Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjovalin Berisha"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»PA DORASHKA - Gazeta Shqip

LEONARD BODURI Metamorfoza e Metės
- Shtuar 3 javė mė parė


»Rexhep Qosja: Gegėrishtja nuk mund tė jetė standard, ka komb shqiptar, jo kosovar - BalkanWeb

TIRANE-Po ku ndodhet Klani uzurpues i ASHAK-ut pėr konfliktin e interesit dhe korrupsionin? Po tė lodhej dhe po tė frikėsohej prej shkeljes sė ligjit dhe tė Kushtetutės sė Kosovės nuk do ta ēonte pėrf
- Shtuar 1 muaj mė parė


»PS-LSI, mbledhin 51 firma pėr shkarkimin e Xhukės - Gazeta Shqip

Depozitohet nė Kuvend nisma, tė martėn mbledhja, ku e ftuar ėshtė edhe kryeinspektorja FATJONA MEJDINI
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Berisha: Pas marrėveshjes sė 1 prillit, shqiptarėt janė kombi mė i mashtruar nė Evropė - Gazeta 55

14-02-2014 / Gazeta 55 SSSAASSIsh-kryeministri Sali Berisha deklaroi dje nga salla e Kuvendit se shqiptarët janë kombi më i mashtruar në Evropë, pasi qeveria e mazho
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Situata e rendit dhe SHISH, Ramanė Kuvend: Reforma ka nisur - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Kuvendi rrėzon dekretet e Nishanit VIDEO Fjala e Kryeministrit Rama, sot nė Kuvend TIRANE - Debate tė forta nė Kuvend p
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Berisha ironizon heshtjen e deputeteve te PS Te nderpresim seancen tju japim kohe te pergatiten - News of Albania

Transmetuar me 30012014 - 1048 Seanca Parlamentare PUBLICITET br br Tirane 30 janar 2014 NOAal-Ish-kryeministri Sali Berisha ka bere
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kuvend-debate, Berisha: Deputetėt turpėrohen nga kėta ministra - BalkanWeb

TIRANE-Kuvendi mblidhet nė seancėn plenare tė radhės per tė diskutuar disa ēėshtje tė rėndėsishme. Ndėr to veēohen, dekretet e Presidentit pėr emėrimin e dy anėtarėve tė Gjykatės sė Lartė, Petrit
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kuvend, Berisha: Qeveria sinonim i tritolit. Tahiri: Po nxisni kriminalitetin - BalkanWeb

TIRANE-Debate tė forta kanė pėrfshirė seancėn e sotme parlamentare ku akuza dhe kundėr-akuza janė dėgjuar si nga pala e opozitės karshi ministrave dhe anasjelltas. Opozita etiketon qeverinė si sinonim
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Debate ne Kuvend BerishaKjo eshte qeveri tritoliTahiriJu e niset - News of Albania

Transmetuar me 30012014 - 1048 Seanca Parlamentare PUBLICITET br br Tirane 30 janar 2014 NOAal-Velija-Berishes Sabotove linjen energ
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Harito-Berishės:I bėre presion mee-mail administratės pėr votat - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD LIVE TV/Punėsimi, debate nė Kuvend TIRANE -   Debati i nxehtė nė seancėn e sotme parlamentare nxorri nė sipėrfaqe atė qė
- Shtuar 3 muaj mė parė»Ligjet debate pėr dy dekretet e presidentit pėr anėtarė tė Gjykatės sė Lartė - Ora News

Komisioni i ligjeve u shoqėrua sot me debate nė lidhje me dekretet e presidentit Nishani pėr emėrimin e dy anėtarėve tė Gjykatės sė Lartė. Deputetėt e mazhorancės nė  komision kanė kundėrsht
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Gjykata e Lartė, Kuvendi rrėzonme 16 vota dekretet e Nishanit - Shqiptarja.com

TIRANE -  Kuvendi ka rrėzuar rreth orės 14:20 dy dekretet e Presidenti Bujar Nishani, pėr anėtarėt e Gjykatės sė Lartė. Me 16 votat e deputetėve tė mazhorancės, Komisioni i Ligjeve nuk ka kaluar emrat
- Shtuar 3 muaj mė parė»Mblidhet Kuvendi, nis sot pėrballja e kampeve politike - Gazeta Shqip

Presidenca e Greqisė nė BE, Rokanas takim me deputetėt e Komisionit tė Integrimit Integrimi nė BE Rokanas - Jo, statusi
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kina interes pėr portin e Shėngjinit, delegacioni kinez: Njė projekt pėr qeverinė - Ora News

Porti i Shengjinit do te vihet ne dispozicion te kinezeve, edhe pse nga qeveria meparshme ishte deklaruar se ky port do te jete per Kosoven. Kjo porte detare ne veri te vendit eshte vizituar nga nj
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Investimet Kineze, delegacioni viziton portin e Shëngjinit - BalkanWeb

LEZHE-Një delegacion i qeverisë Kineze, i kryesuar nga Zëvendësdrejtori i përgjithshëm Kinez i Ekonomisë për Evropën, ka vizituar sot Portin e Shëngji
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Kina mund të ndërtojë portin e ri në Shëngjin - IndeksiOnline

Investitorët kinezë janë shumë pranë marrjes së koncesionit për ndërtimin e portit të ri, në Shëngjin të Lezhës. Një deleg
- Shtuar 4 muaj mė parė


»PS-PD pėrplasje nė trevjetorin e demonstratės sė 21 janarit - Gazeta Shqip

Betejat e politikės Nga selitė, debati rikthehet mė 20 janar nė Kuvend Herion Mesi
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shqipėria, barometri politik pėr vitin 2013, Meta faktori vendimtar - Gazeta Shqip

Ngjarjet pėr vitin qė sa po lėmė, rotacioni, armėt kimike dhe statusi Rotacioni - Viti 2013 shėnoi rotacionin paqėsor tė pushtetit. Nga zgjedhjet e 23 qershori
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 479 ->479 0 total_found -> total_found 1 479 ->479 0 time -> time 1 0.008 ->0.008 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjovalin ->gjovalin 0 docs[0] -> docs[0] 1 1954 ->1954 0 hits[0] -> hits[0] 1 2774 ->2774 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 berisha ->berisha 0 docs[1] -> docs[1] 1 120703 ->120703 0 hits[1] -> hits[1] 1 390446 ->390446

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos