Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Financave"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Financat propozojnė rritje kuotash deri nė 20.000 lekė - Gazeta Shqip

Blerjet online  Vlera prej 10.000 lekėsh, qė pėrjashtohet nga detyrimet doganore, konsiderohet e ulėt Shpresa Mezini
- Shtuar 1 ditė mė parė»PS: Raporti pozitiv i BSH falė masave dhe marrėveshjes me FMN - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Partia Socialiste ka vlerėsuar raportin pozitiv tė Bankės sė Shqipėrisė pėr tremuj
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Borxhet, ja kompanitė qėmarrin rimbursimin e TVSH-sė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Lista me subjektet qė pėrfitojnė TIRANE- Ministria e Financave publikon listėn e subjekteve tregta
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Kushi: Sinjale pozitive nga BSH, ka nisur trendi pozitiv i ekonomisė - BalkanWeb

TIRANĖ-Mbėshtetur nė njė raport i Bankės sė Shqipėrisė Partia Socialiste theksoi se ka nisur trendi pozitiv i ekonomisė. Deputetja e PS-sė Evis Kushi nė njė deklaratė pėr mediat u shpreh se sipas rapo
- Shtuar 1 ditė mė parė»Papërgjegjshmëri intelektuale - BalkanWeb

Revanshi politik anakronik që ka përfshire komunistët tanë, i cili po shfaqet diku me hedhjen e lakut në grykë të një busti, e diku me kërkesën,
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Borxhi ndaj biznesit, ndahen 33 mln USD, MF: Ja kush pėrfiton - BalkanWeb

TIRANE-Ministria e Financave ka ēelur njė fond prej 33 milionė dollarėsh pėr shlyerjen e faturave tė papaguara ndaj kompanive private tė kontraktuara nga qeveria e mėparshme. “Gazeta Shqiptare&r
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Veliaj, studentėve: Mosha e pensionitdo tė rritet me vetėm 2 muaj - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANĖ – Reforma nė pensione ėshtė shpjeguar sot nga Ministri i Mirėqėnies Sociale, Er
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ekonomia informale ne Kosove - Top Channel

“Ekonomia informale, strategjia dhe lufta kundër saj” ishte tema që bashkoi pjesëtarë të shoqërisë civile, përfaqësues biznesesh dhe drejtues i
- Shtuar 3 ditė mė parė»Borxhet, ministria e Financavepaguan 160 mln USD pėr faturat - Shqiptarja.com

TIRANE- Deri mė tani, kur ėshtė mbyllur java e dytė e muajit prill, Ministria e Financave ka zhbllokuar rreth 160 milionė dollarė detyrime tė prapambetura nė sektorėt e investimeve publike, rimbursimi
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Të përndjekurit, nis pagesa e këstit të parë, 180 emrat - BalkanWeb

TIRANE- Ministria e Financave ka nisur pagesën e dëmshpërblimeve për ish-të përndjekurit të cilëve u është miratuar kësti i parë i dëms
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Tė pėrndjekurit, nis pagesa e kėstit tė parė, 180 emrat - BalkanWeb

TIRANE- Ministria e Financave ka nisur pagesėn e dėmshpėrblimeve pėr ish-tė pėrndjekurit tė cilėve u ėshtė miratuar kėsti i parė i dėmshpėrblimit. Burime zyrtare pranė saj bėnė me dije se janė dėrguar
- Shtuar 5 ditė mė parė
»Majko: Tatimorėt e rinj po sillen me bizneset si druvarė - Gazeta Shqip

Falja e gjobave tė tatimeve Miratohet amnistia pėr gjobat e mars-gusht 2013 HERION MESI
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Ndihma ekonomike, deputetėt Braēe dhe Kadeli kundėr projektit tė Veliajt - Gazeta Shqip

Parlament Debate brenda mazhorancės nė Komisionin e Ekonomisė pėr nismėn e depozituar nga qeveria
- Shtuar 5 ditė mė parė


»AMF, Shehi: Sigurimi i detyrueshėm imakinave, jo nė parametrat e duhur - Shqiptarja.com

TIRANE- Sigurimi i detyrueshėm i makinave nuk ėshtė nė parametrat e duhur. Kėtė e ka shprehur drejtorja e Autoritetit tė Mbikėqyrjes Financiare Enkelejda Shehi, gjatė raportimit nė Komisionin e Ekonom
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Rimbursimi i TVSH-sė, qeveria shlyen rreth 80 milion dollarė - Ora News

Ministria e Financave ka shpallur listėn e subjekteve pėr detyrime pėr rimbursimin e Tatimit mbi Vlerėn e shtuar qė i takojnė periudhės deri mė 31 dhjetor 2013, me vlerė rreth 85 milionė dollarė.
- Shtuar 5 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 28170 ->28170 0 time -> time 1 0.013 ->0.013 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 financave ->financave 0 docs[0] -> docs[0] 1 28170 ->28170 0 hits[0] -> hits[0] 1 52834 ->52834

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos