Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Familjes R"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shpërthimi në shtëpi, i zoti: Ishin 200 gramë tritol, jo bombul gazi - BalkanWeb

TIRANE - Nuk ishte bombul gazi, ishte tritol. Policia e fshehu ngjarjen". Ky është reagimi i familjes Rushiti, banesa e të cilave mbrëmjen e të premtes u hodh në erë
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Nėnė e bir shkrumbohen brenda barakės, babai nė gjendje kome - Gazeta Shqip

Tragjedia nė Elbasan Fqinjėt: Zjarrfikėsit u vonuan, babai tentoi ti shpėtonte vetė Anėtarėt e tjerė tė familjes tregojnė se kanė qenė
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Plas sherri mes motrave Kardashian - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 ditė mė parė


»15-vjetori i Batalionit Atlantiku - Tirana Observer

Ditė e shėnuar nė historinė e shqiptarėve tė Amerikės Nga Gjekė Gjonlekaj/ Nė New York
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Një serb godet me thikë të birin e shtruar në spital - BalkanWeb

FRIBURG-Një djalosh serb 23 vjec është sulmuar me thikë nga babai i tij në spital, ku i riu po mjekohej për një sëmundje. Kështu njofton agjencia e lajmeve
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Dashuria për futboll e familjes Simeone - IndeksiOnline

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone me djalin e tij Gulianin kanë dalë në terrenin e stadiumit “Vincente Calderon”, kurse pasardhësi i Diegos ka treguar
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Shqip Grate e dhunuara te Kosoves - Top Channel

Gratë e dhunuara të Kosovës, viktima të barbarisë serbe gjatë luftës së viteve 1998-99, ka qenë çështja e puntatës së radhës t&e
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Vdekja e Ilia Karelit, nė Athinė njėprokuror e ekspert mjeko-ligjor - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Njė prokuror dhe njė ekspert i Mjekėsisė-ligjore tė Shqipėrisė janė nisur nė drejtim tė Greqisė, ku do tė marrin edhe zemrėn e Ilia Karelit alias Kudret Kume dhe do tė hetojnė dhe rrethanat e
- Shtuar 2 ditė mė parė


»"Kareli", nė Athinė njė prokurore njė ekspert mjeko-ligjor shqiptar - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Njė prokuror dhe njė ekspert i Mjekėsisė-ligjore tė Shqipėrisė janė nisur nė drejtim tė Greqisė, ku do tė marrin edhe zemrėn e Ilia Karelit alias Kudret Kume dhe do tė hetojnė dhe rrethanat e
- Shtuar 2 ditė mė parė


»'Kareli',hetuesit shqiptarė shkojnėpėr tė marrė zemrėn nė Greqi - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Njė prokuror dhe njė ekspert i Mjekėsisė-ligjore tė Shqipėrisė janė nisur nė drejtim tė Greqisė, ku do tė marrin edhe zemrėn e Ilia Karelit alias Kudret Kume dhe do tė hetojnė dhe rrethanat e
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Horrori: Cilėt qenė tė varrosurit nė shkollėn e riedukimit? - Gazeta Shqip

Njė shkollė riedukimi nė Florida ka njė histori, pėr tė cilėn disa thonė se ėshtė e mbushur me tmerre. Njė skuadėr vullnetare antropologėsh po pėrpiqet tė gjejė ēfarė ndodhi duk
- Shtuar 2 ditė mė parė


»E godet vëllain me thikë, se i shau gruan - IndeksiOnline

Disa goditje rresht me thikë në barkun e të vëllait, kanë bërë që ky i fundit të ndodhet në gjendje të rëndë.
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Elbasan, zjarri vret nėnė e birplagoset dhe kryefamiljari - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO ELBASAN - Flakėt e zjarrit i kanė marrė jetėn dy anėtarėve tė familjes Basha nė qytetin e Elb
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Elbasan, zjarri vret nėnė e birdigjet rėndė kryefamiljari - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO ELBASAN - Flakėt e zjarrit i kanė marrė jetėn dy anėtarėve tė familjes Basha nė qytetin e Elb
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Hedhja e emigrantit nė det, hetohen drejtuesit e tragetit - Gazeta Shqip

Durrės Reagimi i ekuipazhit nuk ka qenė i shpejtė, ndėrsa disa prej tyre e kanė parė Gentian Petėn kur notonte e kėrkonte ndihmė Vali Qyrfy
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Elbasan zjarri djeg dy pjestare te familjes - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Reshjet e shiut, frikë në Vushtrripër përmbytje të reja nga lumejtë - Shqiptarja.com

VUSHTRRI - Reshjet e pandërprera të shiut në territorin e komunës së Vushtrrisë kanë rritur në masë të madhe nivelin e ujit të lumenjve dhe p&eum
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Rama: Hipotekė edhe shtėpive nėtokat e shtetit me pagesė tė ulėt - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Fjala e plotė e Kryeministrit TIRANE- Kryeministri Edi Rama dhe ekipi i tij i ALUIZ-it krye
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Elbasan, nėna e djali 7 vjeē digjen nė barake FOTO/VD - Ora News

Elbasan-Nėnė e bir humbėn jetėn pasi banesa e tyre u pėrfshi nga flakėt njė orė pas mesnatės sė tė dielės .Ngjarja ka ndodhur nė lagjen Brigada e 17- Sulmuesve. Viktimat janė Lumtu
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Banorët e botës ndahen në njerëz që lexojnë dhe në ata që nuk lexojnë - BalkanWeb

Shkrimtarja Besa Myftiu ka lindur në Tiranë. Pas mbarimit të studimeve të larta në degën Gjuhë-Letërsi, ajo ka punuar si pedagoge në Institutin “Alek
- Shtuar 3 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 35518 ->35518 0 time -> time 1 0.019 ->0.019 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 familjes ->familjes 0 docs[0] -> docs[0] 1 35518 ->35518 0 hits[0] -> hits[0] 1 52306 ->52306

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos