Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Fushe Kruje"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kapet 37-vjeēari, akuzohet pėr armėmbajtje, prodhim e shitje tė lėndėve narkotike - BalkanWeb

FUSHE-KRUJE- Arrestohet njė shtetas, nėn akuzėn e armėmbajtjes pa leje dhe tregtimit tė lėndėve narkotike. Sipas policisė, shtetasi ėshtė identifikuar, Ylli Zalla 37 vjeē. Kapja e 37-vjeēarit ėshtė kr
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Kallepe tritoli dhe kapsolla ne cante arrestohet ne flagrance - News of Albania

Foto arkiv Fushe Kruje 8 prill 2014 NOAal- Kallepe tritoli kapsolla detonatore dhe fitil zjarrpercjelles jane keto lendet eksplozive qe policia i zbuloi nje 44 vjecaribr br Nga an
- Shtuar 1 javė mė parė


»Fushe Kruje pranga tregtarit te tritolit - Top Channel

Një arsenal lëndësh eksplozive gati për t’u tregtuar është sekuestruar nga shërbimet e policisë në qendër të qytetit të Fushë Kru
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ekskluzive Vrasja e biznesmenit te kromit 50 te shoqeruar ne 4 qytete - News of Albania

Lajme te lidhuraLirimi i Gjin Nikes ministri i Brendshem leter Presidentit Nishani Gjykata e Larte reagon per ceshtjen e Gjin Nikes Pranuam rekursin e prokurorise EkskluziveAtentati me dy te vrare n
- Shtuar 2 javė mė parė


»EkskluziveBiznesmeni i vrare Nika hetohej per lidhje me Xhihadin - News of Albania

Transmetuar me 04042014 - 2035 Nga Klodiana KotorriNOAalbr br Akuzat per vrasje plagosje gjobevenie ndaj biznesmeneve falsifikim etj jan
- Shtuar 2 javė mė parė


»EkskluziveAtentati me dy te vrare ne Fushe Kruje vendimi i plote i gjykates - News of Albania

Transmetuar me 04042014 - 1334 Nga Klodiana KotorriNOAalbr br Si u lirua Nikabr br Gjykata e Apelit Tirane liroi nga qelia duke ndryshuar masen e siguris
- Shtuar 2 javė mė parė


»I pengonte fushepamjen vellai i kryetarit te Bashkise shkul lapidarin reagojne veteranet - News of Albania

foto ilustruese Kruje 5 prill 2014 NOAal- I pengonte fushepamjen dhe ka gjetur zgjidhje me te lehte me ane te ekskavatori ka shkulur nga vendi lapidarin i cili rrinte aty per disa d
- Shtuar 2 javė mė parė


»Fushe-Kruje vritet me arme zjarri 36-vjeccedilari - Top Channel

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesnatën e sotme tek “Ura e Tapizës” në Fushë-Krujë. Një person ka mbetur i vdekur  pasi
- Shtuar 2 javė mė parė


»Fushe-Kruje dy te vrare me arme zjarri - Top Channel

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesnatën e sotme tek “Ura e Tapizës” në Fushë-Krujë, ku dy persona kanë mbetur të vdekur
- Shtuar 2 javė mė parė


»Vriten dy persona ne Fushe Kruje atentat ne Tapize - News of Albania

Foto arkiv Fushe Kruje 4 prill 2014 NOAal- Dy persona jane ekzekutuar me arme zjarri gjate nates se lene pas ne Fushe Krujebr br Ngjarja e rende ka ndodhur ne fshatin Tapize ku nj
- Shtuar 2 javė mė parė


»Atentati ne Fushe Kruje me dy viktima policia shoqeron 21 persona - News of Albania

Foto arkiv Fushe Kruje 4 prill 2014 NOAal- Dy persona jane ekzekutuar me arme zjarri gjate nates se lene pas ne Fushe Krujebr br Ngjarja e rende ka ndodhur ne fshatin Tapize ku nj
- Shtuar 2 javė mė parė


»Aksi Fushë-Krujë - Thumanë, prejvitesh mes baltës dhe gropave - Shqiptarja.com

FUSHE-KRUJE - Segmenti rrugor që lidh Fushë-Krujën me Thumanën prej vitesh është në gjendje të mjerueshme. Balta dhe gropat e ujit janë sinoni
- Shtuar 2 javė mė parė


»Aksi Fushė-Krujė - Thumanė, prejvitesh mes baltės dhe gropave - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO FUSHE-KRUJE - Segmenti rrugor qė lidh Fushė-Krujėn me Thumanėn prej vitesh ėshtė nė gjendje
- Shtuar 2 javė mė parė


»Fushë-Krujë, mbetjet në rrugëBanorët: Fenomen shqetësues - Shqiptarja.com

FUSHE-KRUJE- Pirgjet e mbeturinave në afërsi të akseve rrugore Fushë-Krujë-Milot dhe Fushë-Krujë-Vorë janë kthyer në një fenomen shqetësues.
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fushe Kruje policia sekuestron lende plasese - Vizion Plus

brbrNje furgon me lende plasese qe transportonte per llogari te firmes Oskeola SHPK eshte ndaluar mbremjen e kaluar nga policia e Shkodres Mjeti transportonte 24 kg lende plasese dhe rreth 100 detonat
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fushe-Kruje hidhet ne ere me eksploziv makina e nje polici - News of Albania

foto ilustruese PUBLICITET Fushe-Kruje 26 mars 2014 NOAal- Nje tjeter shperthim me eksploziv shenohet ne Fushe-Krujebr br Kete here eksplozivi i eshte vene makines se nje efektivi
- Shtuar 4 javė mė parė


»Fushe Kruje tritol makines se policit - Vizion Plus

brbrTritol ndaj efektivit te policise te komisariatit te policise se Fushe Kruje Objektiv i atentatit me lende plasese eshte kete radhe efektivi i kesaj policie Dilaver Boga ne mjetin privat te te cil
- Shtuar 4 javė mė parė»Kastrioti thyen Lushnjen fiton Vllaznia - Vizion Plus

brbrJava e 25-te e Superiores eshte mbyllur te dielen me dy ndeshjet e luajtura ne Kruje dhe ne Lac Ne Kruje fitoi skuadra vendese Ferraj dhe Bratic kane shenuar ne pjesen e pare duke i derguar skuadr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Imazhet e atentatit ne Fushe-Kruje - Top Channel

Top Channel ka siguruar videon e plotë të shpërthimit të tritolit në Bashkine e Fushë-Krujës, 17 marsin e këtij viti. Në videon amatore du
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1243 ->1243 0 time -> time 1 0.007 ->0.007 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 fushe ->fushe 0 docs[0] -> docs[0] 1 9627 ->9627 0 hits[0] -> hits[0] 1 12479 ->12479 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kruje ->kruje 0 docs[1] -> docs[1] 1 2258 ->2258 0 hits[1] -> hits[1] 1 3102 ->3102

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos