Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Flirtimi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shenjat: Si ta kuptoni nėse jeta seksuale po ju bėhet monotone? - Gazeta Shqip

Bashkė derisa monotonia tė na ndajė? Merrni masa pėr momentin e hidhur tė ditės kur monotonia do pėrpiqet tė hyjė mes jush  Rutina mund tė jetė e mirė nėse bėhet fjalė pėr punė
- Shtuar 4 javė mė parė


»Mallkimi i partive të vogla e deputetëve të listave - BalkanWeb

Ne nuk i kemi borxh askujt për këtë pozicion ku jemi”, tha Shpëtim Idrizi në studion e ‘ABC news’ kur u pyet, nëse lëvizjet e tij të fundit, d
- Shtuar 3 muaj mė parė


»11 teknika tė gabuara tė flirtimit - Gazeta Shqip

Ja ku jeni, njėzet vjeē, tė dėshpėruar pėr njė lidhje qė gjithnjė pėrfundon si mos mė keq. Arsyeja? Teknika tė gabuara tė flirtimit, ja ēfarė duhet tė shmangni 20-vj
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ndoka: Erdogani ‘neo-otoman’, vasaliteti ndaj tij krim që s’falet - BalkanWeb

TIRANE - Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, nuk e ka mirëpritur cilësimin e kryeministrit turk, Rexhep Taip Erdogan, kur i quan vëllezër shqiptarët. Ndoka e quan në ‘F
- Shtuar 6 muaj mė parė


»10 sekrete per te patur sukses ne takimin e pare - Shekulli

p1 Tregoni kujdes ne takimin e pare sepse ka shume rendesi Kini paraqitjen tuaj me te mire dhe veproni sic duhetp p2 Jini i vemendshem Merrni disa minuta kohe per te thithur me shume informacion per
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Bellucci ne krahet e biznesmenit azerbajxhanas - Shekulli

pSipas faqez azerbajxhanase Haqqinaz ndarja e ciftit Monica Bellucci dhe Vincent Cassel erdhi per shkak te marredhenies se aktores italiane me biznesmenin ruso-azerbajxhanas Ismailov Telmanp pSipas t
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Bellucci ne krahet e biznesmenit azer - Shekulli

pSipas faqez azerbajxhanase Haqqinaz ndarja e ciftit Monica Bellucci dhe Vincent Cassel erdhi per shkak te marredhenies se aktores italiane me biznesmenin ruso-azerbajxhanas Telman Ismailovp pSipas t
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Fokus/E majta kthehet nga pushimet, e ēmontuar - Gazeta 55

15-08-2013 / Gazeta 55 Qeveria që vendosi të pushojë pa bërë asnjë ditë punë, për t’i shpëtuar sherrit që plasi brenda kur u zy
- Shtuar 9 muaj mė parė
»Lama largohet nga Vetëvendosjeshkak shamitë e myslimanëve - Shqiptarja.com

PRISHTINË - Deputetja e Vetëvendosjes, Alma Lama, ka konfirmuar lajmin për largimin e saj nga partia e Albin Kurtit. Lama pat shfaqur haptazi mospajtime rreth koncepteve të “
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Ja si Facebook-u ka ndryshuar zakonet tona - BalkanWeb

TIRANE-Rrjetet sociale po ndikojnë fuqishëm në jetët tona. Si vepronim dikur dhe si veprojmë tani. Ja ku janë disa prej zakoneve që i kemi ndryshuar fund e krye n&eu
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Lama: Radikalizmi po e ngufatë Vetëvendosjen - IndeksiOnline

(E plotësuar) Deputetja e VV-së, Alma Lame, nepëmrjet një letre ka dhenë arsyet e largimit të sajë nga Lëvizja Vetëvendosje. Ajo më shumë
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Flirti ballkanik me integrimin europian - Gazeta Shqip

Gazeta ShqipTė gjitha vendet e Ballkanit kanė vetėm njė apo dy femra nė qeveritė e veta, por gjithmonė,
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Femrat preferojnė meshkujt e ngrysur - Gazeta Shqip

Gazeta Shqip
- Shtuar 1 vit mė parė


»Leksionet e Margaret Theēerit pėr Evropėn - Gazeta 55

12-04-2013 / Nga Harold James Rënia e Thatcherit nga pushteti, më 1990, ishte pasojë e një revolte brenda partisë së saj, e shkaktuar nga ndasitë e thell
- Shtuar 1 vit mė parė


»Aleatėt nuk i besojnė Ramės - Gazeta 55

25-01-2013 / Gazeta 55 Qysh në zanafillë, koalicioni i partive të opozitës ka prodhuar një abort politik. Të gjithë aleatët i kanë kërkuar
- Shtuar 1 vit mė parė»Boci: Topalli në Presidencë, jo ndryshime në qeveri - BalkanWeb

TIRANE-Deputeti i PD-së, Luçiano Boçi hedh akuza të forta ndaj Presidentit, Bamir Topi. Në këtë intervistë për "Gazeta Shqiptare", ai pretendon se kreu
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kėnaquni me tė gjitha shqisat - Shekulli


- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 45 ->45 0 total_found -> total_found 1 45 ->45 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 flirtimi ->flirtimi 0 docs[0] -> docs[0] 1 45 ->45 0 hits[0] -> hits[0] 1 53 ->53

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos