Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Forca Abi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Tjeter operacion per Abidal - ABC News

Gjatë javëve të ardhshme, mbrojtësi i Barcelonës, Erik Abidal do ti nënshtrohet një transplanti të mëlçisë. Kjo është bërë
- Shtuar 3 vite mė parė


»Abidal me tumor, operohet - Gazeta Express

Nga Express mė 16 mars 2011 nė ora 18:23 Njė lajm qė e tronditi Barcelonėn dhe botėn e futbollit: Eric Abidal ėshtė dianostifikuar nga njė tumor nė mėlēi, kėshtu qė ai duhet t’i nėnsht
- Shtuar 4 vite mė parė


»Vettel Kampion Bote - Deutsche Welle

Me fitoren e gares ne Abu Dhabi23-vjecari Sebastian Vettel eshte kampioni me i ri ne historine e garave te Formula 1 dhe per Gjermanine kampioni i dyte boteror ne kete sport pas Michael Schumac
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 3 ->3 0 total_found -> total_found 1 3 ->3 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 forca ->forca 0 docs[0] -> docs[0] 1 22474 ->22474 0 hits[0] -> hits[0] 1 27271 ->27271 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 abi ->abi 0 docs[1] -> docs[1] 1 57 ->57 0 hits[1] -> hits[1] 1 67 ->67

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos