Rama pėr tė - Shqiptarja.com

TIRANE- Kreu i Kuvendit Ilir Meta thotė se shefi i SHISH ёshtё pjesё e ekzekutivit dhe ėshtė kryeministri Rama ai qė e zgjedh atė. “Kemi njё procedurё, por Kryemini
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Pezullohet gjykimi ndaj Mohamed Morsit - IndeksiOnline

Seanca gjyqësore ndaj ish-presidentit të Egjiptit Mohamed Morsi dhe 14 ndihmësve të tij si të akuzuar për nxitje, është pezulluar përkohësisht
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Egjipt, pezullohet gjykimi ndaj Mohamed Morsit - Ora News

Seanca gjyqėsore ndaj ish-presidentit tė Egjiptit Mohamed Morsi dhe 14 ndihmėsve tė tij si tė akuzuar pėr nxitje, ėshtė pezulluar pėrkohėsisht. Pezullimi i pėrkohshėm i gjykimit, ka ndodhur
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 825 ->825 0 total_found -> total_found 1 825 ->825 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjykime ->gjykime 0 docs[0] -> docs[0] 1 825 ->825 0 hits[0] -> hits[0] 1 933 ->933

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos