Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Fadil Gashi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Deputetët e PDK-së me dosje gjyqësore - IndeksiOnline

Latif Gashi e Fadil Demaku janë dy deputetë të PDK-së të cilët kanë probleme me ligjin. Por ata ende shpresojnë se nëse partia i mandaton ata do t&
- Shtuar 1 javė mė parė


»Historia e vrasjeve mes dy familjeve - IndeksiOnline

Familja Elshani për herë të parë ka treguar për media se si ka lindur dhe po vazhdon konflikti me familjen Kelmendi, që të dyja nga Dukagjini. Një nga a
- Shtuar 3 javė mė parė


»Emrat e 65 shqiptarëve qëluftojnë për xhihad në Siri - Shqiptarja.com

TIRANE- Zbulohen emrat e 65 shtetasve shqiptarë që luftojnë për xhihad në betejat e përgjakshme siriane. Bëhet fjalë për persona që kanë ikur n&e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Emrat e 65 shqiptarėve qėluftojnė pėr xhihad nė Siri - Shqiptarja.com

TIRANE- Zbulohen emrat e 65 shtetasve shqiptarė qė luftojnė pėr xhihad nė betejat e pėrgjakshme siriane. Bėhet fjalė pėr persona qė kanė ikur nė periudha tė ndryshme, ku nė 11 raste xhihadistėt shqipt
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ja votat e rendit të ditës për Ligjin e Veteranëve të UÇK-së - IndeksiOnline

Shefi i Grupit Parlamentar nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Adem Grabovci ka publikuar listën e deputeteve të cilët kanë votuar ose jo p&eum
- Shtuar 4 javė mė parė


»VV: LDK u frikësua të jepte nënshkrimet për hetimin e SHIK-ut - IndeksiOnline

Njeriu që me ngulm kishte kërkuar hetimin e Shërbimit Informativ të Kosovës, Florin Krasniqi, fajëson LDK-në për dështimin e iniciativës s&eum
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Yjet nuk do tė luajnė ndeshje zyrtare me Kosovėn! - Gazeta Shqip

Nuk ėshtė momenti pėr tė vėnė nė vėshtirėsi kėta lojtarė me njė zgjedhje tė tillė. Kjo ėshtė deklarata qė kanė lėshuar vazhdimisht si trajneri i k
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Deputetët e SHIK-ut me Thaçin e jo me Limajn - IndeksiOnline

Latif Gashi, Ilmi Reçica, Bekim Haxhiu, e mbase edhe Azem Syla e Fadil Demaku, do të mbesin edhe më tutje pjesë e Partisë Demokratike të Kosovës në kr
- Shtuar 2 muaj mė parė


»LDK pa aksionarë në ndërmarrjet publike - IndeksiOnline

Aksionarët në Ndërmarrjet Publike Komunale nuk do të jenë të LDK-së, ashtu siç kishte thënë kjo parti një javë më parë.
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Probleme të mëdha të banditëve të vegjël - IndeksiOnline

 Një dukuri e re në shkollat fillore ka nisur t’i shqetësojë drejtorë, arsimtarë dhe prindër. Kjo është krijimi i bandave të nx&eum
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Lufta e klasave nė Zululand - Shekulli

SSSAASS Berat Buzhala  Deni-Zulla-Sepia, tek Faik Konica, ėshtė njė politikan i Zulluland’it, qė rend nėpėr botė dhe kthehet tek fiset e tija pėr t’u treguar se ēka po me
- Shtuar 3 muaj mė parė»Ana Lalaj: Konferenca e Bujanitaksident për P.Komuniste Jugosllave - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit [i] Konferenca e Bujanit, 31 dhjetor 1943-2 janar 1944.Konferenca e Bujanit sapo mbushi 70 vjet e megjithatë disku
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Konferenca e Bujanit aksidentpėr Partinė Komuniste Jugosllave - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit [i] Konferenca e Bujanit, 31 dhjetor 1943-2 janar 1944.Konferenca e Bujanit sapo mbushi 70 vjet e megjithatė diskutimet
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Gëzim dhe alarm - IndeksiOnline

Kur Arian Beqaj vishte i pari fanelën e Shqipërisë ndër shqiptarët e Kosovës, në vitin 1998, askush nuk mendoi se do të vinte një ditë kur fut
- Shtuar 4 muaj mė parė


»PD, ikën 332 firmatarëtë themelimit në 23 vjet - Shqiptarja.com

TIRANE- Plot 23 vite më parë, në Qytetin Studenti do marrte jetë krijimi i të parës forcë opozitare, PD që në mëngjesin e 12 dhjetorit ‘90 do sh
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Mbyllet fushata 5-ditore përpushtetin vendor në 25 komuna - Shqiptarja.com

MITROVICE- Në Kosovë sot merr fund fushata pesëditëshe për raundin e dytë të zgjedhjeve për pushtetin vendor, të cilat do të mbahen të dielë
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kosovë, mbyllet fushata 5 ditore për komunat që dolën në balotazh - BalkanWeb

KOSOVË- Në Kosovë sot merr fund fushata pesëditëshe për rrethin e dytë të zgjedhjeve për pushtetin vendor, të cilat do të mbahen të diel&eum
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Grupi i Drenices zgjatet paraburgimi - Top Channel

Një trup gjykues i kryesuar nga gjyqtari Darisuz Sielicki vendosi të premten edhe dy muaj paraburgim për ambasadorin e Kosovës në Tiranë, Sylejman Selimi, kryetarin e kom
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Rinumërim të votave në Klinë - IndeksiOnline

Në 12 vendvotime do të rinumërohen votat në komunën e Klinës.Ky vendim është marrë nga ankesat e LDK-së që i ka bërë në PZAP. &n
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 152 ->152 0 total_found -> total_found 1 152 ->152 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 fadil ->fadil 0 docs[0] -> docs[0] 1 3010 ->3010 0 hits[0] -> hits[0] 1 4351 ->4351 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 gashi ->gashi 0 docs[1] -> docs[1] 1 4296 ->4296 0 hits[1] -> hits[1] 1 8277 ->8277

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos