Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjeologjik Shqiptar"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Viktor Doda: Ja pse i duhet ekonomisė Shėrbimi Gjeologjik - Shqiptarja.com

TIRANE- Pėrhapja e ndėrtimeve pa leje nė gjithė vendin, por edhe nevojat e zhvillimit tė turizmit dhe industrisė minerare, kanė njė emėrues tė pėrbashkėt qė rregullon perspektivėn: shėrbimin shtetėror
- Shtuar 3 javė mė parė


»NEVOJA E RISHKRIMIT TĖ HISTORISĖ - Gazeta Shqip

MONIKA SHOSHORI STAFA -    SHENJAT E HARRUARA INTELEKTUALE HEBREJE NĖ SHQIPĖRI-
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Institucionet, ja vendet boshme kontratė tė pėrkohshme - Shqiptarja.com

TIRANE- Publikohet lista e vendeve vakante nė njėsitė e qeverisjes qendrore, pėr tė cilat kontrata e punėsimit do tė jėtė e pėrkohshme. Propozimi pėr kuotat e vendeve vakante pėr tė cilat aplikohet ko
- Shtuar 3 muaj mė parė


»“541 punonjës me kontratë të përkohshme” - BalkanWeb

TIRANE-Qeveria vendosi dje në mbledhjen e saj që numri i punonjësve me kontratë të përkohshme në njësitë e qeverisjes qendrore, për vitin 2014 të
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Qeveria miraton kuadrin makroekonomik e fiskal pėr periudhėn 2015-2017 - Ora News

Qeveria miraton kuadrin makroekonomik e fiskal pėr periudhėn 2015-2017. Nė mbledhjen e radhės tė mbajtur nėn drejtimin e kryeministrit Edi Rama, Kėshilli i Ministrave miratoi kuadrin makroekonomik
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Vendim per 541 te punesuar perkohesisht ne qeverisjen vendore - News of Albania

Transmetuar me 29012014 - 1630 Foto ilustruese mbledhje qeverie PUBLICITET Tirane 29 janar 2014 NOAal- Gjate mbledhjes se sotme te Qeve
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Zbardhen vendimet e qeverise te ndermarra sot - Shekulli

SSSAbrASS brbrNe mbledhjen e radhes te mbajtur nen drejtimin e kryeministrit Edi Rama Keshilli i Ministrave ka miratuar diten e sotme nje teresi projektligjesh Ne njoftim per shtyp eshte bere e ditur
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Nė nderim tė Prof. Dr. Feti Zazanit - Tirana Observer

Nė nderim tė Prof. Dr. Feti Zazanit (1923-2013) Feti Zazani ndėrroi jetė nė mėnyrė natyrale mė 27 Dhjetor 2013 nė Toronto, nė moshėn 90 vjeēare, nė prani tė familjes sė tij.
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Minierat nė Bulqizė, Gjiknuri: 29leje u pezulluan dhe u revokuan - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Bulqizė, 50 minatorė nė grevė /VIDEO Raporti i plotė, emrat e kompanive TIRANĖ - Ministri i Energjetikės dhe Industrisė, Da
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Gjiknuri ngre grup pune pėrlėkundjet e tokės nė Zharrėz tė Fierit - Shqiptarja.com

TIRANE- Ministri i Energjisė dhe Industrisė, Damian Gjiknuri ka urdhėruar ngritjen e njė grupi pune pėr lėkundjet nė zonėn e Zhėrėzės. Ky grup pune pritet tė vlerėsojė shqetėsimin e banorėve tė komunė
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Lėkundjet nė Zharrės, Gjiknuri grup pune pėr monitorimin e zonės naftėmbajtėse - Ora News

Ministri i Energjisė dhe Industrisė, Damian Gjiknuri, ka urdhėruar ngritjen e njė grupi pune pėr lėkundjet nė zonėn e Zhėrėzės pėr fenomenin e lėkundjeve tė tokės nė zonėn naftėmbajtėse. Nė
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Fier, lëkundjet në zonën naftëmbajtëse, mblidhet grupi i punës - BalkanWeb

TIRANE-Shqetësimi i banorëve të komunës Zharrëz të Fierit rreth fenomenti të lëkundjeve të tokës në zonën naftëmbajtëse, ka bë
- Shtuar 5 muaj mė parė»Flamuri nė kėpucė - Tirana Observer

Nga Sokol Marku
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Emrat ne krye te shoqerive aksionere ne varesi te Ministrise se Energjise - ABC News

Emra të rinj kryesojnë prej  sot shoqëritë aksionere, në varësi të Ministrisë së Energjisë dhe Industrisë. Zyra e shtypit, prane ministrit D
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Gjiknuri ndryshon kreret e institucioneve Eglantina Nasi - Koha Jonë

Kater institucione kyce te sektorit te energjetikes ne vend, si dhe tre shoqeri aksionere pjese e tij, tani e tutje do kene ne krye te tyre drejtues te rinj. Dhe kjo, fale vendimeve perkatese te marra
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Drejtori i ri i Albpetrol emėrohet administratori i firmave tė Kokėdhimės - Tirana Observer

Shkarkohen drejtorėt e KESH, Albpetrol dhe OST. PD akuza pėr nepotizėm Ministri i Energjetikės dhe Industrisė Damian Gjiknuri shkarkoi dje drejtuesit e disa prej shoqėrive aksionere m
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Ja ku eshte nafta shqiptare e pazbuluar! - Tema


- Shtuar 7 muaj mė parė


»Ministri Gjiknuri emėron drejtuesit e disa institucioneve - Ora News

Ministria e Energjisė dhe Industrisė ka emėruar sot krerėt e rinj tė disa prej institucioneve nė varėsi tė saj. Nė njė njoftim tė saj, ministria thekson se vendimi pėr emėrimin e krerėve tė
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Emerohen drejtuesit e rinj - Top Channel

Ministria e Energjisë dhe Industrisë bëri të ditur ditën e hënë disa emërime të reja në disa prej shoqërive aksionere dhe institucionet e var
- Shtuar 7 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 197 ->197 0 total_found -> total_found 1 197 ->197 0 time -> time 1 0.013 ->0.013 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjeologjik ->gjeologjik 0 docs[0] -> docs[0] 1 618 ->618 0 hits[0] -> hits[0] 1 930 ->930 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 shqiptar ->shqiptar 0 docs[1] -> docs[1] 1 204987 ->204987 0 hits[1] -> hits[1] 1 524667 ->524667

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos