Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "FACEBOOKUT"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shakira sfidon Rihannen me e ndjekura ne Facebook - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 javė mė parė»Candy Crush, loja e ëmbël që ka fiksuar miliona njerëz - BalkanWeb

SHBA- Faqet e lojërave në internet kanë protestuar kundër King.com, pasi kjo kompani bleu patentën e fjalës “Candy” (karamele), për të mbrojtur k&eu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Djali autik nuk ka miq për ditëlindje, nëpërmjet facebookut bëhen 900 mijë - BalkanWeb

Colin mbush 11 vjeç në 9 mars, por kishte vendosur të mos organizonte asnjë festë sepse nuk kishte shumë miq për të ftuar dhe kjo për faktin se vuante ng
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Edi sEdi! - Tirana Observer

Nga Arian Galdini
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Mbledhja e dy qeverive ShqipëriKosovë, ja angazhimet në kulturë - Shqiptarja.com

PRIZREN - Me rastin e mbledhjes së përbashkët mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë, ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro u takua me ministrin Memli Krasniqi. Sipa
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Mbledhja e dy qeverive Shqipëri-Kosovë, ja angazhimet në kulturë - Shqiptarja.com

TIRANË - Me rastin e mbledhjes së përbashkët mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë, ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro u takua me homologun, Memli Krasniqi. 
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Sulm nė FB tė fejuarės sihakmarje pėr braktisjen - Shqiptarja.com

TIRANE- Njė histori dashurie e braktisur nga shtetasi Elton Shabani dhe lidhja e fejesės me njė vajzė tjetėr, ka bėrė qė Devisa Pėrgjika, ish- e dashura e Elton Shabanit tė hakmeret nė njė mėnyrė tė v
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Kartolinat online zbehintraditën e kartolinave të postës - Shqiptarja.com

Në ditët e sotme ashtu si dhe në botë edhe në Shqipëri urimet virtuale përmes internetit dhe sidomos përmes rrjetit social më të klikuar në bot&e
- Shtuar 4 muaj mė parė


»New York Times, njohja e Kosovës nga Facebooku në ballinë - IndeksiOnline

Gazeta më prestigjioze në botë, The New York Times, sot në ballinën e edicionit të shtypur në Evropë ka botuar një shkrim të zgjeruar për njoh
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kosovë, disa të burgosur nëDubravë, me lloj-lloj privilegjesh - Shqiptarja.com

PRISHTINË - Burgimi do të duhej të ishte dënim dhe shkëputje me botën e jashtme, mirëpo në Kosovë, është e kundërta. Të burgosurit n&eu
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Internet në burgjet e Kosovës - IndeksiOnline

Burgimi do të duhej të ishte dënim dhe shkëputje me botën e jashtme, mirëpo në Kosovë, është ë kundërta. Të burgosurit n&eum
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Irani shqyrton mundësinë e zhbllokimit të Facebook dhe Twitter - IndeksiOnline

 Ministria e Informimit dhe Komunikimit Teknologjik e Iranit do të themelojë një grup punues për të konsideruar zhbllokimin e Facebookut dhe Twitterit. Ministr
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Facebook-u i opozitareve te reja Dasara rebelohet Jozefina turperohet - Shekulli

pPortalet sociale jane bere tashme nje nga piketakimet me te rendesishme Edhe nese ata nuk duan te na shfaqen Facebook- u eshte rruga qe perball median me personazhet Kete here personazhet vijne nga b
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Braēe: Rama vendosi standard nė Kuvend, Berisha armik i fjalės sė lirė - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i PS-sė, Erion Braēe ka reaguar sot nėpėrmjet facebookut pas largimit tė opozitės nga seanca e djeshme e Kuvendit, teksa kryeministri Edi Rama prezantonte programin. &ldqu
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Media greke sulmon edhe Canėn - Sporti Shqiptar


- Shtuar 8 muaj mė parė


»Ushtria zvicerane, me shqiptarëqë bëjnë me duar shqiponjën - Shqiptarja.com

$(function() { // Basic carousel, no options $('#foo0_banner_dx4').carouFredSel(); // Basic carousel + timer $('#foo1_banner_dx4').carouFredSel({ items
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Ushtria zvicerane, me shqiptarėqė bėjnė me duar shqiponjėn - Shqiptarja.com

$(function() { // Basic carousel, no options $('#foo0_banner_dx4').carouFredSel(); // Basic carousel + timer $('#foo1_banner_dx4').carouFredSel({ items
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Vajzat e mbara dhe vajzat e mbrapshta - Tema


- Shtuar 9 muaj mė parė


»Kryeministri norvegjez pagoi pasagjeret - Top Channel

Lajmi se kryeministri norvegjez braktisi kostumin e tij për atë të taksistit bëri xhiron e botës. Nuk vonuan dhe u publikuan fakte për fushatën e tij në prag t&
- Shtuar 9 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 96 ->96 0 total_found -> total_found 1 96 ->96 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 facebookut ->facebookut 0 docs[0] -> docs[0] 1 96 ->96 0 hits[0] -> hits[0] 1 115 ->115

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos