Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Fatmir Hysi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kompetencat e Presidentit pėr ILDKP, Fino: Nuk bėhemi bujar dhe pse e ka emrin Bujar - BalkanWeb

TIRANĖ-Komisioni i Ligjeve ka nisur sot diskutimin pėr heqjen e kompetencave tė Presidentit pėr tė propozuar kandidaturėn pėr kreun e ILDKP. Opozita ka kundėrshtuar draftin e propozuar nga mazhoranca
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kompetencat e Presidentit pėr ILDKP, Fino: S'bėhemi dot bujar dhe pse e ka emrin Bujar - BalkanWeb

TIRANĖ-Komisioni i Ligjeve nisi sot diskutimin rreth heqjes sė kompetencave tė Presidentit pėr tė propozuar kandidaturėn pėr kreun e Inspektoriati i Lartė i Deklarimit Kombėtar tė Pasurisė (ILDKP). Op
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Majko: Takimi me gjyqtarėt nė avion, do shikonin “Bayern”-in - BalkanWeb

TIRANE- Zgjedhja e Inspektorit tė Pėrgjithshėm tė ILDKPsė nuk do tė jetė mė kompetencė e Presidentit tė Republikės. Me propozimin e disa deputetėve socialistė, mazhoranca nė Komisionin parlamentar tė
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Nishani s'do tė propozojė mė kreun eILDKP, mazhoranca i heq tė drejtėn - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANĖ - Komisioni i Ligjeve ka miratuar vetėm me votat e mazhorancės, nismėn pėr t’i
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Huaja, mazhoranca miraton'FMN',opozita braktis Kuvendin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Tahiri: Sigurime pėr tė gjithė policinė VD-Halimi lė nė kėmbė ministrin Cani Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė seancėn e sotme‏ Fjala e Ministrit tė Financave, Shkėl
- Shtuar 3 javė mė parė


»Nepotizmi: Deputetėt publikojnė tė gjitha emėrimet familjare nė administratė - Gazeta Shqip

Nepotizmi i denoncuar nė Kuvend haste nė tė gjitha institucionet shtetėrore Milena Harito - Tė mos jeni tė shq
- Shtuar 4 javė mė parė
»Projektligji: 10 vite burg kush lufton jashtë vendit, rekrutuesit e financuesit, 15 vite - BalkanWeb

TIRANE - Një grup deputetësh të PS-së, LSI-së e PDIU- së kanë depozituar për miratim në Kuvend një projektligj që parashikon dënimin me burg
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Projektligji: 10 vite burg kush lufton jashtė vendit, rekrutuesit e financuesit, 15 vite - BalkanWeb

TIRANE - Njė grup deputetėsh tė PS-sė, LSI-sė e PDIU- sė kanė depozituar pėr miratim nė Kuvend njė projektligj qė parashikon dėnimin me burgim nga 3-8 vjet pėr pjesėmarrje nė njė konflikt tė armatosur
- Shtuar 2 muaj mė parė»Projektligji: 10 vite burg kush lufton jashtë vendit - IndeksiOnline

Një grup deputetësh të PS-së, LSI-së e PDIU- së kanë depozituar për miratim në Kuvend një projektligj që parashikon dënimin me burgi
- Shtuar 2 muaj mė parė
»Nxjerrja e AMA-s nga ngerccedili - Top Channel

Autoriteti i Mediave Audiovizive pritet të dalë nga ngërçi në të cilin ndodhet që prej vitit 2012. Kryetari i Komisionit të Ligjeve Fatmir Xhafa, pas nj&e
- Shtuar 3 muaj mė parė


»AMA, Peza mbron nismėn, Ligjet debate pėr reformimin - Gazeta Shqip

Demokratėt: Po sulmoni institucionet. Hysi: Bushati, e paligjshme nė detyrė
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kuvendi publikon kryetarėt e Grupeve tė Miqėsisė me Parlamentet e shetteve tė tjera - Ora News

Pas konsultimeve me Grupet Parlamentare tė Kuvendit tė Shqipėrisė u miratuan Kryetarėt e Grupeve tė Miqėsisė mes Parlamentit tė Shqipėrisė dhe Parlamenteve tė shteteve tė tjera. Mė p
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kuvendi: Ja emrat e Kryetarėt e Grupeve tė Miqėsisė me Parlamentet e vendeve te tjera - BalkanWeb

TIRANE- Pas konsultimeve me Grupet Parlamentare tė Kuvendit tė Shqipėrisė u miratuan Kryetarėt e Grupeve tė Miqėsisė mes Parlamentit tė Shqipėrisė dhe Parlamenteve tė shteteve tė tjera.
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Gjykata e Lartė, Kuvendi rrėzonme 16 vota dekretet e Nishanit - Shqiptarja.com

TIRANE -  Kuvendi ka rrėzuar rreth orės 14:20 dy dekretet e Presidenti Bujar Nishani, pėr anėtarėt e Gjykatės sė Lartė. Me 16 votat e deputetėve tė mazhorancės, Komisioni i Ligjeve nuk ka kaluar emrat
- Shtuar 3 muaj mė parė


»RIZA LAHI, POETI BOTĖROR - Tirana Observer

Nga Luan Ēipi Duke qenė i moshuar 80 vjeēar, ashtu si po ikin vitet, po marrin me vete nė amshim dhe shumė nga shokėt e mi tė fėmijėrisė, pėr tė lėnė pas, kujtime tė papėrsėritshme dh
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 457 ->457 0 total_found -> total_found 1 457 ->457 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 fatmir ->fatmir 0 docs[0] -> docs[0] 1 29712 ->29712 0 hits[0] -> hits[0] 1 43592 ->43592 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 hysi ->hysi 0 docs[1] -> docs[1] 1 2727 ->2727 0 hits[1] -> hits[1] 1 5060 ->5060

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos