Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjykate"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nis procedura e themelimit të Gjykatës Speciale - BalkanWeb

KOSOVE- Ka marrë start procedura për themelimin e një gjykate speciale me përbërje ndërkombëtare, e cila do të gjykojë përgjegjësit për krim
- Shtuar 2 ditė mė parė


»CEZ kërkon të hetohet i vdekuri për vjedhje të energjisë elektrike - BalkanWeb

TIRANE-Kompania “CEZ Shpërndarje” i ka kërkuar gjykatës që prokuroria të hetojë një të vdekur për “vjedhje të energjisë elektri
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ina Rama padit KLD nė Gjykatėn Administrative - Gazeta Shqip

Ish-kryeprokurorja kundėrshton ligjėrisht refuzimin e kėshillit pėr tu emėruar nė Apelin e Tiranės KLD - Pėr ēdo gjyq
- Shtuar 2 ditė mė parė


»CEZ kėrkon tė hetohet i vdekuri pėr vjedhje tė energjisė elektrike - Gazeta Shqip

Gjykata nuk e pranon kėrkesėn e kompanisė. Prokuroria, mė parė e kishte pushuar ēėshtjen  Sokol Ēobo
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Gjykata speciale per UK-ne - Top Channel

Çështja e votimit të Gjykatës Speciale për krime lufte mbetet peng i kthimit të kryeministrit Hashim Thaçi nga vizita në Japoni. Burime t&
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Gjykata Speciale për krimet e UÇKme vendim të përbashkët politik  - Shqiptarja.com

PRISHTINE - Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka thënë se Kuvendit të Kosovës ende nuk i ka arritur materiali, për Gjykatën Speciale për
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Naēo: KLD bėn qoka, me rastine Ina Ramės shkeli hapur ligjin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Ish-kryeprokurorja padit Nishanin TIRANĖ – Ministri i Drejtėsisė Nasip Naēo shprehet se K
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ministria e Drejtesise kallezim ne Prokurori per 3 gjyqtare - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 15 prill 2014 NOAal- Ministria e Drejtesise ka bere kallezim penal ne Prokurorine e Tiranes mbi mungesen e dokumetacionit lidhur me inspektimet per tre g
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Gjykata speciale per UCcedilK-ne - Top Channel

Çështja e votimit të Gjykatës Speciale për krime lufte mbetet peng i kthimit të kryeministrit Hashim Thaçi nga vizita në Japoni. Burime t&
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kontrollet e gjyqtarėve, 3 dosjetė 2013 u zhdukėn nga protokolli - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Ministria e Drejtėsisė ka bėrė njė kallėzim penal pėr humbjen e tre dosjeve tė inspektimit pėr tre gjyqtarė nė Durrės, Lezhė dhe Korēė. Burime zyrtare nga ky institucion kanė bėrė tė
- Shtuar 2 ditė mė parė»KLD shkarkon gjyqtarin e Shkodres masa per 4 gjyqtare te tjere - News of Albania

Transmetuar me 15042014 - 2134 Foto arkiv KLD PUBLICITET Tirane 15 prill 2014 NOAal- Keshilli i Larte i Drejtesise nen drejtimin e Pres
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kuvendi nuk pritet të diskutojë për Gjykatën Speciale as të enjten - IndeksiOnline

As të enjten kur edhe pritet seanca e radhës e Kuvendit të Kosovës duket se nuk do të diskutohet mbi krijimin e Gjykatës Speciale për krimet e supozuara t&eu
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Olivier: Gjykata Speciale kundër UÇK-së e dëmton Kosovën - BalkanWeb

PRISHTINE- Kosova nuk ka asnjë obligim ta pranojë Gjykatën Speciale për krimet e supozuara të UÇK-së ose për të lehtësuar zbatimin e krijimit të
- Shtuar 3 ditė mė parė


»HRW:Politikanė kosovarė mes tė akuzuarve tė Gjykatės Speciale - Ora News

Politikanė tė rėndėsishėm kosovarė do tė jenė mes tė akuzuarve potencial nė ēėshtjet qė do tė gjykojė Gjykata Speciale nė Kosovė por qė do ta ketė selinė nė BE. Kjo paralajmėrohet dhe nėnviz
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kurti: Tribunali, pikėpyetje pėr shtetėsinė e Kosovės - Ora News

Lideri i Lėvizjes Vetėvendosje, Albin Kurti, ka kritikuar Qeverinė e Kosovės se mė shumė ėshtė duke punuar pėr plotėsimin e dėshirave tė zyrtarėve nė Serbi, se sa tė qytetarėve tė Kosovės. K
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Justifikimet e Gjykatės sė Tiranės pėr tė gjykuar skandalin nė Gjykatėn e Pukės - Gazeta Shqip

Zbardhen arsyetimet pėr transferimin e ēėshtjes nė Shkodėr: Puka ka mė afėr Shkodrėn!
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ish-juristi i UNMIK Jo Gjykates Speciale - Top Channel

Kosova nuk ka asnjë detyrim që ta pranojë Gjykatën Speciale për krimet e supozuara të UÇK-së, ose për të lehtësuar zbatimin e krijimit të
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ish-anëtari i UNMIK, Olivier: Gjykatakundër UÇK-së e dëmton Kosovën - Shqiptarja.com

PRISHTINE - Kosova nuk ka asnjë detyrim ta pranojë Gjykatën Speciale për krimet e supozuara të UÇK-së ose për të lehtësuar zbatimin e krijimit t&eum
- Shtuar 3 ditė mė parė


»​Kurti: Luftë korrupsionit, Isa ra nëPrishtinë, do të bjerë edhe Thaçi - Shqiptarja.com

PRISHTINE- Me opozitarizmin e saj në Kuvendin e Kosovës, me pushtetin e saj në Komunën e Prishtinës dhe me dijen e alternativës qeverisëse, Lëvizja Vetëven
- Shtuar 3 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 9966 ->9966 0 time -> time 1 0.005 ->0.005 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjykate ->gjykate 0 docs[0] -> docs[0] 1 9966 ->9966 0 hits[0] -> hits[0] 1 13025 ->13025

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos