Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjinekologji"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!


»Sot hyn nė fuqi lista e barnave tė rimbursueshme. Pritet ulja e ēmimeve tė ilaēeve - Ora News

Duke filluar nga dita e sotme, hyn nė fuqi lista e re e barnave tė rimbursueshme, e cila kėtė vit ėshtė pasuruar me 56 barna tė reja. Fondi i listės sė barnave ėshtė rreth 8.4 miliard lekė d
- Shtuar 4 javė mė parė


»Sot hyn nė fuqi lista, kurė pėr 7 diagnoza tė reja - Gazeta Shqip

Barnat me rimbursim  Drejtori i Fondit tė Sigurimeve: 600 pacientė mė shumė do tė pėrfitojnė ilaēe pėr tumoret
- Shtuar 4 javė mė parė


»Nga sot, nė fuqi lista e re me56 barna tė rimbursueshme - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PDF-Ja 56 barnat e rimbursueshme VIDEO TIRANĖ - Duke filluar nga dita e sotme, 1 prill 2014, hyn n
- Shtuar 4 javė mė parė


»Nga 1 Prilli hyn në fuqi Lista e Barnave të Rimbursueshme - BalkanWeb

TIRANE– Duke filluar nga dita e nesërme, 1 prill, hyn në fuqi Lista e re e Barnave të Rimbursueshme, e cila këtë vit është pasuruar me 56 barna të reja. F
- Shtuar 4 javė mė parė


»Shtohen 56 medikamente, lista hyn nė fuqi mė 1 prill - Gazeta Shqip

Barnat me rimbursim  Sėmundje tė pambuluara mė parė. Nė fokus, gratė shtatzėna, fėmijėt, tė moshuarit, tė alkoolizuarit Shpresa Mezini
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Miratohet lista e barnave tėrimbursueshme, 55 barna tė reja - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PDF/Ja lista me 55 barnat e reja VIDEO TIRANE- Listės sė barnave tė rimbursueshme pėr kėtė vit i shtohen 55 barna tė reja
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Fëmijët e parë më 2014 në Tiranë, Prishtinë dhe Shkup janë djem - IndeksiOnline

Në tri qytetet kryesore të shqiptarëve: Prishtinë, Tiranë e Shkup, fëmijët e parë të lindur janë djem. Në maternitetin “Mbretëresh
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Blenard Nonaj, drejtori i ri i maternitetit “Mbretëresha Geraldinë” - BalkanWeb

TIRANE – Blenard Nonaj është emëruar në postin e drejtorit të maternitetit “Mbretëresha Geraldinë” në Tiranë. Ministri i Shëndet&eum
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Blenard Nonaj, Drejtori i ri imaternitetit "Mbreteresha Geraldinė" - Shqiptarja.com

 TIRANE- Blenard Nonaj ėshtė drejtori i ri i Spitalit Universitar Obstetrik-Gjinekologjik (SUOGJ) "Mbreteresha Geraldinė". Ministri i Shėndetėsisė Ilir Beqaj prezantoi sot drejtorin gjatė njė takimi q
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Blenard Nonaj, drejtori i ri i maternitetit “Mbretėresha Geraldinė” - BalkanWeb

TIRANE – Blenard Nonaj ėshtė emėruar nė postin e drejtorit tė maternitetit “Mbretėresha Geraldinė” nė Tiranė. Ministri i Shėndetėsisė, Ilir Beqaj, prezantoi sot drejtorin e ri, Dr. B
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Blenard Nonaj, kreu i ri imaternitetit "M. Geraldinė" - Shqiptarja.com

 TIRANE- Blenard Nonaj ėshtė drejtori i ri i Spitalit Universitar Obstetrik-Gjinekologjik (SUOGJ) "Mbreteresha Geraldinė". Ministri i Shėndetėsisė Ilir Beqaj prezantoi sot drejtorin gjatė njė takimi q
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Spitali Amerikan: Qendra jonë eFertilitetit - zgjedhja e duhur! - Shqiptarja.com

Spitali Amerikan prej disa vitesh ka rikthyer shpresat për çiftet që kanë ëndërruar të kenë fëmijë. Ekipi i talentuar i Qendrës së Fertili
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Përplasja e mjekëveShefat e shërbimeve fitojnëgjyqin ndaj ish-ministrit Kosova - Shqiptarja.com

TIRANE- Orion Gliozheni, Saimir Cenaimeri dhe Ilir Tashi, kolegët e ish ministrit të Shëndetësisë, Halim Kosova, te materniteti “Koço Gliozheni” kanë f
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Halim Kosova peruron qendren spitalore te Elbasanit - ABC News

Ishte dhurata e fundit për banorët e trevës së Elbasanit për Qeverinë në ikje. Ministri i Shëndetësisë Halim Kosova mori pjesë në ina
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Hipnoterapia, si të rrisim performancën seksuale - BalkanWeb

TIRANE - Hipnoza është një metodë efikase kurimi, e cila po gjen përhapje në shumë fusha të mjekësisë. Përdorimi i saj ka filluar të pë
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Ministri Shendetesise inspekton kompleksin kirurgji-obsterik- gjinekologji ne Elbasan - ABC News

Kompleksi i ri kirurgji-obstetrik gjinekologji është gati për t’i shërbyer 450.000 banorëve të qarkut të Elbasan. Tashme kur puna eshte ne fazen e instalimit t
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Familja dyshon se Florinda Mehana vdiq nga virusi AH1N1 - IndeksiOnline

Familja Mehana nga rajoni i Mitrovicës nuk po pajtohet me faktin se familjarja e tyre, Florinda Mehana vdiq si pasoj e prekjes nga virusi AH1N1. Ata thonë se mjekët në QKUK jan&
- Shtuar 1 vit mė parė


»Gruevski i dhuron 1 mijë euro foshnjës së parë - IndeksiOnline

Kryeministri Nikolla Gruevski sot, në shoqëri të ministrave të Shëndetësisë dhe Punës dhe Politikës Sociale Nikolla Todorov dhe Spiro Ristovski, si dhe
- Shtuar 1 vit mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 108 ->108 0 total_found -> total_found 1 108 ->108 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjinekologji ->gjinekologji 0 docs[0] -> docs[0] 1 108 ->108 0 hits[0] -> hits[0] 1 130 ->130

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos