Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Foto Harta"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Avioni i zhdukur, zbulohen disaobjekte brenda rrezes sė kėrkimit - Shqiptarja.com

PEKIN - Ekuipazhi i njė avioni kinez i cili po kėrkon pėr avionin e zhdukur tė ‘Malaysia Airlines’ kanė vėnė re disa objekte tė dyshimta nė jug tė Oqeanit Indian, njofton agjensia zyrtare
- Shtuar 4 javė mė parė


»Avioni i zhdukur, sateliti francezkap imazhe tė reja nė Oqean - Shqiptarja.com

PEKIN -  Pamje tė reja satelitore, kėtė herė nga Franca shfaqin mbetje tė avionit malajzian tė zhdukur prej 8 marsit nė jug tė Oqeanit Indian.  Lajmi u bė i ditur sot nga ministri malajzian i Transpor
- Shtuar 5 javė mė parė


»Serbia e hidhëruar në Ukrainën - IndeksiOnline

Ministria e Punëve të Jashtme e Serbisë ka reaguar lidhur me promovimin e video spotit të Arsenije Jaçenjukut, duke thënë se me të i është b
- Shtuar 5 javė mė parė


»Gjirokastėr, Didi: Pėr LazaratinPolicia ka gati njė plan veprimi - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO Fjala e plotė e Drejtorit tė Policisė sė Shtetit Artan Didi, nė Gjirokastėr TIRANĖ - Ministria e Brendshme dhe Polici
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Teatra, jo teatro - Gazeta Shqip

Kėshilli Ndėrakademik propozon njė sėrė ndryshimesh nė drejtshkrimin e shqipes Mbledhjet e Kėshillit Ndėrakademik, kanė sjellė shpesh reagime nga gjuhėtarė, si dhe pėrfaqėsues tė Kongresit t
- Shtuar 1 muaj mė parė


»I ra dërrasa nga qielli, shpëton mrekullisht shoferi- FOTO - BalkanWeb

SARANDE-Përveçse në rrugë, ku duhet të ruhesh se mos të aksidenton ndonjë makinë, tani duhet të mbash dhe sytë nga qielli. Pse? Shihni këto fot
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Projekt-Propozimi pėr ndarjen territoriale, ja Rajonet dhe Bashkitė- FOTO - BalkanWeb

TIRANĖ-Ndarja e re Territoriale-Administrative e vendit ėshtė ende nė proces propozimesh, por janė konkretizuar kornizat e para. Sipas portalit ShtetWeb qė ka publikuar tė dhėnat e para rreth reformės
- Shtuar 1 muaj mė parė


»PD: I arrestuari me drogė, i njohur i Tahirit. MB: Opozita u del nė krah shkelėsve tė ligjit - BalkanWeb

TIRANE-Partia Demokratike u shpreh sot se i arrestuari i njė dite mė parė nė Gjirokastėr me 1 ton drogė ėshtė punonjės nė Policinė e Shtetit dhe i afėrt me ministrin e Brendshėm, Saimir Tahiri.
- Shtuar 2 muaj mė parė


»MB reagon ndaj deklarates se PD Fjale e padrejte inkurajon krimin dhe kriminelet - News of Albania

Transmetuar me 23022014 - 1619 Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 23 shkurt 2014 NOAal- Kundrejt deklarates se Partise Demokratike ka re
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ja harta e 105 'pikave tė zeza' nėsegmentet kombėtare rrugore - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ndalohet furgonat, 10 ditė burg shoferėve tė dehur TIRANE- Nė rrjetin e rrugėve kombėtare, sipas statistikave tė organeve t
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Madonna flet pĆ«r Rita OrĆ«n (Fotot-Video) - News of Albania

Transmetuar më 07.02.2014 - 23:33 Madonna dhe vajza e saj Lourdes kanĆ« shpalosur fushatĆ«n e marketingut pĆ«r linjĆ«n e modĆ«s pran
- Shtuar 3 muaj mė parė


»'Zhduken' nga harta anijet mearmė siriane,fiket sistemi satelitor - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Ja dy anijet nė Mesdhe /VIDEO ATHINE- “Zhduket” nga harta anija e ngarkuar me lėndė kimike tė Sirisė, dhe
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Zhduken nga harta satelitore anijet me lendet kimike siriane - ABC News

Mediat greke shkruajnë sot se ka ardhur tashmë koha për shkatërrimin e armëve kimike siriane në brigjet e Mesdheut. Konkretisht “neswit. gr publikon “sot dis
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Greqia kundėr shkatėrrimit tėarmėve kimike siriane nė Mesdhe - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD ATHINE- Greqia reagon pas lajmit se armėt kimike siriane do tė shkatėrrohen nė Mesdhe, nė zonėn jug-perėndimore tė Kretė
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Në 1 muaj u bllokua 3.9 t drogëheroina në Itali e kanabis në Greqi - Shqiptarja.com

TIRANË - Brenda një muaji, nga 17 nëntori deri në 17 dhjetor, Policia e Shtetit ka bllokuar trafikimin e 3.9 tonëve lëndë narkotike, shumica e së cilës e l
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Nė 1 muaj u bllokua 3.9 t drogėheroina nė Itali e kanabis nė Greqi - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit U arrestuan 191 tė kėrkuar PDF/Buletini mujor i Min. Brendshme TIRANĖ - Brenda njė muaji, nga 17 nėntori deri nė 17 dhjeto
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Kalon nė parim buxheti 2014Rama: Lajmė borxhet, rilindim - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO- Rama: Berisha kumarxhi,Berisha:Vizitohu Basha: Ky Buxhet i errėsirės/ Rrėzohet hetimi i PD Kodheli: 3 mln $ i'u dhanė shtesė SHIU-t /VIDEO Ēfarė parashikon bux
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Tahiri: T'i japim fund pėrdorimit tė armėve, MB sjell 2 pr/ligje. Replikon Berisha - BalkanWeb

TIRANĖ- Kuvendi ėshtė mbledhur rreth orės 10:30 tė ditės sė sotme nė seancėn e radhės plenare dhe ka nisur diskutimin e rendit tė ditės. Nė fillim tė seancės plenare deputetja e Partisė Demokratike Ma
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Rama: Tė ē’armatosim Shqipėrinė. Tahiri: Sjellim 2 pr/ligje. Replikon Berisha - BalkanWeb

TIRANĖ- Vrasja e nxėnėsit nė Shkozet tė Durrėsit u bė temė e debatit nė Parlament. I pari qė bėri deklarata rreth ngjarjes sė rėndė, ishte vetė ministri i Brendshėm Sajmir Tahiri qė reagoi ndaj akuzav
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kuvend, Rama: Tė ē’armatosim Shqipėrinė. Tahiri: Sjellim 2 pr/ligje. Replikon Berisha - BalkanWeb

TIRANĖ- Vrasja e nxėnėsit nė Shkozet tė Durrėsit u bė temė e debatit nė Parlament. I pari qė bėri deklarata rreth ngjarjes sė rėndė, ishte vetė ministri i Brendshėm Sajmir Tahiri qė reagoi ndaj akuzav
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 170 ->170 0 total_found -> total_found 1 170 ->170 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 foto ->foto 0 docs[0] -> docs[0] 1 27211 ->27211 0 hits[0] -> hits[0] 1 36673 ->36673 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 harta ->harta 0 docs[1] -> docs[1] 1 3460 ->3460 0 hits[1] -> hits[1] 1 4514 ->4514

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos