Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Fushata Zgjedhore"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»VIDEO/Përgjimi trondit MaqedoninëGruevski kapet duke kërkuar para - Shqiptarja.com

SHKUP - Fushata zgjedhore në Maqedoni u tensionua ndjeshëm të enjten pasi opozita publikoi një përgjim telefonik. Sipas opozitës, aty dëgjohet se si kryeministri Nik
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Maqedoni, të gjitha partitë bojkotojnë zgjedhjet - IndeksiOnline

Përveç BDI-së, e cila tërësisht i ka bojkotuar zgjedhjet presidenciale, opsioni për bojkot të rrethit të dytë të zgjedhjeve për preside
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Maqedoni, nesėr zgjedhjetpresidenciale, heshtje zgjedhore - Shqiptarja.com

SHKUP- Ka nisur sot nė mesnatė heshtja zgjedhore e raundit tė parė tė zgjedhjeve presidenciale qė do tė mbahen nesėr nė Maqedoni. Heshtja do tė zgjasė deri nė mbylljen e kutive tė votimit tė dielėn nė
- Shtuar 1 javė mė parė


»Maqedoni, nesër zgjedhjetpresidenciale, heshtje zgjedhore - Shqiptarja.com

SHKUP- Ka nisur sot në mesnatë heshtja zgjedhore e raundit të parë të zgjedhjeve presidenciale që do të mbahen nesër në Maqedoni. Heshtja do të zgjas&
- Shtuar 1 javė mė parė


»Maqedoni, nesër zgjedhjet presidenciale - IndeksiOnline

Në Maqedoni të dielën do të mbahen zgjedhjet presidenciale, ndërsa prej mesnatë në fuqi do të jetë heshtja zgjedhore. Sipas Listës zyrtar
- Shtuar 1 javė mė parė


»Vetëm një shqiptar garon për president në Maqedoni - IndeksiOnline

Në Maqedoni të dielën do të mbahen zgjedhjet presidenciale, ndërsa prej mesnatë në fuqi do të jetë heshtja zgjedhore. Sipas List&e
- Shtuar 1 javė mė parė


»Heshtje zgjedhore në Maqedoni, nesër zgjedhjet presidenciale - BalkanWeb

SHKUP - Në Maqedoni të dielën do të mbahen zgjedhjet presidenciale, ndërsa prej mesnatës së të premtes vendi është në heshtje zgjedhore.
- Shtuar 1 javė mė parė


»Hungari KM Orban drejt rikonfirmimit - Top Channel

Kryeministri i Hungarisë Viktor Orban, që ka një përkrahje të konsiderueshme popullore, si dhe partia e djathtë Fidesz synojnë një tjetër mandat në kr
- Shtuar 3 javė mė parė


»Maqedoni, fushatė me retorikė nacionaliste - Ora News

Fushata elektorale e partive politike pėr zgjedhjen e presidentit apo tjetra qė tani ka nisur pėr zgjedhjet parlamentare, po pėrcillet edhe me retorikė nacionaliste, e njohur nė tė gjitha ciklet zg
- Shtuar 3 javė mė parė


»Nis fushata nė Maqedoni, partitė zhvillojnė sot mitingjet e para - Ora News

Nė Maqedoni ka nisur sot fushata pėr zgjedhjet e parakohshme parlamentare tė 27 prillit. Komisioni Shtetėror i Zgjedhjeve ka vendosur qė fushata tė ndėrpritet mė 12 dhe 13 prill, pėr shkak tė raund
- Shtuar 3 javė mė parė


»Zgjedhjet parlamentare ne Maqedoni - Vizion Plus

brbrParalelisht me zgjedhjet presidenciale ne Maqedoni partite politike nisin sot fushaten edhe per zgjedhjet e parakohshme parlamentare te 27 prillit Ne garen per 123 vendet ne Parlamentin e Maqedoni
- Shtuar 3 javė mė parė


»Maqedoni nis fushata e zgjedhjeve te parakohshme parlamentare - News of Albania

Transmetuar me 05042014 - 1035 foto ilustruese Maqedoni 5 prill 2014 NOAal- Ne Maqedoni ka nisur fushata per zgjedhjet e parakohshme p
- Shtuar 3 javė mė parė


»Analiza: Qyteti nė cep ka ēelėsat e tė ardhmes sė Ukrainės - Gazeta Shqip

Donetsku ėshtė pjesa mė e industrializuar e Ukrainės ku banorėt kanė dilemėn mes Moskės dhe Kievit, por shqetėsimi kryesor i tė gjithėve duket se ėshtė ēfarė ofrohet nga situata ekonomike
- Shtuar 3 javė mė parė


»Arifi nė “Airport": Do kėrkojmėmarrėveshje tė re me maqedonasit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- E ftuar nė emisionin “Airport” nga Erjona Rusi, kryetarja e komunės sė
- Shtuar 3 javė mė parė


»Miratohet në parim projektligji për zgjedhjet e përgjithshme - BalkanWeb

PRISHTINE-Kuvendi i Kosovës ka miratuar në parim projektligjin e ri për zgjedhjet e përgjithshme. Gjatë debatit u tha se më këtë ligj nuk miratohen as për
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fushata me tone etnike dhe nacionaliste në Maqedoni - IndeksiOnline

Lidhur me rrjedhën e fushatës dhe mesazhet politike në Maqedoni, OSBE/ODIHR shprehë shqetësime për tonet njëetnike dhe nacionaliste. Kë
- Shtuar 3 javė mė parė


»Maqedoni, nesėr nis fushata e zgjedhjeve tė parakohshme - Ora News

Teksa kandidatet pėr presidentė prezantojnė programet e tyre, nesėr fillon fushata pėr zgjedhjet e parakohshme parlamentare tė 27 prillit nė Maqedoni. Komisioni Shtetėror i Zgjedhjeve vendosi qė fu
- Shtuar 3 javė mė parė


»SHBA hiqen kufizimet per donacionet politike - Top Channel

Një tjetër goditje për ligjet federale zgjedhore vjen nga Gjykata Supreme ditën e mërkurë, e cila ka hequr kufizimet mbi sasinë e përgjithshme të donacione
- Shtuar 3 javė mė parė


»KOSMODISKU - Gazeta Shqip

FADIL LEPAJA
- Shtuar 3 javė mė parė


»Zgjedhje, që përcaktojnë fatin e Erdoganit - BalkanWeb

Zgjedhjet lokale turke janë më shumë se vetëm zgjedhja e kryetarëve të komunave. Pas trazirave në Gezi, skandalit të korrupsionit e ndalimit të "Twitter"-i
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2297 ->2297 0 time -> time 1 0.006 ->0.006 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 fushata ->fushata 0 docs[0] -> docs[0] 1 9661 ->9661 0 hits[0] -> hits[0] 1 12240 ->12240 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 zgjedhore ->zgjedhore 0 docs[1] -> docs[1] 1 32526 ->32526 0 hits[1] -> hits[1] 1 66508 ->66508

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos